ING Pegasus BolBol Ek Kart

ING Pegasus BolBol Ek Kart

ING Pegasus BolBol Ek Kart, ING Pegasus BolBol Kart'ınızın sunduğu imkânlardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayan ve sizin limitinize bağlı bir kredi kartıdır.

Sevdikleriniz için ek kart talebinde bulunmak için, INGo'ya sorarak kartlarımız hakkında bilgi alabilir veya size en yakın şubemizle ileiletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

  • Kart ile yaptığınız tüm harcamalardan %1 UçuşPuan*, Pegasus Havayolları'nda gerçekleştirilen uçuşlardan ise ek %2 UçuşPuan kazanılır.
  • 1 UçuşPuan 1 TL değerinde olup, UçuşPuanlar Pegasus Havayolları'nda yapılacak tüm mal ve hizmet alımları için kullanılabilmektedir. 
  • 5 UçuşPuan üzerindeki bütün UçuşPuanlar indirim olarak da uygulanabilir.
* 15 Nisan 2016 itibariyle, ING Pegasus BolBol Kredi Kartı ile Pegasus’tan gerçekleştirdiğiniz mal ve hizmet alımlarının tutarı üzerinden Pegasus’un belirlediği oranda; POS, Sanal POS veya internetten yaptığınız harcamalar için harcama tutarı üzerinden %0,5 oranında UçuşPuan kazanırsınız. Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları UçuşPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum UçuşPuan miktarı, kart limitinin %0,5’i kadardır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave UçuşPuan kazanımı olmayacaktır.