Şimdi ödemelerinizle kazanma zamanı

17-28 Kasım tarihleri arasında Vadesiz TL Hesap'ınızdan en az 2 adet en az 75'er TL tutarında ödeme işlemi yapın, Aralık ayında Turuncu Ekstra programı avantajlarından faydalanın.

Üstelik, Aralık ayında da en az 2 adet ödeme yapmaya devam ederek, Turuncu Ekstra avantajlarından Ocak ayında da faydalanabilirsiniz.

Yapılabilecek ödemeler: Fatura ödemesi, SGK ödemesi, ÖSYM ödemesi, şans oyunları ödemesi, cep lira yükleme, kira ödemesi, eğitim ödemesi, aidat ödemesi.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya kapsamında, 17-28 Kasım (bu tarihler dahil) arasında ING vadesiz TL hesaptan en az 2 adet en az 75'er TL tutarında ödeme işlemi yapılması gerekir. Böylece, Aralık ayında Turuncu Ekstra programı avantajlarından faydalanılır. 
  • Ocak ayında da Turuncu Ekstra programı avantajlarından yararlanılabilmesi için, 1-28 Aralık tarihleri arasında da ING vadesiz TL hesaptan en az 2 adet en az 75'er TL tutarında ödeme işlemi yapılması gerekir. 
  • Kredi ödemeleri, kredi kartı ödemeleri ile çek ve senet ödemeleri kampanyaya dahil değildir. 
  • Kendi hesaplarınız arası yapılan havaleler kampanyaya dahil değildir. 
  • Turuncu Ekstra programı avantajları: Turunncu/e-Turuncu TL Hesaplara ek faiz, ING Mobil ve Internet Şubesi’nde ücretsiz Eft/havale/FAST, Akbank ve Türkiye İş Bankası ATM'lerinden sınırsız, yurt içi diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücretsiz para çekme ve yatırma, yeni kullanılacak ihtiyaç kredisi ödemelerinde nakit iade avantajı.