Findeks Risk Raporu

Findeks Paketleri


Kredi Kayıt Bürosu, ürün ve hizmetlerini Findeks markası altında 2 ayrı pakette birleştirerek bireylerin kullanımına sunmuştur. Siz de aşağıdaki paketlerle ilgili detaylı bilgi almak ve paketlere üye olmak için size en yakın şubemize başvurabilirsiniz.


 Gold Danışmanlık (Aylık 8 TL + KDV)  Premium (Aylık 13 TL+KDV)
Findeks Kredi Notu(12 adet/yıl)
Findeks Kredi Notu(12 adet / yıl)
Risk Raporu(12 adet/yıl)
Risk Raporu(12 adet/yıl)
İzleme (Sınırsız)
İzleme (Sınırsız)
Uyarı Hizmeti (Sınırsız)
Uyarı Hizmeti (Sınırsız)
Not Danışmanım(3 adet/yıl) Not Danışmanım(3 adet/yıl)
Takipçi (Sınırsız)

Findeks Ürünleri

  • Findeks Kredi Notu nedir?
Findeks Kredi Notu, uzun yıllardan beri bankaların kredi kararı verirken baktıkları önemli bir referans notudur. Bankalar dışında; diğer finansal kurumlar, reel sektör ve bireylerin referans aldıkları finansal bir karnedir.

  • Risk Raporu Nedir?
Risk Raporu, halen aktif ve son 5 yıl içerisinde kapanmış olan tüm kredili ürünlere ilişkin limit, risk, ödeme geçmişi gibi detayları gösteren rapordur. Bu rapor oluşturulurken ülkemizdeki tüm bankalar ve diğer finans kuruluşlarından alınan kredi kullanım ve ödeme performansı verileri kullanılır.

  • İzleme Nedir?
İzleme, finansal dünyadaki bilgilerin kontrol ve analizine tek bir ekrandan erişilmesini sağlayan hizmettir.

  • Uyarı Hizmeti Nedir?
Finansal durum göstergeleri olan kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabına ait limit ve borç bilgilerinde gerçekleşen değişiklikleri ve yeni başvuruları ileten hizmettir. Bu değişiklikler, belirlenen kriterler doğrultusunda Findeks tarafından SMS ya da e-posta yoluyla bildirilir.

  • Not Danışmanım Nedir?
Gelişmiş bir hesaplama algoritmasına sahip olan Findeks Kredi Notu her türlü finansal değişimden etkilenir. Not Danışmanım Hizmeti ile, bu değişimlere nasıl müdahale edileceği ve kontrol altında tutulabileceği konusunda uzman danışmanlarımızdan kişiye özel öneriler alınabilir.

  • Takipçi Nedir?
Kimlik, iletişim ve finansal bilgilerin tüm dünyada, internet ortamında düzenli olarak taranması ve bulunması halinde SMS ve e-posta yoluyla haber verilmesi hizmettir.