Şahıs işletmelerine özel faizsiz Destek Hesap ING’de.

Tüm şahıs işletmeleri, şubeye gitmeden, evraklarla uğraşmadan, diledikleri yerden 20.000 TL 3 ay vadeye kadar sıfır faizli Destek Hesap avantajından faydalanırken, %1,99’dan başlayan faiz oranlarıyla 60 ay vadeye kadar taksitli kredi kullanabiliyor.

Destek Hesap ile, hesabınızda para olmasa bile 7/24 tüm ATM’lerden limitiniz dahilinde nakit çekebilir; kredi kartı/fatura ödeme, EFT/havale/FAST gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile alışverişlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Çünkü Destek Hesap, kısa vadeli ya da düşük tutarlı ihtiyaçlarınız için kolayca erişebildiğiniz, vadesiz hesabınıza bağlı bir kredili mevduat hesabıdır.

%1,99’dan başlayan faiz oranlarıyla taksitli krediye ve sıfır faizli Destek Hesap’a başvurmak için tıklayın.Hesapta yoksa Destek Hesap'ta var.


Destek Hesap, vadesiz mevduat hesabınıza özel limit dahilinde tanımlanan ve hesapta yeterli bakiye olmadığında bankacılık işlemlerinde kullanabileceğiniz kredili mevduat hesabıdır. Destek Hesap ile her türlü nakit ihtiyacınızı tüm ATM’lerden 7/24 karşılayabilirsiniz.

Faturalarınız hep düzenli ödensin.


SGK, kira, işyerine ait elektrik, su vb. faturalar  için düzenli ödemeleriniz için vereceğiniz otomatik ödeme talimatıyla ödemeleriniz, hesapta para olmasa bile hiçbir zaman gecikmeye düşmez.*

Kredi kartı ödemeleriniz aksamasın.


Kredi kartı ödemelerinizde; hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı durumlarda Destek Hesap ile ödeme yaparak gecikmeye düşmeyi önleyebilirsiniz. Kredi kartı ödemenizin Destek Hesap'tan yapılabilmesi için Destek Hesap'ınızın faiz borcununun ödenmiş olması gerekir. 

Sadece kullandığınız kadar ödeyin.


Sadece kullandığınız tutar günlük olarak faizlendirilir ve ay sonunda hesabınıza yansır. Kullanmadığınız limit için ayrıca bir ücret ya da faiz ödemezsiniz.**

Şubeye gitmenize gerek kalmasın.


Vadesiz hesabınıza nakit girişi olduğu anda Destek Hesap borcunuz otomatik olarak kapanır. Böylece şubeye gitmenize gerek kalmaz.

İşleyişi kolay.


Destek Hesap’tan yararlanmaya devam etmek için, hesabınıza yansıtılan faiz tutarın aylık olarak düzenli ödemeniz ve kullandığınız anaparanın tamamın en az yılda bir kere ödeyip, bir gün süreyle artı bakiyede tutmanız gerekir. ***

*Otomatik fatura ödemeleri için hesabınızda yeterli bakiye yok ise saat 17:00’dan sonra Destek Hesap bakiyesinden tahsilat yapılır. 
**Limitinizin aynı gün içerisinde kullanılıp kapatılması durumunda, 1 günlük faiz uygulanır. 
***Kampanya kapsamında 90 gün boyunca Destek Hesap faizi tutarı yansıtılmayacaktır.

Destek Hesap kullanan müşterilerimizin hesabına yansımış olan faiz borcunu, fon ve vergi tutarıyla birlikte, ekstrenizde yer alan son ödeme tarihine kadar ödenmesi gerekir. Ödemenin yapılmaması halinde Destek Hesap gecikme statüsüne alınır ve yasal zorunluluk gereği Kredi Kayıt Bürosu’na gerekli bildirimler yapılır. 
E-posta ile iletilen hesap özeti ve Dijital Ekstre için hesap özeti (ekstre) ücreti tahsil edilmez. Dijital Ekstre; İnternet Şubesi ve ING Mobil’den görüntülenebilen hesap özetidir. Posta yolu ile gönderilen hesap özeti için ise hesap özeti gönderilen aylar için aylık 15.10 TL posta gönderim ücreti tahsil edilir. 

Kampanya Koşulları

  • Kampanyaya 1 Eylül - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında katılabilirsiniz.
  • Sıfır faizli Destek Hesap fırsatından yararlanmak için KOBİ Anında Kredi’ye başvurmalısınız ve kredi başvurusu sırasında Destek Hesap ürününü sepetinize eklemelisiniz.*
  • Destek Hesap limiti onaylanan müşterilerimiz limitini kullanmaya başladığında, kullanılan tutar için otomatik olarak sıfır faiz tanımı yapılır.**
  • Sıfır faizli kullanım süresi Destek Hesap limitinin açıldığı günden itibaren 90 gündür.***
  • Mevcut Destek Hesap limiti olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
  • Mevcut kredisi olan ve yeniden krediye başvurarak ilk kez Destek Hesap alan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.***
  • Kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanılabilir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır. ING kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Sıfır faizli Destek Hesap kullanım süresiniz sona erdiğinde standart ücret tarifesi ile limitinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.****

İhtiyaç anında 0850 222 0 464 no’lu KOBİ Destek Hattı’nı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

*ING, uygun görmediği kredi ve Destek hesap başvurularını onaylamama hakkına sahiptir. Başvuru ve kullandırım sırasında kredi faiz oranları değişebilir. ING kredi faiz oranlarını, kredi tutarını, kredi kullandırım ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. KOBİ Anında Kredi ile ilgili detaylı bilgiye ing.com.tr’den ulaşabilirsiniz.
**Kampanya kapsamında sıfır faizli Destek Hesap kullanımı için kampanya süresi boyunca Destek Hesap ürünün açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarıyla ürünün kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekir.
***Tanımlı limitinizi ING Mobil ve internet şubeden kontrol edebilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresi 90 gündür ve Destek Hesap limitinizin açıldığı gün kampanya başlangıç günü olarak esas alınır.
****Destek Hesap (Kredili Mevduat Hesabı - KMH) aylık akdi faiz oranı 1 Ağustos 2023 itibarıyla %2,67’dir ve aylık gecikme faizi oranı da %2,67 olarak uygulanmaktadır.