Diş Hekimlerine özel 1.000.000 TL’e kadar hisse senedi işlem hacmine %0 komisyon

Menkul Hesap nasıl açılır?


Online borsa takibi, hisse senedi alım satım ve VİOP işlemlerinizi gerçekleştirmek için İnternet Şubesi Başvuru menüsünden ING Menkul Hesap adımını seçerek Menkul Hesap'ınızı kolaylıkla açabilirsiniz. Ayrıca, ING Mobil Yatırımlar menüsünden ING Menkul Hesap adımından da Menkul Hesap'ınızı açabilirsiniz.

Avantajlar


Birikimlerinizi ING  Menkul Hesaplarında değerlendirmek isterseniz, ING Menkul Hesap açtıktan sonra, Hisse senedi alım/satım işlemleriniz için size özel tanımlanan komisyon oranları ile işlem yapabilir. 3 ay boyunca ücretsiz ING Trader IQ ve anlık veri avantajından yararlanabilirsiniz.

3 aylık ücretsiz anlık veri avantajından yararlanmak için ING Menkul Hesap açtıktan sonra, 0850 222 0 600 numaralı Telefon Bankacılığı'ndan sırasıyla 6 ve 2 numaraları tuşlamanız ve ardından ING Trader IQ anlık veri avantajı talebinde bulunmanız gerekir. Bizlere daha kolay ulaşmak istersenizse, “Menkul Hesap” demeniz yeterli olur.


İşlem Hacmi Komisyon
0-1.000.000 TL %0
1.000.001-10.000.000 TL %0,06
10.000.001-20.000.000 TL %0,05
20.000.001-30.000.000 TL %0,04
 30.000.001 -50.000.000 TL
 %0,03
50.000.000 TL ve üstü  %0,02


Kampanyaya nasıl katılırım?

Avantajlı komisyon oranlarından yararlanmak için önce KOBİ Dijital müşterisi olarak Tüzel Hesap açılması gerekir.
Uzaktan müşteri edinimi ile görüntülü görüşme yaparak hesap açmak için tıklayınız. 

 **Uzaktan Müşteri edinimi ile sadece Şahıs firmaları hesap açabilir.

Kobi Dijital Nedir?

KOBİ Dijital ile KOBİ’ler ve işletme sahipleri, şubeye gitmeden, evraklarla uğraşmadan, diledikleri yerden anında ING’li oluyor, böylece tüm bankacılık hizmetlerinden anında yararlanmaya başlıyor.

Kobi Dijitalli olmanın avantajları nelerdir?

 • ING Mobil ve İnternet Şubesi üzerinden yapacağınız tüm EFT/havale işlemleriniz tutar ve adet sınırı olmaksızın tamamen ücretsizdir.
 • Türkiye genelinde 12.000’den fazla ATM ile hizmetinizdeyiz. İş birliğimiz kapsamında Akbank ATM’leri ve Türkiye İş Bankası Bankamatiklerinden ücretsiz ve sınırsız adette para çekip yatırabilir, bakiyenizi öğrenebilir, kart borcunuzu sorgulayabilirsiniz.
 • Diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez para yatırma  ve  3 kez para çekmek üzere ayda toplam 6 kez ücretsiz işlem gerçekleştirebilirsiniz.
 • İlk kez ING KOBİ Dijitalli olup, e-Turuncu Hesap açarsanız 90 gün boyunca koşulsuz şartsız %25 Hoş Geldin Faizi'nden yararlanarak, birikimlerinize değer kazandırabilirsiniz.
 • Kobi Anında Kredi ile 100.000 TL ye kadar  avantajlı kredi oranlarından yararlanarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Dilerseniz başvuru esnasında kart aidatsız şirket kredi kartı ve Nakit  avantajı sağlayan Destek Hesap ürünlerine de sahip olabilirsiniz. 
 • 3 ay koşulsuz şartsız avantajlı %0,79 üye iş yeri ücretli  POS Ekstra ürünümüze sahip olabilirsiniz. Üstelik yazılım ve  donanım ücreti olmadan.

Hisse Senedi özellikleri ve avantajları nelerdir?

 • Hisse Senedi, Borsa Istanbul'da (BİST) işlem gören şirketlere hissedar olarak yatırım yapmanızı ve birikimlerinizi değerlendirmenizi sağlayan bir yatırım aracıdır.
 • Hisse Senedi diğer yatırım araçları ile kıyaslandığında yüksek getiri sağlama imkanı sunan ve risk seviyesi yüksek bir yatırım aracıdır.Bu nedenle, risk seviyesi yüksek yatırımcılara uygundur.
 • ING Mobil, İnternet Şubesi veya size en yakın şubelerimizden ING Menkul Hesap'ı açtıktan sonra, İnternet Şubesi üzerinden veya ING Trader uygulamamız üzerinden online borsa takibi, hisse senedi alım-satım ve VIOP işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hisse senedi işlemleri 09:55 - 18:10 saatleri arasında kesintisiz gerçekleştirilir.
 • Alım-satım ve takas işlemleri kapsamında para hisse transferi iki işgünü içerisinde gerçekleştirilir.
 • İnternet Şubesi aracılığı ile hızlı, güvenli ve avantajlı komisyon oranları ile işlem yapabilirsiniz.
 • Dilediğiniz tutarlarla hisse senedi yatırımı yapabilirsiniz. 
 • Hisse senedi alım satımından elde edilen gelirlerden vergi alınmaz.

*Yatırım Ortaklığı şirketleri hariç, hisse senedi alım satımından elde edilen gelirlerden vergi alınmaz.

Bilgi Destek

Borsa nedir, borsada nasıl işlem yapılır?


Küçük tutarlarla borsada yatırım yapılır mı?