TÜRMOB'a özel

ING Taksitle | ING
Mali müşavirlere özel avantajlı kredi ING KOBİ Dijital’den.

Mali müşavirlerin dijital bankası ING, KOBİ Dijital ürünleriyle kazandırdıkça kazandırıyor. %2,39’dan başlayan avantajlı faiz oranları ile 250.000 TL’ye kadar 60 aya varan vadelerde kredinizi kullanabilir, 100.000 TL’ye kadar ING Bonus Business Card ve 50.000 TL’ye kadar Destek Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) ile toplamda 400.000 TL’ye varan avantajlı kredi paketine sahip olabilirsiniz.


KOBİ Anında Kredi

%2,39'dan başlayan avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.
KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %42 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.


KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %2,49 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.

KOBİ Anında Kredi

%2,39'dan başlayan avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.

KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %42 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.

KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %2,49 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.


Kampanya Koşulları

 • Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum kredi tutarı 250.000 TL, en az vade 6 ay, en fazla vade ise 60 aydır. 
 • Kredi kullandırım ücreti yıllık azami %1,1’dir. Sadece tek sefere mahsus kredi kullandırım ücreti ödersiniz.
 • Şirketi kredi kartı ve destek hesap başvurusu için KOBİ Anında Kredi’ye başvurmanız ve başvuru sırasında yan ürünleri seçmeniz gerekir.
 • ING, kredi başvurusu sırasında yerel mevzuat ve banka politikalarına uygun hareket eder. Belirtilen gerekliliklere uygun olan kişiler için ING Bonus Business Card (Şirket Kredi Kartı) ve Destek Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) ürünleri için limit teklifi süreci işletilir. ING, kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen ING’li müşterilerimiz, link üzerinden “Hemen Başvur” adımından, kredi başvuru formunu doldurabilirler.
 • ING müşterisiyseniz, kredi başvurunuzu ING Mobil’den de gerçekleştirebilirsiniz.
 • ING kampanya koşullarını değiştirmeve kampanyayı durdurma haklını saklı tutar.
 • İhtiyaç anında 0850 222 0 464 numaralı KOBİ Telefon Bankacılığı'nı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Ücretli Çalışan Mali Müşavirler Kampanya Koşulları

Gerçek kişi TÜRMOB üyeleri ise; 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan yasal vadelerde Turuncu Ekstra harcama koşulu ile %2,69 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor ve ING Kredi Kartları için 500 TL bonus fırsatından yararlanabiliyor. 

%2,69 faizli kredi paketi için tıklayın.


İlk defa ING Bonus Card ya da ING Pegasus BolBol Kart alanlar, ister bedava Taksitli Nakit Avans, ister bonus tekliflerinden birini seçebiliyor. Üstelik ilk yıl kart üyelik ücreti yok!

10.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans veya 500 TL’ye varan ekstra bonus paketine başvurmak için tıklayın.

Bonus kampanya koşulları için tıklayın.


Turuncu Ekstra avantajı ile faizsiz yansıyan krediden nasıl faydalanabilirim?

 • Kredi faiziniz ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında alacağınız nakit iade ile kredinizi faizsiz gibi veya avantajlı yansıyan faiz oranları ile ödeyebilirsiniz. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp  Banka Kartı’nızdan alışveriş yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeyerek aylık en az 2.000 puan toplamanız yeterlidir.
 • Böylece, kredi vadeniz boyunca harcama koşulunu yerine getirdiğiniz her ay, 50.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %2,69 faiz olarak yansır.
 • İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz. 
 • ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Turuncu Ekstra avantajıyla faizsiz yansıyan kredi kampanya koşulları nedir?

 • Turuncu Ekstra Avantajlı Faiz oranı, sadece Banka tarafından kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. 05 Kasım 2021’den itibaren ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler için faiz oranı alacakları nakit iade ile, 5.000 TL'ye kadar %0 olarak yansır.
 • 50.000 TL altı kredi kullanımlarında nakit iade ile faizsiz kredi kampanyası ilk kredi kullanımı için geçerlidir. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %3,39'dan başlar. Nakit iade işlemleri için bu faiz oranı üzerinden hesaplama yapılır.
 • Banka, kampanya kapsamında, bu gösterge faiz oranını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.
 • ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.


Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi örnek hesaplama ve Kredi Maliyet Tablosu

 • 6 Ağustos 2019 itibariyle yeni İhtiyaç Kredisi'ni Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanan müşteriler için, Turuncu Ekstra programına katılan ve ING Banka Kartı veya vadesiz hesaptan aylık 2.000 TL harcama koşulunu yerine getiren müşterilerin hesaplarına bir sonraki ay, bir önceki ayın anaparası ile, “yürürlükteki sözleşmesinde yer alan faiz oranı” ile “Banka’nın belirlediği avantajlı faiz oranı” arasındaki farkın çarpımı ile hesaplanan faiz tutarı ve bu tutara ek olarak bu faiz farkına ilişkin vergiye denk gelen tutar, geri ödeme planındaki vade gününde Banka tarafından, kredinin bağlı olduğu vadesiz hesaba nakit olarak iade edilir.
Turuncu Ekstra programı’nda her 1 TL’lik alışveriş ya da fatura ödemesi karşılığında 1 puan kazanılır.

Turuncu Ekstra programı kapsamında ihtiyaç kredisinde nakit iade kazanabilmek için; anaparası 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 2.000 puan, 5.001 TL ile 15.000 TL olan ihtiyaç kredilerinde 4.000 puan, 15.001 TL ve üzerinde olan ihtiyaç kredilerinde 7.500 puan toplanmalıdır.

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı*  Yıllık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti** Aylık Taksit Tutarı
Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
50.000 TL 24 %3,59 %43,08
250 TL 2.844,27 TL
%4,7254
%74,0294

**Programın puan toplama koşulunu yerine getiren Turuncu Ekstra’lılara 5.000 TL’ye kadar olan kredilerde faiz oranları nakit iadeyle %0,5.001 TL ve üstü kredilerde nakit iade ile %0,99'dan başlayan faizlerle yansır.
Tüm müşterilerimize sözleşme faizi %3,59'dan başlar, 50.000 TL 24 ay Aylık Maliyet %4,7254. Yıllık Maliyet %74,0294

ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.

**Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır. ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.