Türk Eczacıları Birliği’ne özel 1500 TL bonus fırsatı

ING Taksitle | ING
Türk Eczacıları Birliği üyeleri ING KOBİ Dijital avantajlarıyla kazandıkça kazanıyor.

 • Aidat ödemeleriniz için bonus fırsatı
İlk kez ING Bonus Business Card başvusunda bulunacak Türk Eczacıları Birliği üyeleri gerçekleştirecekleri 2024 yıllık aidat ödemelerine 1500 TL bonus kazanma fırsatı yakalıyor. 

 • %2,39'dan başlayan faiz oranlarıyla masrafsız kredi paketi
250.000 TL’ye kadar %2,39'dan başlayan faiz oranları ile 60 aya varan vadelerle KOBİ Anında Kredi’den yararlanabilirsiniz. Üstelik sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti ödemezsiniz. 

 • 100.000 TL’ye varan limitlerle ücretsiz Şirket Kredi Kartı
Eczaneniz için harcamalarınızı takip edebileceğiniz, bonus üyesi iş yerlerinde ekstra taksit ve bonus puan kazanabileceğiniz ING Bonus Business Card için yıllık kart üyelik ücreti ödemezsiniz.

 • Ücretsiz para transferi
KOBİ Dijital’de İnternet Şube veya ING Mobil’den gerçekleştireceğiniz EFT-FAST-Havale işlemleri için hiçbir ücret ödemezsiniz. 

 • Avantajlı POS
Üye işyeri başvurunuzun onaylanması durumunda %1.89 üye iş yeri ücretinden ilk 3 ay koşulsuz yararlanabileceksiniz.  

%1.89  avantajlı üye iş yeri ücreti aylık 75.000 TL ciroya kadar geçerlidir. Aylık 75000 TL üzeri ciro için %3.62 üye işyeri ücreti uygulanır ve POS yazılım donanım ücretlerinden muaf olursunuz.

3. ayın sonunda odanız için belirlenecek avantajlı oranlarla devam edebilirsiniz. POS yazılım donanım ücreti muafiyetiniz devam edecektir.

BKM takas komisyon maliyetlerinin değişmesi durumunda fiyatlar güncellenecektir.

 • Nakit ihtiyaçlarınız için destek
Destek Hesap ile acil ihtiyaçlarınız için 7/24 tüm ATM'lerden limitiniz dahilinde nakit avansınızdan para çekebilir, düzenli kurum ve fatura ödemesi talimatı verebilir, para transferi ve kurumunuz için harcama gerçekleştirebilirsiniz.


KOBİ Anında Kredi

%2,39'dan başlayan avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.
KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %42 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.


KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %2,49 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.

KOBİ Anında Kredi

%2,39'dan başlayan avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.

KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %42 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.

KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %2,49 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.

Bonus Kampanya Koşulları

 • Kampanyanın son geçerlilik tarihi 31 Ocak 2023'dür.
 • Kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanılabilir.
 • Kampanyaya ilk kez ING Bonus Business Card başvurusunda bulunan şahıs şirketi sahibi kişiler katılım sağlayabilmektedir.
 • Bonus kampanyasından yararlanabilmek için KOBİ Anında Kredi’ye başvurmanız ve kredi başvurusu sırasında ING Bonus Business Card ürününü seçmeniz gerekir.*
 • ING Bonus Business Card başvurunuzun onaylanması durumunda 2024 yılı için geçerli kurum aidat ödemeleriniz için bonus kazanabilirsiniz. (Tek seferde en az 1500 TL harcama için geçerlidir.)
 • KOBİ Anında Kredi’ye 250.000 TL ve 60 aya varan vadelerle %2,39'dan başlayan  avantajlı faiz oranlarıyla başvurabilirsiniz.
 • KOBİ Anında Kredi’de sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti ödemezsiniz. Tek sefere mahsus %1.10 kredi kullandırım ücreti tahsil edilir.
 • Kazanılan bonus puan ING Bonus Business Card’a, kampanya koşulları yerine getirilen ayı takip eden ay içerisinde yüklenir ve kullanılmayan bonus puanlar 6. ayın sonunda geri alınır.  
 • Bonus kazanan müşterilerimizin bonus yükleme tarihinde kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarıyla kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekir.
 • Oda aidat ödemesinin yapıldığı iş yerinin sistemde kayıtlı bilgilerinin hatalı ya da kampanya dahilinde olmaması durumunda sorumluluk ING Bank A.Ş.’ye ait değildir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilemez. ING kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
*ING, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir.
**Başvuru ve kullandırım sırasında kredi faiz oranları değişebilir. ING kredi faiz oranlarını, kredi tutarını, kredi kullandırım ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. KOBİ Anında Kredi ile ilgili detaylı bilgiye ing.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Nasıl katılırım?

 • Yukarıdaki linklerden ürün başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz.*
 • Son başvuru tarihi 31 Ocak 2023'dür.
 • İhtiyaç anında 0850 222 0 464 no’lu KOBİ Destek Hattı’nı arayarak veya sayfadaki formu doldurarak destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
*Başvurunuz, adımlarda yer alan bilgileri eksiksiz doldurmanız durumunda tamamlanır. 

Ücretli Çalışan Kampanya Koşulları

Gerçek kişi oda üyelerine ise; 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan yasal vadelerde Turuncu Ekstra harcama koşulu ile %2,69 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor ve ING Kredi Kartları için 500 TL bonus fırsatından yararlanabiliyor. 

%2,69 faizli kredi paketi için tıklayın.


İlk defa ING Bonus Card ya da ING Pegasus BolBol Kart alanlar, ister bedava Taksitli Nakit Avans, ister bonus tekliflerinden birini seçebiliyor. Üstelik ilk yıl kart üyelik ücreti yok!

10.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans veya 500 TL’ye varan ekstra bonus paketine başvurmak için tıklayın.

Bonus kampanya koşulları için tıklayın.


Turuncu Ekstra avantajı ile faizsiz yansıyan krediden nasıl faydalanabilirim?


 • Kredi faiziniz ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında alacağınız nakit iade ile kredinizi faizsiz gibi veya indirimli yansıyan faiz oranları ile ödeyebilirsiniz. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp Banka Kartı’nızdan alışveriş yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeyerek aylık minimum 2.000 puan toplamanız yeterli.
 • Böylece, kredi vadeniz boyunca gerekli puanı topladığınız her ay, 5.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %0 faiz, 50.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %2,69 faiz olarak yansır.
 • İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz.
 • ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Turuncu Ekstra avantajıyla faizsiz yansıyan kredi kampanya koşulları nedir?
 • Turuncu Ekstra Avantajlı Faiz oranı, sadece Banka tarafından kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. 05 Kasım 2021’den itibaren ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler için faiz oranı alacakları nakit iade ile, 5.000 TL'ye kadar %0 olarak yansır.
 • 5.000 TL altı kredi kullanımlarında nakit iade ile faizsiz kredi kampanyası ilk kredi kullanımı için geçerlidir. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %3,39'dan başlar. Nakit iade işlemleri için bu faiz oranı üzerinden hesaplama yapılır.
 • Banka, kampanya kapsamında, bu gösterge faiz oranını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.
 • ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.


Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi örnek hesaplama ve Kredi Maliyet Tablosu

 • 6 Ağustos 2019 itibarıyla yeni ihtiyaç kredisini Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanan müşteriler için, Turuncu Ekstra programına katılıp ING Banka Kartı ile alışveriş veya vadesiz hesaptan fatura ödeme işlemleriyle kredi tutarına göre belirlenen aylık puanı toplayan müşterilerin hesaplarına bir sonraki ay, bir önceki ayın anaparası üzerinden “yürürlükteki sözleşmesinde yer alan faiz oranı” ve “Banka’nın belirlediği avantajlı faiz oranı” arasındaki farkın çarpımı ile hesaplanan faiz tutarı ve bu faiz farkına ilişkin vergiye denk gelen tutar, geri ödeme planındaki vade gününde Banka tarafından, kredinin bağlı olduğu vadesiz hesaba nakit olarak iade edilir.
Turuncu Ekstra Programı’nda her 1 TL’lik alışveriş ya da fatura ödemesi karşılığında 1 puan kazanılır.

Turuncu Ekstra programı kapsamında ihtiyaç kredisinde nakit iade kazanabilmek için; anaparası 25.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 2.000 puan, 25.001 ile 100.000 TL olan ihtiyaç kredilerinde 4.000 puan, 100.001 TL ve üzerinde olan ihtiyaç kredilerinde 7.500 puan toplanmalıdır.

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı*  Yıllık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti** Aylık Taksit Tutarı
Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
50.000 TL 24 %3,59 %43,08
250TL 2.844,27 TL
%4,7254
%74,0294

**Programın puan toplama koşulunu yerine getiren Turuncu Ekstra’lılara 5.000 TL’ye kadar olan kredilerde faiz oranları nakit iadeyle %0,5.001 TL ve üstü kredilerde nakit iade ile %0,99'dan başlayan faizlerle yansır.
Tüm müşterilerimize sözleşme faizi %3,59'dan başlar, 20.000 TL 24 ay Aylık Maliyet %4,7254. Yıllık Maliyet %74,0294.

ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.

**Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır. ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

3.857,82 TL