Hastalıkta Sağlıkta Sigortası

Hastalıkta Sağlıkta Sigortası

Yaşamsal risk taşıyan kanser hastalıklarından biriyle karşı karşıya kalmanız durumunda tedavi masraflarını düşünmeyin. Hastalıkta ve Sağlıkta Sigortası, vefat teminatının yanı sıra yüksek tedavi maliyetlerine yol açabilen kanser hastalıklarında sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alıyor.

18-55 Yaş arası sağlıklı her bireyin yararlanabileceği Hastalıkta Sağlıkta Sigortası’nın süresi bir yıl.

Poliçenizi ING Mobil veya Cebimdeki Danışman'la görüntülü görüşerek hazırlatabilirsiniz. 

* Hastalıkta Sağlıkta Sigortası NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. aracılığı ile sunulmaktadır, ING Bank A.Ş. NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin yetkili acentesidir.
**Cebimdeki Danışman resmi tatiller hariç haftanın her günü 08.00-23:59 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cebimdeki Danışman ile müşterilerimize sunulacak bilgiler genel niteliktedir, sermaye piyasası mevzuatına göre yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Teminatlar

  • Vefat Teminatı: Sigortalının, sigorta süresi içerisinde vefat etmesi halinde poliçede belirtilen vefat teminat tutarı, vefat tazminatı olarak sigortalının önceden belirlemiş olduğu lehtar(lar)ına veya kanuni varislerine lehtarına veya belirtmemişse kanuni varislerine ödenir.
  • Kanser koruma teminatı poliçede belirtilen koşullar ve limitler dahilinde sizleri kanser hastalıklarına karşı güvence altına alan bir üründür. 
  • Hızlı Tetkik Ek Servisi: Tek bir poliçesinde 200.000 TL ve üzeri Kanser Koruma Teminatı içeren Hastalıkta Sağlıkta Yıllık Hayat Sigortası poliçesine sahip müşteriler, Hızlı Tetkik ek servisinden ücretsiz olarak faydalanabilirler. Servis detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.


Hastalıkta Sağlıkta  Prim Tutarı Vefat Teminatı   Kanser Teminatı Hızlı Tetkik Ek Servisi 
Paket 1 1.575 TL 1.000 TL 400.000 TL Var
Paket 2 2.520 TL
1.000 TL 500.000 TL Var
Paket 3 4.500 TL
1.000 TL 600.000 TL Var
Paket 4 6.525 TL
1.000 TL 800.000 TL Var