Çocuğunuzun geleceği BES ile emin ellerde.

Aylık 150 TL’den başlayan birikim seçenekleri ile çocuğunuzun geleceğini bugünden güvence altına alabilir, ilk katkı payı ödemenize 300 TL’ye kadar ING desteğinden yararlanabilirsiniz. Üstelik Turuncu Çocuk Hesabı sahibiyseniz Turuncu Çocuk Hesabı'nıza 90 gün boyunca Hoş Geldin Faizi de ING’den.

Emekliliğim Güvende BES Çocuk Planı ile çocuğunuzun geleceği için birikimlerinizi güvenli bir şekilde yatırıma dönüştürebilirsiniz. Çocuğunuz 18 yaşını geçtikten sonra ister toplu parayı alabilir isterse birikim yapmaya devam edebilir.

Emekliliğim Güvende BES Çocuk Planı’nı satın almak için başvurunuzu size en yakın şubemizden yapabilirsiniz.

Emekliliğim Güvende BES Çocuk Planı nedir?

Aylık 150 TL’den başlayan katkı payı tutarları ile 18 yaş altındaki çocuğunuzun geleceğini garanti altına almak için birikim yapabileceğiniz emeklilik sistemidir.
Yatırdığınız katkı payı tutarlarını beklenti ve risk anlayışınıza uygun olarak yatırıma yönlendirmeniz amacıyla sunulan ve ING Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Emeklilik Fonları ile birikime dönüştürebilirsiniz.
Emeklilik yatırım fonları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Emekliliğim Güvende BES Çocuk Planı'na özel avantajlar nelerdir?

Emekliliğim Güvende BES Çocuk Planı’na özel olarak NN Hayat ve Emeklilik’in sunduğu Önce Sen Dünyası ile çocuğunuzun eğitim danışmanlığı ihtiyacından, sınav zamanı psikolojik desteğe; kreş, dil kursu, kolej ve evde bakıcı hizmeti indirimlerine kadar çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

Çocuğunuzun geleceği için ilk katkı payı 300 TL’ye kadar ING’den hediye. 60 günlük cayma süresini tamamlamanız ve düzenli ödeme yapmanıza istinaden ödediğiniz ilk katkı payının 300 TL’ye kadar olan kısmı tarafınıza iade edilir.

Turuncu Çocuk Hesabı sahibi iseniz Turuncu Çocuk Hesabı'nıza 90 gün boyunca Hoş Geldin Faizi'nden yararlanabilirsiniz.

Devlet katkısı nedir?

BES ile yatırdığınız 100 TL 130 TL olsun!

Emekliliğim Güvende BES Çocuk Planı kapsamında çocuğunuz için yatırdığınız katkı payı tutarlarına ek olarak yatırdığınız katkı payının %30’u de devlet katkısı olarak hesabınıza eklenir.
Üstelik 2022 yılı içerisinde 18.014,4 TL’ye kadar devlet katkısı alabilirsiniz.

Devlet Katkısı Örnek Tablo

Ödenecek Aylık Katkı Payı 150 TL 300 TL
Aylık Devlet Katkısı Tutarı 45 TL 90 TL
Yıllık Devlet Katkısı Tutarı 540 TL 1080 TL


Kampanya koşulları

 • NN Hayat Emeklilik A.Ş. ve ING Bank A.Ş. tarafından hazırlanan kampanya 1 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir. 
 • Kampanya’ya sadece ING Bank A.Ş. Acenteliğinde satışı yapılmış olan Emekliliğim Güvende planları (18 yaş altı) dahildir. 
 • Kampanya hesap bazlı değil, müşteri bazlıdır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir. Katılımcının hediye hak kazanma koşulu sağlayan birden fazla 18 yaş altı Emekliliğim Güvende Planı bulunması durumunda hediye katkı payı en yüksek tutarlı olan hesap üzerinden tanımlanır. 
 • İlk katkı payı hediyesi 300 TL’ye kadardır. 300 TL üzerinde yatırılan ilk katkı payı tutarının sadece 300 TL’lik kısmı için geri ödeme yapılır. 
 • İlk katkı payı hediyesi sözleşme cayma süresi olan 2 ayın tamamlandığında ayın 25’inde hak sahibinin ING Bank A.Ş.'deki vadesiz banka hesabına yatırılır. 
 • İlk katkı payı hediyesine hak kazanmak için ödeme yöntemi kredi kartı olmalıdır. 
 • İlk katkı payı hediyesine hak kazanmak için Emekliliğim Güvende planı (18 yaş altı) kapsamında ilk iki katkı payının ödenmiş olması zorunludur. 
 • 1 Mart 2022 tarihinden önce Turuncu Çocuk Hesabı sahibi olan ING müşterileri Emekliliğim Güvende planı (18 yaş altı) planı satın aldıklarında ilk iki katkı payının ödenmiş olması koşuluyla, cayma süresi olan 60 günün tamamlanmasını müteakip ayın ilk iş gününden itibaren turuncu çocuk hesapları özelinde Hoş Geldin Faizine hak kazanırlar. 
 • Kampanya kapsamında Hoş Geldin Faizi tanımlanmış olan Turuncu Çocuk hesapları, Emekliliğim Güvende planı (18 yaş altı) katkı payı ödemelerine düzenli şekilde devam ettiği müddetçe 3 ay boyunca her ay Hoş Geldin Faizine tekrardan hak kazanırlar. 
 • Turuncu Çocuk Hesabı Hoş Geldin Faizi avantajından sadece kendisi ile ING tarafından kampanya aracılığı ile iletişim kurulmuş olan müşteriler faydalanabilir. 
 • Hoş Geldin Faizi 2 milyon TL’ye kadar uygulanır, günlük olarak ilan edilir, piyasa koşullarına göre değişkendir, yıllık; basit ve brüttür. 
 • NN Hayat Emeklilik A.Ş. ve ING Bank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve dilediği takdirde durdurma/ değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda değiştirme ya da durdurma kararı NN Hayat Emeklilik A.Ş. ve ING Bank A.Ş. tarafından duyurulur. 
 • Müşteriler kampanyaya katılmakla, işbu katılım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. 
 • Emekliliğim Güvende Planı NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. aracılığı ile sunulmaktadır. ING Bank A.Ş. NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin yetkili acentesidir.