Çocuğunuzun geleceği BES ile emin ellerde.

Aylık 150 TL’den başlayan birikim seçenekleri ile çocuğunuzun geleceğini bugünden güvence altına alabilirsiniz.

Emekliliğim Güvende Planı ile çocuğunuzun geleceği için birikimlerinizi güvenli bir şekilde yatırıma dönüştürebilirsiniz. Çocuğunuz 18 yaşını geçtikten sonra ister toplu parayı alabilir isterse birikim yapmaya devam edebilir.

Emekliliğim Güvende Planı’nı satın almak için başvurunuzu size en yakın şubemizden yapabilirsiniz.

BES Çocuk Planına Özel Avantajlar Nelerdir?

BES Çocuk Emeklilik Planı’na özel olarak NN Hayat ve Emeklilik’in sunduğu Önce Sen Dünyası ile çocuğunuzun eğitim danışmanlığı ihtiyacından, sınav zamanı psikolojik desteğe; kreş, dil kursu, kolej ve evde bakıcı hizmeti indirimlerine kadar çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

BES Çocuk Planı Nedir?

Aylık 150 TL’den başlayan katkı payı tutarları ile 18 yaş altındaki çocuğunuzun geleceğini garanti altına almak için birikim yapabileceğiniz emeklilik sistemidir.
Yatırdığınız katkı payı tutarlarını beklenti ve risk anlayışınıza uygun olarak yatırıma yönlendirmeniz amacıyla sunulan ve ING Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Emeklilik Fonları ile birikime dönüştürebilirsiniz. Emeklilik yatırım fonları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Devlet Katkısı Nedir?

BES Çocuk Emeklilik Planı kapsamında çocuğunuz için yatırdığınız katkı payı tutarlarına ek olarak yatırdığınız katkı payının %25’i de devlet katkısı olarak hesabınıza eklenir.

Devlet Katkısı Örnek Tablo

Ödenecek Aylık Katkı Payı 150 TL 200 TL
Aylık Devlet Katkısı Tutarı 37,5 TL 50 TL
Yıllık Devlet Katkısı Tutarı 450 TL 600 TL