Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası

Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu oluşabilecek vefat, maluliyet ve kaza sonucu tedavi masrafları teminatları ile sizi ve sevdiklerinizi koruma altına alıyoruz. 18-64 Yaş arasında sağlıklı olan her birey Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası'ndan faydalanabilir. Sigorta süresi 1 yıldır. 

Poliçenizin yürürlük tarihinden itibaren 1 yıl süreyle kullanabileceğiniz Diş ve Göz Paketleri de hediye!

* Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. aracılığı ile sunulmaktadır, ING Bank A.Ş. NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin yetkili acentesidir.

Ferdi Kaza Sigortası’nda sağlanan ücretsiz avantajlar nelerdir?

Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası ile Net&Risk anlaşmalı kurum ağı içerisinde yer alan hekimlerden poliçe başlangıç tarihini takip eden 1 yıl boyunca birer kez kullanabileceğiniz Diş ve Göz Paketleri'ne ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
0850 333 17 92 numaralı hattan Net&Risk hizmet ağı içerisinde yer alan anlaşmalı kurumlar ve kullanım koşulları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Diş Paketi'nin içeriği:


  • Diş Hekimi Muayenesi
  • Diş Taşı Temizliği (alt ve üst çene)
  • Tek Diş Röntgen Filmi
Ayrıca diğer tüm tedavilerinizde de Türk Diş Hekimleri Birliği asgari fiyat tarifesinden faydalanabilirsiniz. 

Göz Paketi'nin içeriği:

  • Ücretsiz Göz Taraması (miyop, astigmat, hipermetrop, göz tansiyonu tespitleri)
  • Diğer tüm tetkik ve ameliyatlarda %30’a varan indirim

Ferdi Kaza Sigortası ücreti ne kadar?

  • Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Sigortalının kaza sonucu ya da kazaya bağlı nedenlerle, hemen veya kaza tarihinden itibaren bir yıl içinde ölümü halinde yasal mirasçılarına ya da belirlediği kişilere ödenecek ölüm tazminatı ile sevdiklerini kimseye muhtaç etmeden, standartlarını koruyarak yaşamlarını sürdürmelerini sağlar.
  • Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı: Sigortalının kaza sonucu hemen ya da kazaya bağlı nedenlerle iki yıl içinde sürekli sakat kalması halinde sürekli sakatlık tazminatı ödenir.
  • Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı: Sigortalının kaza gününden itibaren bir sene zarfında yapacağı tedavi masrafları poliçede belirtilen teminat limiti ve Ferdi Kaza Genel Şartları dahilinde kendisine ödenir.
Tam Koruma Ferdi Kaza 
Ürün Fiyatı 504 TL
Kaza Sonucu Vefat Teminatı  150.000 TL
Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı 150.000 TL
Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı 1.500 TL
Diş Paketi Var
Göz Paketi Var