Transferlerinizde

Transferlerinizde

Yolculuğunuzun konforu için biz her ayrıntıyı düşündük! 

Konforlu bir yolculuk deneyimi için, size özel VIP transfer hizmetinden km başına yalnızca 2,50 TL ödeyerek yararlanabilir, havalimanı ve/veya alan transferlerinizde özel şoförlü araç ile yolculuğunuzu konforlu bir deneyime dönüştürebilirsiniz. 

0212 317 07 77-1 numaralı Özel Bankacılık Seyahat ve Hizmet Hattı’nı arayarak özel seyahat danışmanlarımızla görüşebilir ve transferinizi size özel hale getirecek tüm detaylar hakkında destek alabilirsiniz. 

*Ayrıcalıklardan yararlanabilmeniz için, bankamızda en az 1.000.000 TL bakiye taşıyan Özel Bankacılık Kredi Kartı taşıyan müşteri olmanız gerekir.

Transfer Hizmetlerimiz

VIP Transfer ve Kiralama Ayrıcalıkları İndirim Oranı
Şoförlü VIP Transfer
(İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Antalya)
KM başına 2,5 TL
Ada Yatçılık %10
Avis %15'e varan indirim
Cobra Yacht %15
Europcar %15
Hip Escape Boats %10
Inter Limousine %15
Pruva Yatçılık %15
Serenity Yachting %15

  • Özel günler için limuzin, helikopter, tekne gibi lüks ulaşım araçlarını sizin için organize ediyoruz.
  • Yurt dışı seyahatlerinizde havaalanında sizi karışılıyor, otel transferlerinize yardımcı oluyoruz. 
  • Yurt içi ve yurt dışında araç kiralama hizmetlerinde ayrıcalıklı fiyatlar sağlıyoruz.
  • Yurt içi transferlerinizde km başına sadece 2,5 TL'ye özel şoförlü transfer hizmeti sunuyoruz.  

Hizmet Koşulları

Hizmet Detayları 

Müşteri, 7/24 saat arasında 0212 317 07 77-1 den Özel bankacılık seyahat hattını arayarak transfer hizmeti hakında bilgi alabilir.

Transfer rezervasyonu, haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında transfer saatinden en az 5 saat önce olmak kaydıyla 0212 317 07 77-1’den Özel Bankacılık Seyahat ve Hizmet Hattı aranarak yapılabilir.

Rezervasyonun bildirim saatleri dışında yapılması halinde bildirim ertesi sabah saat 09:00’da yapılmış ve en az 5 saat sonrası için rezervasyon yapılmış kabul edilir.Rezervasyonlar hizmet sağlayıcı firmanın araç ve şoför müsaitlik durumuna göre teyit edilmektedir. Rezervasyon teyidi, rezervasyon esnasında ileteceğiniz e-mail adresine ve cep telefonunuza sms ile iletilmekte,transfer hizmetinizden en geç 1 saat öncesinde şoför bilgileri de sms ile bildirilmektedir. SMS’te müşteriye iletilecek olan telefon numarası, transfer ile ilgili soruların iletebileceği telefondur ve bu numaradan rezervasyon/iptal/değişiklik talepleri alınmamaktadır.

İptal/değişiklik talepleri haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında transferden en az 5 saat önce 0212 317 07 77-1’den Özel Bankacılık Seyahat ve Hizmet Hattı aranarak iletilebilir. Bildirim saatine uyulmaması durumunda müşterinin transfer için ödediği tutar üzerinden 25 TL ücret alındıktan sonra kalan tutar müşterinin kredi kartına iade edilir.

Transfer hizmeti en fazla (5)beş yaşında veya altında minibüs tarzı araçlarla yapılmaktadır.

Araçlar maksimum 6 kişiliktir. 6 kişi üzeri için 2 ayrı araç yönlendirilmesi yapılır. Valiz sayısın kişi başına 1 adet orta boy (her biri maksimum 15-20 kilo) ve 1 adet el çantası yerleştirilebilir. Araç içerisinde ve/veya kucakta valiz taşınmamaktadır. 6 valiz ve üzeri için 2 ayrı araç yönlendirilmesi yapılır.


Hizmet Verilen Bölgeler 

Özel şoförlü transfer hizmeti İstanbul, Ankara, İzmir (Çeşme dâhil), Antalya, Bodrum ve Dalaman'da sağlanır. 

Merkez dışı ilçeden merkez dışı ilçeye ulaşım gerçekleşemez. 

İstanbul için Çatalca, Silivri ve Şile merkez dışı ilçeler kabul edilir. 

Ankara için Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Sincan ve Yenimahalle dışındaki ilçeler merkez dışı olarak kabul edilir. 

İzmir için; Balçova, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karşıyaka, Konak, Narlıdere, Menemen ve Urla dışındaki ilçeler merkez dışı olarak kabul edilir. 

Antalya için Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa dışındaki ilçeler merkez dışı ilçe olarak kabul edilir.

Kısa Mesafe Transferler 

Kısa mesafe 15 km olarak belirlenmiştir. 15 km ve altında transferlerde 15 km bedeli tahsil edilecektir. Müşteri, 30 gün içinde 1 defa kısa mesafe transfer talebinde bulunulabilir.

Bekleme ve İptal Ücretleri 

Trafik yoğunluğu sebebiyle ve/veya uçak, otobüs, tren vb. inisiyatifinize bağlı olmayan gecikmelere bağlı olarak yapılan beklemelerde ilave ücret talep edilmemektedir. Müşterinin veya müşteri yerine transfer edilmesinin talep edildiği misafirlerin aracı 15 dakikadan fazla bekletmesi halinde, ilk 15 dakikadan sonra her on beş dakika için 15 TL, ödenecek hizmet bedeline eklenecektir. 

Uçak, otobüs, tren vb. sizin inisiyatifinize bağlı olmayan sebeplerle oluşacak gecikmeler hariç olmak üzere, araç adreste en fazla 30 dk bekleme yapabilir. Bekleme süresi sonunda Müşterinin veya müşteri yerine transfer edilmesinin talep edildiği misafirlerin transfer başlangıç noktasına gelmemesi halinde transfer başlama ve varış noktaları nispetinde takribi transfer bedeli tutarının tamamı rezervasyon esnasında alınan kredi kartından tahsil edilir. 

Müşteri,rezervasyon sırasında bildirerek, transfer esnasında farklı bir adrese uğrayarak ara alım yaptırabilir. Bir transfer hizmetinde en fazla 2 ara alım yapılabilir. Ara alımlarda bekleme süresi ve ücreti aynı şekilde uygulanır. Bir transferde 2 ara alım söz konusu ise sadece 1 adet ara alım için 15 dakikalık ücretsiz bekleme hakkı kullanılabilir. Araç adreste en fazla 30 dk bekleme yapabilir. 

Aynı gün içinde aynı adresten transfer başlama ve bitiş talebinde bulunulması halinde ilgili transferlerin başlama saatleri arası en az 3 saat olmalıdır. Eğer 3 saatten az süre varsa ilk 15 dakikadan sonra her on beş dakika için 15 TL bekleme ücreti yansıtılır. 

Araç Gecikmeleri 

Aracın haber vermeksizin teyitleşilen saatte adreste olmaması ve haber verdiği halde 30 dakika içinde gelmemesi durumunda tüm sorumluluk hizmet sağlayıcı firmaya aittir ve müşteriden herhangi bir ödeme tahsil edilmez. Bu durumda ulaşım için ödenecek ücret de transfer bedeli çerçevesinde kalmak ve taksi ücretini aşmamak koşulu ile karşılanır. Aracın gecikeceğini haber vermiş olmasına rağmen müşteri beklemek istemez ve kendi imkanları ile giderse herhangi bir bedel ödenmez. 

Özel şoförlü transfer hizmetinden yararlanmak isteyen tüm müşteriler, transfer şartları, ödemeler ve bekleme ücretleri hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Ödeme Şartları 

Müşteri, transfer bedeliyle ilgili bilgi almak istediğinde 0212 317 07 77-1 den Özel bankacılık seyahat hattını arayarak hizmet hakkında bilgi alabilir ve yaptırmış olduğu rezervasyonun ödemesini görüşme sırasında FİRMA'nın kullandığı sanal POS uygulamasıyla sistem üzerinden ING Özel bankacılık kredi kartını kullanarak gerçekleştirebilir. Belirtilen koşullara uygun olarak iptal edilen rezervasyonlar için kartınızdan tahsil edilen ücret 3 işgünü içerisinde ING Özel bankacılık kredi kartına iade edilecektir. 

Gerçekleştirilecek olan transferler kilometre (km) birim fiyatı KDV dahil 2,50 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücrete varsa köprü, otoban, feribot, otopark, tünel geçişi ve bekleme ücretleri eklenir. 

** Bu hizmet çerçevesinde gerçekleştirilen rezervasyon işlemleri Be Bireysel Hizm.ve Kart Hizm.San.Tan. Otom.Turzm.Bilişim Nak.ve Dış Tic.A.Ş firması tarafından, transfer işlemleri Yön Turizm Yolcu Taşımacılığı ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş (bundan böyle ayrı ayrı “Firma”, birlikte “Firmalar” olarak anılacaktır.)tarafından sağlanmaktadır. Yapılan rezervasyonlar ve/veya gerçekleştirilen transferler nedeni ile doğabilecek tüm zararlar Firmalar ile müşterilerin sorumluluğunda olup, ING Bank A.Ş.’nin bahse konu uyuşmazlıklar nedeni ile herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. ING, bahse konu hizmetten müşterilerinin ayrıcalıklı olarak yararlanmasını durdurma ve/veya ücret dâhil hizmetten yararlanmaya ilişkin tüm koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Mastercard Ayrıcalıklar Dünyası

Mastercard'ın ING Özel Bankacılık Kredi Kartı için sunduğu global seyahat ve alışveriş ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.