Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.
Transferlerinizde

Transferlerinizde

Size Özel VIP transfer hizmetinden, km başına 2,50 TL ödeyerek yararlanın; günlük kullanımızda ya da havalimanı ulaşımınızda, özel şöförlü araç ile konforlu yolculuğun tadını çıkarın.

Detaylı bilgi ve koşullara 0212 317 07 77-1 no’lu Özel Bankacılık Seyahat ve Hizmet Hattı’nı arayarak öğrenebilirsiniz.

* Transfer hizmeti ücreti KM başına KDV dâhil 2,50 TL’dir. Her ay ilk hizmet ücretinin 50 TL’sini (maksimum) bankamız tarafından karşılanır.
** Tüm ayrıcalıklar bankamızda minimum 500,000 TL bakiye taşıyan Özel Bankacılık Kredi Kartı müşterilerine sunulmaktadır.

Transfer Hizmetlerimiz

VIP Transfer ve Kiralama Ayrıcalıkları İndirim Oranı
Şoförlü VIP Transfer
(İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Antalya)
KM başına 2,5 TL
Ada Yatçılık %10
Avis %15'e varan indirim
Cobra Yacht %15
Europcar %15
Hip Escape Boats %10
Inter Limousine %15
Pruva Yatçılık %15
Serenity Yachting %15

 • Özel günler için limuzin, helikopter, tekne gibi lüks ulaşım araçlarını sizin için organize ediyoruz.
 • Yurt dışı seyahatlerinizde havaalanında sizi karışılıyor, otel transferlerinize yardımcı oluyoruz. 
 • Yurt içi ve yurt dışında araç kiralama hizmetlerinde ayrıcalıklı fiyatlar sağlıyoruz.
 • Yurt içi transferlerinizde km başına sadece 2,5 TL'ye özel şoförlü transfer hizmeti sunuyoruz.  

Hizmet Koşulları

 • Transfer rezervasyonu, haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında transfer saatinden en az 6 saat önce olmak kaydıyla 0212 317 07 77-1’den Özel Bankacılık Seyahat ve Hizmet Hattı aranarak yapılabilir.  
 • Rezervasyonun bildirim saatleri dışında yapılması halinde bildirim ertesi sabah saat 09:00’da yapılmış ve en az 6 saat sonrası için rezervasyon yapılmış kabul edilir.  
 • Rezervasyonlar hizmet sağlayacı firmanın araç ve şoför müsaitlik durumuna göre teyit edilmektedir. Rezervasyon teyidi, rezervasyon esnasında iletilen e-posta adresine yazılı olarak gönderilecektir. Müşteri tarafından talep edilmesi halinde SMS ile de gönderilecektir. SMS’te müşteriye iletilecek olan telefon numarası, transfer ile ilgili soruların iletebileceği telefondur ve bu numaradan rezervasyon/iptal/değişiklik talepleri alınmamaktadır.  
 • İptal/değişiklik talepleri haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında transferden en az 5 saat önce 0212 317 07 77-1’den Özel Bankacılık Seyahat ve Hizmet Hattı aranarak iletilebilir. Bildirim saatine uyulmaması durumunda Özel Bankacılık Seyahat hattı tarfaından iptal edilen her bir rezervasyon için müşteriden 50 TL ücret tahsil edilir.  
 • Transfer hizmeti 2015 / 2016 model araçlarla sağlanmaktadır.  
 • Transferler İstanbul il sınırlarında 6 kişilik minibüs tarzı araçlarla hizmet verilmekte,diğer tüm şehirlerde 4 kişilik binek araçlar ile yapılır. 5 - 8 kişi için 2 ayrı araç yönlendirilmesi yapılır. Valiz sayısına bağlı olarak 3 kişi olması durumunda da 2 ayrı araç yönlendirilmesi yapılır. 
 • Araçlara bagaj kapasitesi doğrultusunda 3 orta boy (her biri maksimum 15-20 kilo) ve 1 adet el çantası yerleştirilebilir. Araç içersinde ve/veya kucakta valiz taşınmamaktadır. 4 ve üzeri bavul için 2 ayrı araç yönlendirilmesi yapılır.
 • Rezervasyon sırasında bildirilmesi ve kredi kartı detaylarının iletmesi durumunda müşterilerimiz misafirleri için de özel şoförlü transfer hizmetinden yararlanma talebinde bulunabilirler. 
 • Müşterilerimizin misafirleri için verilen hizmetin transfer bedeli rezervasyon esnasında iletilen INGBank Özel Bankacılık Kredi Kartı'ndan tahsil edilir.

Hizmet Verilen Bölgeler  
 • Özel şoförlü transfer hizmeti İstanbul, Ankara, İzmir (Çeşme dâhil), Antalya, Bodrum ve Dalaman'da verilmektedir. 
 • Merkez dışı ilçeden merkez dışı ilçeye ulaşım yapılmamaktadır. 
 • İstanbul için Çatalca, Silivri ve Şile merkez dışı ilçeler kabul edilir. 
 • Ankara için Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Sincan ve Yenimahalle dışındaki ilçeler merkez dışı ilçe olarak kabul edilir. 
 • İzmir için Balçova, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karşıyaka, Konak, Narlıdere, Menemen ve Urla dışındaki ilçeler merkez dışı ilçe olarak kabul edilir. 
 • Antalya’da havaalanı başlangıç ve/veya bitişli olacak şekilde ve Antalya Merkez başlangıç ve bitiş olacak şekilde olan transferler yapılmaktadır.Antalya için Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa dışındaki ilçeler merkez dışı ilçe olarak kabul edilir. 
 • Bodrum’da havaalanı başlangıç ve/veya bitişli olacak şekilde ve Bodrum Merkez başlangıç ve bitiş olacak şekilde olan transferler yapılmaktadır.Bodrum ve milas havalimanı gidiş geliş transfer yapılmaktadır. 
 • Dalaman havalimanı başlangıç ve/veya bitişli olacak şekilde olan transferler yapılmaktadır.Dalaman Merkez başlangıç ve bitiş olacak şekilde olan transferler yapılmaktadır. Sarıgerme ve Göcek merkez dışı ilçeler kabul edilir.
Ödeme Şartları

 • Gerçekleştirilecek olan transferler kilometre (km) birim fiyatı KDV dahil 2,50 TL olarak ücretlendirilmektedir. Bu ücrete varsa köprü, otoban, feribot, otopark, tünel geçişi ve bekleme ücretleri eklenecektir. Araçta yolcu huzurunda düzenlenen ve kendisine imzalatılan Rezervasyon Formu üzerindeki toplam km esas alınır. 
 • Rezervasyon esnasında müşteriden kredi kartı numarası istenir ve tutar transfer gerçekleştikten sonra ilgili kredi kartından tahsil edilir. 
 • Müşterilerimizin misafirlerinin transferinde, Rezervasyon Formu transfer sonrası araçta misafire imzalatılır ve tutar, rezervasyon sırasında detayları verilen kredi kartından, transfer gerçekleştikten sonra çekilir.
Kısa Mesafe Transferler

 • Kısa mesafe 14 km olarak belirlenmiştir. 14 km ve altında transferlerde KDV dahil 27 TL tahsil edilecektir. Ayda en fazla 1 defa kısa mesafe transfer talebinde bulunulabilir. Bekleme ve İptal Ücretleri 
 • Trafik yoğunluğu sebebiyle ve/veya uçak, otobüs, tren vb. seferlerinde yaşanan gecikmelere bağlı olarak yapılan beklemelerde (1 saat) ilave ücret talep edilmemektedir. Müşterinin veya müşteri yerine transfer edilmesi talep edilen misafirlerin aracı 15 dakikadan fazla bekletmesi halinde, ilk 15 dakikadan sonra her on beş dakika için 15 TL ödenecek hizmet bedeline eklenecektir. 
 • Uçak, otobüs, tren vb. sizin talebinize bağlı olmayan sebeplerle oluşacak gecikmeler hariç olmak üzere, araç adreste en fazla 30 dk bekleme yapabilir. Bekleme süresi sonunda Müşterinin veya müşteri yerine transfer edilmesi talep edilen misafirlerin transfer başlangıç noktasına gelmemesi halinde transfer başlama ve varış noktaları nispetinde takribi transfer bedeli tutarının tamamı rezervasyon esnasında alınan kredi kartından tahsil edilir. 
 • Rezervasyon sırasında bildirerek, transfer esnasında farklı bir adrese uğrayarak ara alım yaptırabilir. Bir transfer hizmetinde en fazla 2 ara alım yapılabilir. Ara alımlarda bekleme süresi ve ücreti aynı şekilde uygulanır. Bir transferde 2 ara alım söz konusu ise sadece 1 adet ara alım için 15 dakikalık ücretsiz bekleme hakkı kullanılabilir. Araç adreste en fazla 30 dk bekleme yapabilir. 
 • Aynı gün içinde aynı adresten transfer başlama ve bitiş talebinde bulunulması halinde ilgili transferlerin başlama saatleri arası en az 3 saat olmalıdır. Eğer 3 saatten az süre varsa ilk 15 dakikadan sonra her on beş dakika için 15 TL bekleme ücreti yansıtılır.
Araç Gecikmeleri 

 • Aracın haber vermeksizin teyitleşilen saatte adreste olmaması ve haber verdiği halde 30 dakika içinde gelmemesi durumunda tüm sorumluluk hizmet sağlayıcı firmaya aittir ve müşteriden herhangi bir ödeme tahsil edilmez. Bu durumda müşterinin ulaşım için 3. kişilere ödeyeceği ücret, yukarıda belirtilen transfer bedeli çerçevesinde kalmak ve taksi ücretini aşmamak koşulu ile Firma tarafından karşılanacaktır. 
 • Aracın gecikeceğini haber vermiş olmasına rağmen müşteri beklemek istemez ve kendi imkanları ile giderse herhangi bir bedel ödenmez.

* Özel şoförlü transfer hizmetinden yararlanmak isteyen tüm müşteriler, transfer şartları, ödemeler ve bekleme ücretleri hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

** Bu hizmet çerçevesinde gerçekleştirilen rezervasyon işlemleri Be Bireysel Hizm.ve Kart Hizm.San.Tan. Otom.Turzm.Bilişim Nak.ve Dış Tic.A.Ş firması tarafından, transfer işlemleri Yön Turizm Yolcu Taşımacılığı ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş (bundan böyle ayrı ayrı “Firma”, birlikte “Firmalar” olarak anılacaktır.)tarafından sağlanmaktadır. Yapılan rezervasyonlar ve/veya gerçekleştirilen transferler nedeni ile doğabilecek tüm zararlar Firmalar ile müşterilerin sorumluluğunda olup, ING Bank A.Ş.’nin bahse konu uyuşmazlıklar nedeni ile herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. ING Bank, bahse konu hizmetten müşterilerinin ayrıcalıklı olarak yararlanmasını durdurma ve/veya ücret dâhil hizmetten yararlanmaya ilişkin tüm koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Mastercard Ayrıcalıklar Dünyası

Mastercard'ın ING Bank Özel Bankacılık Kredi Kartı için sunduğu global seyahat ve alışveriş ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın