Havaalanında

Havaalanında

Uçuşunuzu beklediğiniz anları keyfe dönüştürün diye lounge hizmetimizle yanınızdayız.
 
Havaalanına erken gitmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Bir misafirinizle birlikte lounge hizmetinden ücretsiz yararlanabilir, uçuşunuzu beklerken keyifli zaman geçirebilirsiniz.

*Ayrıcalıklardan yararlanabilmeniz için, bankamızda en az 1.000.000 TL bakiyesi olan Özel Bankacılık Kredi Kartı taşıyan müşteri olmanız ve 6 ay boyunca kredi kartınızı aktif olarak kullanmanız gerekir. Banka tarafından tanımlanmış haklar ve fiyat tarifeleri istendiğinde değiştirebilir. ING Özel Bankacılık Kredi Kartı ile sunulan hizmetler, anlaşmalı firmalar aracılığıyla sağlanır.

Yurt içinde ücretsiz lounge hizmetinden yararlanabilir miyim?

Yurt içi seyahatleriniz sırasında havalimanlarında size özel bekleme salonlarından, bir misafiriniz ve 0-6 yaş arasındaki minik yol arkadaşlarınız ile birlikte ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
 
Aşağıda yer alan havaalanlarındaki bekleme salonlarına girişte ING Özel Bankacılık Kredi Kartı’nızı göstermeniz gerekir.

 •  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç ve Dış Hatlar
 •  Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar
 •  İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar
 •  Bodrum Milas Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar

Bekleme anlarınızı keyifli kılacak imlânlar:

 • Açık büfe ikramı
 • Evinizdeki rahatlığı sağlayan konfor
 • Uçuş bilgi takibi
 • TV izleme imkânı
 • Günlük gazete ve güncel dergiler

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali; ISG Lounge (İç hatlar 2. Güvenlik sonrası 205-204 kapı tarafında ve teras yanında yer almaktadır.)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali; Dış Hatlar ISG Lounge (Dış hatlar pasaport kontrolü sonrası 204-206 kapı tarafında yer almaktadır.)
 Ankara Esenboğa İç Hatlar Terminali; AnadoluJet “primeclass” ‘Lounge (İç hatlar gidiş terminali güvenlik geçişi sonrası, gidiş katında 109 ve 110 numaralı uçuş kapıları arasında yer alır.)
Ankara Esenboğa Dış Hatlar Terminali; Comfort Lounge (Gidiş katı pasaport kontrolü sonrası,asma katta yer alır.)
İzmir Adnan Menderes İç Hatlar Terminali ; Primeclass Lounge (238 ve 239 numaralı uçuş kapıları arasında yer alır.)
İzmir Adnan Menderes Dış Hatlar Terminali; Primeclass Lounge (dış hatlarda yer alan pasaport kontrolü sonrası asma katta yer alır.)
Bodrum Milas havalimanı İç Hatlar Terminali; Primeclass Lounge (İç hatlar gidiş terminali güvenlik geçişi sonrası sol tarafta yer alır.)

Yurt dışında Lounge Key ayrıcalıklarından nasıl yararlanırım?

Yurt dışında, Lounge Key logolu 800'ün üzerinde lounge'dan, Özel Bankacılık Kredi Kartı'nızı göstererek bir misafiriniz ve 0-6 yaş arasındaki minik yol arkadaşlarınız ile birlikte ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Lounge Key uygulamasını Apple Store'dan veya Google Play aracılığıyla indirerek size en yakın dinlenme salonuna ulaşabilirsiniz.

Lounge Key hesabınızı oluşturmak için tıklayın

Flash Pass’ten (Hızlı Geçiş Hakkı) yararlanabilir miyim?

ING Özel Bankacılık Kredi Kartınız ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar terminallerinde; Hızlı Geçiş (Flash Pass) hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilir, sıra beklemeden uçuşunuza geçebilirsiniz. 

ING Özel Bankacılık Kredi Kartı'nızın size sunduğu Flash Pass hizmetinden faydalanmak için Flash Pass noktalarındaki görevlilere ING Mobil üzerinden alacağınız QR kodu göstermeniz yeterli. 

İç Hatlar Terminali için Flash Pass hakkınızı kullanabileceğiniz noktalar: 

 • Terminal Ana Giriş Flash Pass Güvenlik Noktası (Flash Pass tabelasının asılı olduğu ana giriş noktası) 
 • İç Hatlar Giden Yolcu Flash Pass Güvenlik Noktası (İç hatlar gidiş katı G kontuarının karşısında bulunan asma katta Flash Pass tabelasının bulunduğu nokta) 
Dış Hatlar Terminali için Flash Pass hakkınızı kullanabileceğiniz noktalar: 

 • Terminal Ana Giriş Flash Pass Güvenlik Noktası (Flash Pass tabelasının asılı olduğu ana giriş noktası) 
 • Dış Hatlar Giden Yolcu Flash Pass Pasaport Kontrol Noktası (33 numaralı pasaport bankosu, dış hatlar gidiş katı pasaport kontrol noktası), 
 • Dış Hatlar Gelen Yolcu Flash Pass Pasaport Kontrol Noktası (18 numaralı pasaport bankosu, dış hatlar geliş katı pasaport kontrol noktası). 
Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde aldığınız şifrenizi, 30 gün içerisinde seyahatinizden dönerken Gelen Yolcu Flash Pass Pasaport Kontrol Noktası'nda da kullanabilirsiniz. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda %50 Vale Parking indiriminden yararlanabilir miyim?

Vale Parking hizmetimizden yararlanmak için aracınızı Sabiha Gökçen Havalimanı gidiş Katı ISG Vale teslim noktasından görevli kişilere teslim edebilirsiniz.

Seyahat dönüşünüzde ana terminal geliş katında yer alan vale ödeme noktasında otopark ücretine ING Özel Bankacılık Kredi Kartı'nıza özel %50 indirim uygulanır. 

Aracınız sigorta kapsamında park edilir.
İndirimli otopark ücretine ek olarak 35 TL vale hizmet bedeli alınır.
Abonelikler kampanyaya dâhil değildir. 

Özel Bankacılık Kredi Kartı Broşürü

ING Özel Bankacılık Kredi Kartı'nın sunduğu seyahat ve alışveriş ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.