ING Vadesiz Mevduat Hesabı

ING Vadesiz Mevduat Hesabı

Vadesiz mevduat hesabınızla para çekme, yatırma, gönderme, kart ve fatura ödemeleri gibi tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Fatura ve kartlarınız için vadesiz mevduat hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilir, ATM’lerden dilediğiniz zaman nakit çekebilirsiniz.

Vadesiz mevduat hesabınızı ING Mobil’de Hesaplar menüsünden Vadesiz mevduat hesabını seçerek hemen açabilir ve istediğiniz zaman hesabınıza ait hareketleri kolayca görüntüleyip, hesabınızı kullanarak işlem yapabilirsiniz.
ING Mobil şifrenizi bilmiyorsanız almak için şifre al.

Henüz ING’li değilseniz, ING Mobil’de yer alan ''ING'li Ol'' butonuna tıklayarak, şubeye gitmeden, kurye beklemeden anında müşterimiz olabilir ve ING’lilere özel ayrıcalık ve avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikler

Vadesiz mevduat hesabı ile,

  • Banka içi hesaplara veya başka banka hesaplarına para gönderebilir,
  • Kredi kartı borcunuzu ve faturalarınızı ödeyebilir, 
  • Düzenli veya otomatik ödeme talimatı verebilir,
  • ATM’lerden ihtiyacınız olduğu anda nakit çekebilir ya da hesabınıza para yatırabilir,
  • Alışverişlerinizi yanınızda nakit taşımaya gerek kalmadan Turuncu Ekstra Nakit Kart’ınızla yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Vadesiz hesap nedir?

Vadesiz hesap birikimlerinizi güvenli bir şekilde değerlendirip ihtiyacınız olduğunda para çekebileceğiniz bir hesaptır. Vadesiz TL hesabınızı kullanarak otomatik ve düzenli ödeme talimatı verebilir, para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz hesap özellikleri nedir ?

  • Vadesiz TL hesap açtırdığınızda başka hiçbir işlem yapmanıza gerek olmadan Turuncu Ekstra Banka Kartı sahibi olursunuz.
  • ING ve Akbank ATM'lerinden, Türkiye İş Bankası Bankamatiklerinden dilediğiniz an nakit para çekip yatırabilirsiniz. 
  • Nakit taşımaya gerek kalmadan alışverişlerinizi Turuncu Ekstra Banka Kartı ile ödeyebilirsiniz.

Vadesiz hesap ücretli mi?

Vadesiz hesap açmak için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Vadesiz mevduat hesabı nasıl açılır?

Yeni kimliğiniz varsa şubeye gitmeden, kurye beklemeden anında ING Mobil’den ING’li olabilir, vadesiz hesabınızı açabilirsiniz.

Telefonunuz NFC uyumlu değilse, görüntülü görüşme sonrasında SMS ile size iletilecek ING hesabın başka banka hesabınızdan 5 gün içinde iade edilmek üzere 1 TL ya da para gönderilecek olan bankanın izin verdiği minimum tutarın para gönderilmesi halinde kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz hesapta faiz var mı?

Vadesiz hesaplarda faiz işletilmez. 

Vadesiz döviz hesabı ne demek?

Vadesiz döviz hesabı birikim yapmaktan ziyade döviz üzerinden işlem yapanların tercih ettiği bir mevduat hesabı türüdür. Döviz cinsinden havale yapıyorsanız ya da hesabınıza döviz yatırıp döviz çekmeniz gerekiyorsa vadesiz döviz hesabı açtırabilirsiniz.