Sağlık çalışanlarına özel Turuncu Ekstra programı!

Sağlık çalışanlarına özel Turuncu Ekstra programı!

Sağlık çalışanları Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 1.250 TL harcama koşulu olmadan yararlanıyor.

Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, siz de sağlık çalışanlarına özel, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1.250 TL harcama koşulu olmadan faydalanın. 

Turuncu Ekstra programı'na daha önce katıldıysanız, ING Mobil'den mesleğinizi teyit ederek, sağlık çalışanlarına özel harcama koşulsuz Turuncu Ekstra avantajlarından 3 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

Turuncu Ekstra'lılara daha fazla kazanç!


Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;

- Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilir,*

- Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz.**

Turuncu Ekstra
Avantajlı Kredi

%0 'dan başlayan faiz oranıyla
Hemen Başvur

Turuncu Hesap’lara
%2 Ek Faiz

Hemen Başvur

Turuncu Ekstra’yla

  • Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırın.***
  • Dijitalde para transferlerinizi ücretsiz yapın.****
Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, siz de sağlık çalışanlarına özel, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1.250 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.

3 ay harcama koşulsuz dönem sonrasında aylık toplam harcamalarınız 1.250 TL’ye ulaştığında bir sonraki ay ekstra avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.


Mesleğimi nasıl teyit ederim ?

Mesleğinizi teyit etmek için,
  
  • ING Mobil'e giriş yaparak, Turuncu Ekstra menüsünden e-Devlet Kapısı'na giriş yapın, 
  • Ekrandaki doğrulama kodunu girin, 
  • Belgenize ulaşmak için ana sayfada bulunan arama motoruna SGK tescil ve hizmet dökümü yazarak karşınıza gelen seçeneğe tıklayın, 
  • Barkodlu belge oluştur butonuna tıklayıp, e-posta gönder seçeneğine basın,
  • Karşınıza çıkacak e-mail adres kutusuna meslek@ing.com.tr yazarak gönderin.
Turuncu Ekstra avantajlarından yararlanabilmeniz için mesleğinizi e-Devlet Kapısı'ndan teyit edip, alacağınız belgeyi 1 iş günü içerisinde ''Pdf Gönder'' adımında otomatik olarak çıkan meslek@ing.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz. SGK tescil ve hizmet dökümünüzün son 3 aya ait güncel ödemeyi içermesi gerekir.

Bilgileriniz bankamıza ulaştıktan sonra meslek teyidiniz sağlanır. Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra ayrıcalıklarına sahip olabilmek için ilettiğiniz SGK tescil ve hizmet döküm belgenizdeki meslek kodunuz program kapsamında tanımlı meslek kodları arasında olmalıdır. Turuncu Ekstra programı'na katıldığınıza dair SMS ile bilgilendirilirsiniz. Aynı gün içerisinde de Turuncu Ekstra ana sayfayı görüntüleyebilirsiniz. 

Bilmeniz Gereken Detaylar


*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizine ek %2 ek faiz, Hoş Geldin Faizi süresi dolduktan sonra günlük ilan edilen Ekstralı Faiz Oranları ile kazanılır.

** Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. Nakit iade avantajı ile Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile tüm vadelerde faiz oranı, 5.000 TL'ye kadar %0,0, 5.001 TL ve üstü için %2,00’den başlayan oranlarla yansır. 5.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımı için yansır. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %2,00’den başlar. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı 12 aya kadar vade için %2,00’dir. Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Detaylar için  tıklayın.

*** Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; Türkiye genelinde 12.000 ATM’yi nakit işlemleriniz için ücretsiz ve sınırsız kullanabilirsiniz. Yurt içi diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücret ödemeden para çekip ve yatırılabilirsiniz.

**** ING Mobil ve Internet Şubesi’nden yapılan Eft/havale ve FAST işlemleri ücretsiz olup, düzenli Eft/havale işlemleri dahil değildir.


*****ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


******ING Bank A.Ş. Turuncu Ekstra programı özelliklerini sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


******Harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olan müşteriler, Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan yalnızca bir dönem faydalanabilir.

*******%0 faiz 5.000 TL’ye kadar olan kullanımlarda geçerlidir.