Turuncu Ekstra Tanışma Paketi!

ING Kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimize özel Turuncu Ekstra programı!

ING Kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimiz 3 ay boyunca Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 1.000 TL harcama koşulu olmadan yararlanıyor.

Turuncu Ekstra'lılara daha fazla kazanç!

Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;

- Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilir,*

- Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz.**

Turuncu Ekstra
Avantajlı Kredi

%0,99 'dan başlayan faiz oranıyla
Hemen Başvur

Turuncu Hesap’lara
%2 Ek Faiz

Hemen Başvur

Turuncu Ekstra’yla

  • Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırın.***
  • Dijitalde para transferlerinizi ücretsiz yapın.****
Siz de ING kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimize özel, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1.000 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.

3 ay harcama koşulsuz dönem sonrasında aylık toplam harcamalarınız 1.000 TL’ye ulaştığında bir sonraki ay ekstra avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.
*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizine ek %2 ek faiz, Hoş Geldin Faizi süresi dolduktan sonra günlük ilan edilen Ekstralı Faiz Oranları ile kazanılır.


**Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. %1,59 Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Detaylar için 
tıklayın.

*** Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; Türkiye genelinde 12.000 ATM’yi nakit işlemleriniz için ücretsiz ve sınırsız kullanabilirsiniz. Yurt içi diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücret ödemeden para çekip ve yatırılabilirsiniz.

**** ING Mobil ve Internet Şubesi’nden yapılan Eft/havale ve FAST işlemleri ücretsiz olup, düzenli Eft/havale işlemleri dahil değildir.

***** ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

******3 Mayıs 2021 itibariyle, harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olan müşteriler, Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 3 ay boyunca 1.000 TL harcama koşulu olmadan yararlanır. 3 Mayıs 2021 öncesi harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olmuş müşteriler, katılım tarihi itibariyle Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 12 ay boyunca 1.000 TL harcama koşulu olmadan yararlanmaya devam eder.

*******Harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olan müşteriler, Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan yalnızca bir dönem faydalanabilir.

Kampanya Koşulları

  • Samsung, Vestel, Migros, Türk Telekom, ING Alışverişçi (Teknosa.com) ve Vivense iş ortaklıklarımızdan kredi kullanan müşterilemiz bu kampanyadan yararlanabilir.
  • Müşterilere kredi kullanımı sonrasında otomatik olarak 1 yıl boyunca faydalanabileceği Turuncu Ekstra Tanışma Paketi tanımlanır. 
  • Tanışma Paketi tek seferlik tanımlanır, daha sonraki kredi kullanımlarında yenilenmez. 
  • Hali hazırda Turuncu Ekstra programına dahil müşteriler Tanışma Paketi’nden faydalanmaz. 
  • Müşteri kredisini 14 gün içerisinde iptal ederse Tanışma Paketi de iptal edilir. 
  • Müşteri kredisini ödemeyip gecikmeye düşerse Tanışma Paketi iptal edilir. 
  • Müşteri iş ortağımız olan mağazaların herhangi birinden Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi (750 TL harcama koşulu ile nakit iade avantajlı kredi) kullanırsa Tanışma Paketi iptal edilir.