Turuncu Ekstra Tanışma Paketi!

ING Kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimize özel Turuncu Ekstra programı!

ING Kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimiz 3 ay boyunca Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 1.250 TL harcama koşulu olmadan yararlanıyor.

Turuncu Ekstra'lılara daha fazla kazanç!

Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;

- Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilir,*

- Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz.**

Turuncu Ekstra
Avantajlı Kredi

%0 'dan başlayan faiz oranıyla
Hemen Başvur

Turuncu Hesap’lara
%2 Ek Faiz

Hemen Başvur

Turuncu Ekstra’yla

  • Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırın.***
  • Dijitalde para transferlerinizi ücretsiz yapın.****
Siz de ING kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimize özel, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1.250 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.

3 ay harcama koşulsuz dönem sonrasında aylık toplam harcamalarınız 1.250 TL’ye ulaştığında bir sonraki ay ekstra avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Türk Telekom iş ortağımızdan kredi kullanan müşterilemiz bu kampanyadan yararlanabilir.
  • Müşterilere kredi kullanımı sonrasında otomatik olarak 1 yıl boyunca faydalanabileceği Turuncu Ekstra Tanışma Paketi tanımlanır. 
  • Tanışma Paketi tek seferlik tanımlanır, daha sonraki kredi kullanımlarında yenilenmez. 
  • Hali hazırda Turuncu Ekstra programına dahil müşteriler Tanışma Paketi’nden faydalanmaz. 
  • Müşteri kredisini 14 gün içerisinde iptal ederse Tanışma Paketi de iptal edilir. 
  • Müşteri kredisini ödemeyip gecikmeye düşerse Tanışma Paketi iptal edilir. 
  • Müşteri iş ortağımız olan mağazaların herhangi birinden Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi (1.250 TL harcama koşulu ile nakit iade avantajlı kredi) kullanırsa Tanışma Paketi iptal edilir.

Bilmeniz Gereken Detaylar


*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizine ek %2 ek faiz, Hoş Geldin Faizi süresi dolduktan sonra günlük ilan edilen Ekstralı Faiz Oranları ile kazanılır.

** Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. Nakit iade avantajı ile Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile tüm vadelerde faiz oranı, 5.000 TL'ye kadar %0,0, 5.001 TL ve üstü için %2,00’den başlayan oranlarla yansır. 5.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımı için yansır. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %2,00’den başlar. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı 12 aya kadar vade için %2,00’dir. Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Detaylar için  tıklayın.

*** Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; Türkiye genelinde 12.000 ATM’yi nakit işlemleriniz için ücretsiz ve sınırsız kullanabilirsiniz. Yurt içi diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücret ödemeden para çekip ve yatırılabilirsiniz.

**** ING Mobil ve Internet Şubesi’nden yapılan Eft/havale ve FAST işlemleri ücretsiz olup, düzenli Eft/havale işlemleri dahil değildir.


*****ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


******ING Bank A.Ş. Turuncu Ekstra programı özelliklerini sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


******Harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olan müşteriler, Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan yalnızca bir dönem faydalanabilir.

*******%0 faiz 5.000 TL’ye kadar olan kullanımlarda geçerlidir.