Turuncu Ekstra Tanışma Paketi!

ING Kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimize özel Turuncu Ekstra programı!

ING Kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimiz 12 ay boyunca Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 750 TL harcama koşulu olmadan yararlanıyor.

Üstelik, Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi'yle, ING Kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimize özel, %0 faizli, masrafsız 12 ay vadeli 3000 TL'ye varan kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;

- Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilir,*

- ING Şubesi, ING Mobil veya ING İnternet Şubesi'nden kullandığınız kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz.**

Turuncu Ekstra
Avantajlı Kredi

Hemen Başvur

Turuncu Hesap’lara
%2 Ek Faiz

Hemen Başvur

Turuncu Ekstra’yla

  • Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırın.***
  • Dijitalde para transferlerinizi ücretsiz yapın.
Siz de ING kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimize özel, 12 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 750 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.


*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizine ek %2 ek faiz, Hoş Geldin Faizi süresi dolduktan sonra günlük ilan edilen Ayrıcalıklı Faiz Oranları ile kazanılır.

**Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. %1,29 Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Detaylar için 
tıklayın.

*** Yurt içi farklı banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücret ödemeden para çekilebilir ve yatırılabilir.


Kampanya Koşulları

  • Samsung, Vestel, Migros, Türk Telekom, ING Alışverişçi (Teknosa.com) ve Vivense iş ortaklıklarımızdan kredi kullanan müşterilemiz bu kampanyadan yararlanabilir.
  • Müşterilere kredi kullanımı sonrasında otomatik olarak 1 yıl boyunca faydalanabileceği Turuncu Ekstra Tanışma Paketi tanımlanır. 
  • Tanışma Paketi tek seferlik tanımlanır, daha sonraki kredi kullanımlarında yenilenmez. 
  • Hali hazırda Turuncu Ekstra programına dahil müşteriler Tanışma Paketi’nden faydalanmaz. 
  • Müşteri kredisini 14 gün içerisinde iptal ederse Tanışma Paketi de iptal edilir. 
  • Müşteri kredisini ödemeyip gecikmeye düşerse Tanışma Paketi iptal edilir. 
  • Müşteri iş ortağımız olan mağazaların herhangi birinden Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi (750 TL harcama koşulu ile nakit iade avantajlı kredi) kullanırsa Tanışma Paketi iptal edilir.