Size özel Turuncu Ekstra programı!

Size özel Turuncu Ekstra programı!

Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 750 TL harcama koşulu olmadan yararlanın.

Hemen Turuncu Esktra'lı olun, size özel, 12 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 750 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.
  
Üstelik, Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi'yle, ING Kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimize özel, %0 faizli, masrafsız 12 ay vadeli 3000 TL'ye varan kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.
  
Turuncu Ekstra programı'na daha önce katıldıysanız, size özel harcama koşulsuz Turuncu Ekstra avantajlarından 12 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;

- Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilir,*

- Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz.**

Turuncu Ekstra
Avantajlı Kredi

Hemen Başvur

Turuncu Hesap’lara
%2 Ek Faiz

Hemen Başvur

Turuncu Ekstra’yla

  • Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırın.
  • Dijitalde para transferlerinizi ücretsiz yapın.
Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, size özel, 12 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 750 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.


*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizine ek %2 ek faiz, Hoş Geldin Faizi süresi dolduktan sonra günlük ilan edilen Ayrıcalıklı Faiz Oranları ile kazanılır.

**Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. %1,29 Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Detaylar için 
tıklayın.