Size özel Turuncu Ekstra programı!

Size özel Turuncu Ekstra programı!

Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 1.250 TL harcama koşulu olmadan yararlanın.

Hemen Turuncu Esktra'lı olun, size özel, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1.250 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.
  
Turuncu Ekstra programı'na daha önce katıldıysanız, size özel harcama koşulsuz Turuncu Ekstra avantajlarından 3 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

Turuncu Ekstra'lılara daha fazla kazanç!

Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;

- Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilir,*

- Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz.**

Turuncu Ekstra
Avantajlı Kredi

%0 'dan başlayan faiz oranıyla
Hemen Başvur

Turuncu Hesap’lara
%2 Ek Faiz

Hemen Başvur

Turuncu Ekstra’yla

  • Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırın.***
  • Dijitalde para transferlerinizi ücretsiz yapın.****
Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, size özel, 12 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1.250 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.

Aylık toplam harcamalarınız 1.250 TL’ye ulaştığında, bir sonraki ay ekstra avantajlardan yararlanmaya başlayın.
*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizine ek %2 ek faiz, Hoş Geldin Faizi süresi dolduktan sonra günlük ilan edilen Ekstralı Faiz Oranları ile kazanılır.


**Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. %1,59 Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Detaylar için 
tıklayın.

*** Yurt içi farklı banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücret ödemeden para çekilebilir ve yatırılabilir.

**** ING Mobil ve Internet Şubesi’nden yapılan Eft/havale ve FAST işlemleri ücretsiz olup, düzenli Eft/havale işlemleri dahil değildir.

******3 Mayıs 2021 itibariyle, harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olan müşteriler, Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 3 ay boyunca 1.250 TL harcama koşulu olmadan yararlanır. 3 Mayıs 2021 öncesi harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olmuş müşteriler, katılım tarihi itibariyle Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 12 ay boyunca 1.250 TL harcama koşulu olmadan yararlanmaya devam eder.