İlköğretmenlerimize özel Turuncu Ekstra programı!

İlkokul öğretmenlerimize özel Turuncu Ekstra programı!

Şimdi ING’li olan tüm ilkokul öğretmenlerimiz, Turuncu Ekstra programı'nın sunduğu tüm avantajlardan 750 TL harcama koşulu olmadan yararlanıyor.

Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, siz de ilköğretmenlerimize özel sunulan, Turuncu Ekstra programının tüm avantajlarından 12 ay boyunca 750 TL harcama koşulu olmadan yararlanın.*  

Üstelik, Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi'yle, ilköğretmenlerimize özel, %0 faizli, masrafsız 12 ay vadeli 5000 TL'ye varan kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Turuncu Ekstra programı'na daha önce katıldıysanız, ING Mobil'den mesleğinizi teyit ederek, ilkokul öğretmenlerimize özel harcama koşulsuz Turuncu Ekstra avantajlarından 12 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;

- Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilir,*

- Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz.**

Turuncu Ekstra
Avantajlı Kredi

Hemen Başvur

Turuncu Hesap’lara
%2 Ek Faiz

Hemen Başvur

Turuncu Ekstra’yla

  • Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırın.***
  • Dijitalde para transferlerinizi ücretsiz yapın.
Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, siz de ilköğretmenlerimize özel, 12 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 750 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.


*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizine ek %2 ek faiz, Hoş Geldin Faizi süresi dolduktan sonra günlük ilan edilen Ayrıcalıklı Faiz Oranları ile kazanılır.

**Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. %1,29 Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Detaylar için 
tıklayın.

*** Yurt içi farklı banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücret ödemeden para çekilebilir ve yatırılabilir.


Mesleğimi nasıl teyit ederim ?

Mesleğinizi teyit etmek için,
  
  • ING Mobil'e giriş yaparak, Turuncu Ekstra menüsünden e-Devlet Kapısı'na giriş yapın, 
  • Ekrandaki doğrulama kodunu girin, 
  • Belgenize ulaşmak için ana sayfada bulunan arama motoruna SGK tescil ve hizmet dökümü yazarak karşınıza gelen seçeneğe tıklayın, 
  • Barkodlu belge oluştur butonuna tıklayıp, e-posta gönder seçeneğine basın,
  • Karşınıza çıkacak e-mail adres kutusuna meslek@ing.com.tr yazarak gönderin.
Turuncu Ekstra avantajlarından yararlanabilmeniz için mesleğinizi e-Devlet Kapısı'ndan teyit edip, alacağınız belgeyi 1 iş günü içerisinde ''Pdf Gönder'' adımında otomatik olarak çıkan meslek@ing.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz. SGK tescil ve hizmet dökümünüzün son 3 aya ait güncel ödemeyi içermesi gerekir.

Bilgileriniz bankamıza ulaştıktan sonra meslek teyidiniz sağlanır. Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra ayrıcalıklarına sahip olabilmek için ilettiğiniz SGK tescil ve hizmet döküm belgenizdeki meslek kodunuz program kapsamında tanımlı meslek kodları arasında olmalıdır. Turuncu Ekstra programı'na katıldığınıza dair SMS ile bilgilendirilirsiniz. Aynı gün içerisinde de Turuncu Ekstra ana sayfayı görüntüleyebilirsiniz.