Emekli öğretmenlere özel Turuncu Ekstra programı!

Emekli öğretmenlere özel Turuncu Ekstra programı!

Emekli öğretmenler Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 1.250 TL harcama koşulu olmadan yararlanıyor.***

Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, siz de emekli öğretmenlere özel, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1.250 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.

Turuncu Ekstra programına daha önce katıldıysanız, emekli öğretmenlere özel harcama koşulsuz Turuncu Ekstra avantajlarından 3 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

Turuncu Ekstra'lılara daha fazla kazanç!


Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;

- Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilir,*

- Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz.**

Turuncu Ekstra
Avantajlı Kredi

%0'dan başlayan faiz oranlarıyla
Hemen Başvur

Turuncu Hesap’lara
%2 Ek Faiz

Hemen Başvur

Turuncu Ekstra’yla

  • Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırın.***
  • Dijitalde para transferlerinizi ücretsiz yapın.****
Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, siz de emekli öğretmenlere özel, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1.250 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.

3 ay harcama koşulsuz dönem sonrasında aylık toplam harcamalarınız 1.250 TL’ye ulaştığında bir sonraki ay ekstra avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.


Mesleğimi nasıl güncellerim ?

Mesleğinizi güncellemek için,

Bankamızda kayıtlı olan meslek bilgilerinizi ING Şubelerinden, Telefon Bankacılığı'ndan veya ING İnternet Şubesi'nden günceleyebilirsiniz.
Bilgileriniz bankamız kayıtlarında güncellendikten sonra Turuncu Ekstra programı'na katılabilirsiniz.
Programa katıldığınıza dair SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Bilmeniz Gereken Detaylar


*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizine ek %2 ek faiz, Hoş Geldin Faizi süresi dolduktan sonra günlük ilan edilen Ekstralı Faiz Oranları ile kazanılır.

**Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. Nakit iade avantajı ile Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile tüm vadelerde faiz oranı, 5.000 TL'ye kadar %0,0, 5.001 TL ve üstü için %2,10’dan başlayan oranlarla yansır. 5.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımı için yansır. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %2,10’dan başlar. Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Detaylar için  tıklayın.

*** Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; Türkiye genelinde 12.000 ATM’yi nakit işlemleriniz için ücretsiz ve sınırsız kullanabilirsiniz. Yurt içi diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücret ödemeden para çekip ve yatırılabilirsiniz.

**** ING Mobil ve Internet Şubesi’nden yapılan Eft/havale ve FAST işlemleri ücretsiz olup, düzenli Eft/havale işlemleri dahil değildir.


*****ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


******ING Bank A.Ş. Turuncu Ekstra programı özelliklerini sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


******Harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olan müşteriler, Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan yalnızca bir dönem faydalanabilir.

*******%0 faiz 5.000 TL’ye kadar olan kullanımlarda geçerlidir.