Ekstra avantajlardan yararlanmanız için Ekstra Destek sizinle.

ING'den Turuncu Ekstra'lılara Ekstra Destek! Mayıs ayında Turuncu Ekstra puan hedefinize 1.250 puan Ekstra Destek ING'den geliyor. Böylece; Mayıs ayında Turuncu Ekstra Banka Kartınız* ile aylık toplamda 3.250 puan yerine 2.000 puan toplayarak, Turuncu Ekstra Plus avantajlarından yararlanabileceksiniz. Fatura ödemelerine ek olarak POS harcamalarınızla birlikte hedefinize kolayca ulaşabilirsiniz.

*Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapılan alışverişlerin veya vadesiz hesaptan yapılan fatura ödemelerinin toplamı Mayıs ayında 2.000 puan ulaştığında Haziran ayında Turuncu Ekstra Plus programı avantajlarından yararlanılır.

Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında, mayıs ayında Turuncu Ekstra aylık harcama hedefinize ING'den 1.250 puan Ekstra Destek tanımlanır.
  • Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yaptığınız alışverişlerin veya vadesiz hesaptan ödediğiniz faturaların toplamı mayıs ayında 2.000 puana* ulaştığında, haziran ayında Turuncu Ekstra Plus programı avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Turuncu Ekstra ile Turuncu ve e-Turuncu TL hesaplarınıza ek faiz, kredinize nakit iade, dijital kanallardan ücretsiz para transferi avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyadan sadece hedef kitlede yer alıp kendisiyle kampanya iletişimi yapılan müşteriler faydalanabilir.
* Turuncu Ekstra Banka Kartı’nızla yapacağınız harcamalarınız ve vadesiz hesabınızdan ödeyeceğiniz faturalar ile puan toplayabilirsiniz. Her 1 TL'lik ödemeniz 1 puan değerindedir. Topladığınız puan miktarına göre avantajların çeşidi ve faydalanma adedi değişik gösterebilir.