Biriktiren Turuncu Hesap

Biriktiren Turuncu Hesap

Vadesiz hesabınızdan düzenli birikim talimatı ile Biriktiren Hesap’ta birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Biriktiren Turuncu Hesap ile belirleyeceğiniz hedef doğrultusunda birikim yapabilir, günlük faizle paranızı değerlendirebilirsiniz. Birikim hedefinizi dilediğiniz zaman düzenleyip, ihtiyacınız olması durumunda talimatınızı iptal ederek paranızı kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Biriktiren Turuncu Hesap açılışı için ING Mobil / Hesaplar / Biriktiren Hesap açılışı adımından ilerleyebilirsiniz. Aylık düzenli birikim talimatınızı vadesiz hesabınızdan verebilirsiniz. 
  • Kategori başlığından size uygun başlıklardan birini seçebilir, hedefiniz için başlangıç ve bitiş tarihlerini ve aylık birikim tutarlarınızı belirleyerek biriktirebilirsiniz. 
  • Minimum 6 ay ve üzerinde düzenli birikim talimatı verebilirsiniz. 
  • Vadesiz hesabınızdan verdiğiniz talimatlarda, talimat verilen gün sonunda tutar Biriktiren Turuncu Hesap’a geçer ve ertesi iş günü faiz kazanmaya başlarsınız. 
  • Düzenli birikim talimatınızın gerçekleşmemesi durumunda Biriktiren Turuncu Hesap’taki mevcut bakiyeniz, faiz getirmeye devam eder.

Biriktiren Turuncu Hesap Faiz OranlarıHoş Geldin Faizi Standart Faiz 
0 - 10.000 TL %52 %23


*Biriktiren Turuncu Hesap’ın hoş geldin faiz oranı aylık minimum 500 TL düzenli birikim yapıldığı sürece geçerlidir. Düzenli birikim yapılmayan veya 500TL altında yapılan durumlarda standart faiz oranı işler.
**Biriktiren Turuncu Hesap bakiyesi 10.000 TL’nin üzerinde ise bakiyenin aşan kısmı %0.05 faiz oranı ile değerlendirilir.