%20 vadeli mevduat faizi kazandıran dört dörtlük fırsat!

ING Mobil’den ING’li olan müşterilerimize özel dört dörtlük kampanya!


Hemen ING’li olun, vadeli mevduatınıza %20 faiz kazanırken, yatırım fonlarının geniş dünyasına adım atın.

Kampanyadan yararlanacak 5 bin kişiden biri siz olun. 

Dört adımda dört dörtlük kampanya; 

  1. ING Mobil üzerinden şubeye gitmeden dilediğiniz yerden hemen ING müşterisi olun, 
  2. Ertesi gün hafta içi 9.00 – 17.00 saatleri arasında Cebimdeki Danışman ile isterseniz anında, isterseniz de randevu alarak görüntülü görüşün,
  3. 250 bin TL’ye kadarki birikiminizin %25'ini yatırım fonunda* değerlendirin, 
  4. Birikiminizin kalanı ile 3 ay vadeli mevduat hesabı açın, %20 faiz oranından yararlanın. 
*Süresiz stopaj avantajı olan fonlara da yatırım yapabilirsiniz. Mevduatınızın vadesi dolduğunda, kampanya dahilinde aldığınız yatırım fonlarında birikimlerinizi değerlendirmeye devam edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya ING Mobil üzerinden ING’li Ol başvurusu yaparak ING’li olan 5000 müşterimiz ile sınırlıdır.
Kampanya başvuruları ING Mobil'den Cebimdeki Danışman üzerinden görüntülü görüşme ile alınır. 
Kampanyaya katılım tutarı en az 10.000 TL, en fazla 250.000 TL’dir.
Kampanya kapsamında, kampanyaya katılım tutarının %25’ine kampanya dahilindeki yatırım fonlarından* alım emri verilir,  %75’ine vadeli mevduat hesabı açılır.
Kampanya dahilinde açılan vadeli mevduat hesabına %20 faiz oranı uygulanır. Kampanya dahilinde açılan vadeli mevduatların vadesi 85-91 gündür. 
Kampanyaya katılacak müşterilerimiz, tercihleri doğrultusunda bankamızın aktif satış anlaşması bulunan portföy yönetim şirketlerine** ait yatırım fonlarından en az 1 en fazla 4 farklı yatırım fonuna yatırım yapabilir.
Kampanya dahilinde alınan yatırım fonları vadeli mevduatın vadesi dolduğunda otomatik olarak bozulmaz.   
Kampanya dahilinde açılan %20 faizli vadeli mevduat hesabındaki tutar vade sonunda temdit etmeyerek faiz ve anapara tutarı vadesiz hesaba aktarılır. 
Kampanya dahilinde açılan vadeli mevduatın vade tarihleri iş günleri olarak belirlenir.
Kampanya kapsamında alınan yatırım fonlarının getiri taahhüdü bulunmaz. Fonların geçmiş performansları gelecek dönem performansları için bir gösterge sayılmaz. 
Yatırım fonlarından elde edilen gelir ve kazançlara süresiz olarak %0 oranında stopaj uygulanmasına***  bağlı fonlar, Kampanyaya Dahil Olan Yatırım Fonları tablosunda görülebilir. 
Banka, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 


*Kampanyaya dahil olan yatırım fonları tabloda gösterilmiştir. 
**ING Bank A.Ş. ile AK Portföy Yönetimi A.Ş, Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. , TEB Portföy Yönetimi A.Ş arasında aktif pazarlama ve dağıtım sözleşmesi imzalanmıştır.
*** 23 Aralık 2020 ile 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında iktisap edilen (değişken, karma, eurobond, dış borçlanma, yabancı, serbest fonlar ile unvanında “döviz” ifadesi geçen yatırım fonları hariç) yatırım fonlarından elde edilen gelir ve kazançlara %0 oranında stopaj uygulanması konusunda düzenleme yapılmıştır.  Bu oranlar gerçek kişi ve diğer kurumlar (sermaye şirketi ve yatırım fonu statüsünde olmayanlar) tarafından elde edilen kazançlara uygulanmaktadır.