%3,99 faiz ile Taksitli Destek Hesap

Destek Hesap ile hesabınızda para olmasa bile 7/24 tüm ATM’lerden limitiniz dahilinde nakit çekebilir; kredi kartı/fatura ödeme, EFT/havale gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile alışverişlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Çünkü Destek Hesap, kısa vadeli ya da düşük tutarlı ihtiyaçlarınız için kolayca erişebildiğiniz, vadesiz hesabınıza bağlı bir kredili mevduat hesabıdır.

Taksitli Destek Hesap ise, sahip olduğunuz Destek Hesap’ınıza bağlı, limitiniz dahilinde 12 aya kadar taksit imkanıyla kullanabileceğiniz bir kredidir. Böylece Destek Hesap ile yaptığınız harcamalarınızı taksitlendirerek ödemesini çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

%3,99 faiz oranı, 30 Haziran’a kadar yapacağınız en fazla 25.000 TL’ye kadar olan kullanımlarınız için geçerli olup 12 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz.

* Taksitli Destek Hesap limitiniz dahilinde ihtiyacınız olan tutarda kullanabilirsiniz.
** 30 Haziran’a kadar taksitli destek hesap limitiniz dahilinde en fazla 25.000 TL’ye kadar parçalı veya tek seferde yapılacak kullanımlar için geçerlidir.
*** Taksitli Destek Hesap'ınızı  ING Şubeleri' nden, ATM’lerinden, ING Mobil'den ve İnternet Şubesi’nden kullanabilirsiniz.
**** Bu kampanya sadece kendisiyle iletişim kurulan müşterilerimiz için geçerlidir.
***** 25.000 TL 12 ay vade için aylık maliyet: %5,1870, yıllık maliyet: %83,4615'dir.

Taksitli Destek Hesap Genel Özellikleri

  • Taksitli Destek Hesap, sahip olduğunuz Destek Hesap’ınıza bağlı limit dahilinde kullanabileceğiniz bir kredidir.
  • Hesabınızda para olsa bile Taksitli Destek Hesap'ınızı  ING Şubeleri'nden, ATM’lerinden, ING Mobil'den ve İnternet Şubesi’nden kullanabilirsiniz.
  • Kredinizi, 3, 6, 9 ve 12 ay vadelerde kullanılabilirsınız.
  • Minimum kullanım tutarı ATM'lerde 50 TL, diğer kanallarda 100 TL’dir. 
  • İlk taksit tarihi, kredi kullanım anından 1 ay sonradır. Taksit tutarlarının belirtilen tarihlerde ödenmemesi durumunda, ödenmeyen taksit tutarı üzerinden Destek Hesap faizi işlemeye başlar. İşleyen faiz tutarı bir sonraki ayın ilk cumartesi borç olarak yansıtılır. Hesabınızda taksit tutarı kadar artı bakiye yoksa, destek hesaptan, taksitin anapara tutarı tahsil edilir. Hesap artı bakiyeye geçtiğinde taksitin faizi tahsil edilir.
  • Destek Hesap’ınız yoksa, başvurunuzu İnternet Şubesi’nden, tüm ATM’lerimizden, Telefon Bankacılığı’ından veya size en yakın şubemizden yapabilirsiniz.
*Taksitli Destek Hesap limitiniz, Destek Hesap limitinizden farklı olabilmektedir.