Dijital Slip ile ING Mobil’den tüm harcamalarınıza kolayca ulaşın.

Kartınızla yaptığınız işlemlerinizin ardından slip beklemekten ve biriktirmekten sıkıldıysanız, Dijital Slip ile tanışmanızın tam zamanı.

Bireysel kartlarınız için ING Mobil'den, tüzel kartlarınız için ise ING Kurumsal Mobil veya Kurumsal İnternet Şubesi’nden giriş yaparak, kart ayarlarınızdan basılı slip alma tercihlerinizi değiştirebilir, kartlarınıza ait dijital sliplerinizi görüntüleyebilir, alışverişlerinizi kart hareketlerinden hızlı ve kolayca takip edebilirsiniz. Sadece temassız işlem limiti altındaki işlemleriniz için seçim yapabileceğiniz gibi bundan sonraki tüm işlemlerinizde geçerli olacak şekilde de basılı slip almadan işlemlerinize devam edebilirsiniz. Böylece hem kağıt israfını önleyip çevreyi korumuş olursunuz, hem de tüm alışverişlerinizi kart hareketlerinden görüntüleyebilirsiniz.

Yapacağınız tercih ING kartınız ile yaptığınız işlemlerde basılı slip alıp almama durumunuzu belirler. Basılı slip tercihinizden bağımsız, son 6 ay içinde gerçekleşen işlemlerinizin dijital sliplerine, İşlem Detay sayfasında yer alan "Slip Görüntüle/Paylaş" butonuna basarak ulaşabilirsiniz. 6 aydan ileri tarihli işlemlerinizin sliplerine ulaşmak için, 08502220600 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayarak talepte bulunabilirsiniz.