Zorlu PSM’de Turuncu Ekstra Visa Platinum ile 1 bilet alana 1 bilet hediye!

Zorlu PSM’de Turuncu Ekstra Visa Platinum ile 1 bilet alana 1 bilet hediye!

Turuncu Ekstra Visa Platinum ile Zorlu PSM’de 1 bilet alana 1 bilet hediye! 

Siz de Zorlu PSM etkinlik biletlerinizi her ayın 12’sinde Turuncu Ekstra Visa Platinum Kartı'nızla alın, 1 adet hediye bilet kazanın!

Kampanya Koşulları

 • Kampanyanın geçerli olduğu etkinlikler zorlupsm.com adresinde belirtilmiştir. Kampanya sadece Zorlu PSM tarafından belirlenen etkinlikler için geçerlidir. 
 • Kampanyadan yararlanmak için her ayın 12. Gününde passo.com.tr adresi üzerinden yapılan Zorlu PSM etkinlik alışverişlerinde, kampanyanın geçerli olduğu etkinlik satın alma sayfasında, kampanya tipi kutucuğunda Visa Platinum 1+1 seçilerek Turuncu Ekstra Visa Platinum Kart numarasının istenen rakamları girilmesi gerekir. Satın alma işlemi Turuncu Ekstra Visa Platinum Kart ile yapılır. Bilet teslimat seçeneğine göre giriş için gerekli biletler etkinlik öncesinde temin edilr. 
 • Visa Platinum 1+1 kampanyası seçilerek sadece 2 bilet alınabilir. Alınan biletlerden sadece birinin bedeli karttan tahsil edilir. 
 • Zorlu PSM gişeleri, Passo gişeleri ve mobil uygulamasından alınan biletler bu kampanyaya dahil değildir. 
 • Visa Platinum 1+1 kampanyası her ay stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiği zaman kampanya bir sonraki aya kadar geçerli olmaz. 
 •  Her kart sahibi kampanyadan her ay bir kere faydalanabilir. 
 • Bu Kampanyanın sağladığı haklar, başka bir kampanyanın sağladığı haklar ile birleştirilerek veya ikame edilerek kullanılamaz. Kazanılan hak devredilemez. 
 •  Belli kredi ve banka kartlarına, üyelik kartlarına yapılan, özel üyelik gerektiren indirimler kampanya dahilinde değildir. 
 • Kampanya belirli dönem veya herhangi bir kriter belirlenerek yapılan kampanyalı bilet satışlarında (avantajlı dönem, indirimli dönem, öncelikli dönem vb.) ve öğrenci biletlerinde geçerli değildir. 
 • Zorlu PSM ve Visa, Kampanya altında belirlenen bazı etkinlikleri sonradan meydana gelebilecek muhtelif sebeplerle bu kampanya dışında tutma hakkına sahiptir. 
 •  Birden fazla kişiye etkinliğe giriş hakkı veren Loca, Masa, Stand, Bistro vb. kategorilerden alınan biletler kampanya kapsamı dışındadır. Bu kategorilerden bilet alan müşterilere 1 adet bilet hediye edilmez. 
 • Turuncu Ekstra Visa Platinum Kart’ın sistem tarafından ayırt edilebilmesi için kart bilgisinin kullanıcı tarafından girilmesi gerekir. Bu nedenle online cüzdanlar veya bankaların ortak ödeme platformlarından yapılan alışverişlerde Turuncu Ekstra Visa Platinum Kart kullanılsa dahi Kampanyaya dahil değildir. Hizmet bedeli, işlem bedeli, kurye bedeli gibi ücretler kampanyalı bilet fiyatı hesaplamasına dahil değildir. 
 • Bilet fiyatları ve bilet kategorileri hakkında bilgi almak için zorlupsm.com ve passo.com.tr adreslerini ziyaret ediniz.
 • passo.com.tr üzerinden satın alınan kampanyalı biletlerde passo.com.tr internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” ve “Passo etkinlik politikaları” geçerlidir. Bilet iadesi; kredi kartının iptali, kaybolması veya çalınması; etkinliğin ertelenmesi veya iptali ve benzeri durumlarda passo.com.tr internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” ve “Passo etkinlik politikaları” geçerlidir. 
 • Kampanya kapsamında alınan biletler, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz. Biletin, üzerinde yazılı fiyattan daha yüksek bir fiyatla satılması veya satışına teşebbüs edilmesi gibi durumlarda Visa ve Zorlu PSM bileti iptal etme ve bilet bedeli dahil sağlanan faydaları geri ödeme yapmama hakkına sahiptir. 
 • Visa ve Zorlu PSM, bu Kampanyayı dilediği zaman önceden haber vermeksizin durdurma, Kampanya günlerinde ve süresinde ve/veya Kampanya şartlarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu Kampanyaya katılan herkes, bu Kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını beyan ve taahhüt ederler. 
 • passo.com.tr üzerinden bilet satın alım hizmetinin verilmesi sırasında yaşanabilecek, teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir. 
 • Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, Kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, Kampanya kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Zorlu PSM ve Visa hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 
 • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Kampanya boyunca, kampanyaya katılımları olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcı yahut katılımcıların o güne kadar olan bütün kampanya katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. 
 • Sorular için telefon 0212 912 3776, e-mail: info@zorlupsm.com