Gezip görülecek çok yer varsa, ING Mobil’in size bi' teklifi var.

ING Mobil “Kampanyalar” alanından kodunuzu hemen alın, Turna.com’da yurt dışı uçak biletlerinde 200 TL, yurt içi uçak biletlerinde 80 TL indirimi anında kazanma fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında ING Mobil kullanıcılarına, Turna.com’dan alacakları yurt dışı uçak biletlerinde 200 TL, yurt içi uçak biletlerinde 80 TL indirim uygulanır.
Kampanya  31 Ağustos 2023 tarihine kadar Turna.com web sitesinde ve ''Turna - Uçak ve Otobüs Bileti” mobil uygulamasından alınacak uçak biletlerinde geçerlidir.
Kampanyadan ING Mobil uygulamasına yukarıda belirtilen tarih aralığında şifresi ile giriş yapan ve ING Mobil'den verilen kampanya kodunu alan tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.
Kampanya koduna, ING Mobil’de sağ üstte yer alan Kampanyalar kısmından ulaşabilirsiniz.
Kampanyadan yararlanmak için Turna.com’a üye olunması gerekmektedir.
Alınan indirim kodu ile Turna.com web sitesine ya da Uçak Bileti Turna mobil uygulamasına üye girişi yapıldıktan sonra menü içerisinden ‘Kampanya/İndirim Kupon Kodu’ alanına şifre girilerek kampanyadan faydalanılır. Şifre girildikten sonra yapılan bilet aramalarında bilet fiyatları indirimli olarak listelenir.
Kampanya kodları Turna.com’un %70’e varan indirim sağlayan “Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında ekstra indirim sağlamamaktadır.
İndirim kodları tek kullanımlıktır. Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 1 adet kod alabilir, kampanya kodu kampanya tarihi aralığında sadece 1 kez kullanılabilir.
Bu kampanya Turna.com web sitesinde veya ”Turna - Uçak ve Otobüs Bileti” uygulamasında yer alan başka bir kampanya ile birleştirilemez.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.
İndirim kodunun yeniden kullanılabilir hale gelmesi için, yapılan işlemde yer alan tüm biletlerin iptal edilmiş olması gerekir. Kısmi iptallerde, kupon kodu yeniden geçerli hale gelmez. 
Alınan hizmetlerle ilgili şikayetlerinizi Turna.com web sitesi ve mobil uygulamasında yer alan kırmızı canlı destek ikonu üzerinden ya da 0850 222 6600 numaralı hat üzerinden müşteri hizmetleri yetkililerine iletmeniz gerekir.
Kampanya kodu geçerlilik süresi, 31 Ağustos 2023’e kadardır.
Müşteri şikayeti olması durumunda ING Bank A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
ING ve Turna.com kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme, sonlandırma hakkını saklı tutar.