Konu sağlık olduğunda içiniz rahat olsun. 

ING Mobil’den Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran ING'liler, Hepsiburada’da geçerli 500 TL’lik hediye çeki kazanma fırsatı  yakalıyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

*Kampanya kapsamında hediye çeki kazanma fırsatına, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alımından 1 gün sonra ING Mobil’e giriş yapıp sağ üstte yer alan Kampanyalar alanından hediye çeki koduna ulaşabilirsiniz. Hediye çeki kazanmak için Kampanyalar kısmında “Hediye Çeki Kodu Al” butonuna tıklayarak hediye çeki kodunuzu almalısınız.
* Müşterilerimizin, kampanya kapsamında Kampanyalar kısmından hediye çeki kodunu alabilmeleri için KVKK izni vermiş olmaları gerekmektedir. 
* Kampanya ilk 48 müşterimiz ile sınırlıdır. Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir.


Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında 8 Kasım saat 9:00 ve 29 Aralık 2022 saat 12:00 arasında ING Mobil uygulaması üzerinden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alıp ING Mobil’deki Kampanyalar kısmından hediye çeki kodunu alan bireysel müşteriler, Hepsiburada internet sitesi veya mobil uygulamasında geçerli 500 TL değerinde hediye çeki kazanır.
Müşterilerimizin kampanya kapsamında Kampanyalar kısmından hediye çeki kodunu alabilmeleri için KVKK izni vermiş olmaları gerekmektedir.
Müşteriler, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alımından 1 gün sonra ING Mobil’e giriş yapıp sağ üstte yer alan Kampanyalar alanından hediye çeki koduna ulaşabilirler. Kampanyalar alanına girip, Hepsiburada-Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanya içeriğine girip, “Hediye Çeki Al” seçeneğine tıkladıklarında hediye çekini kazanmış sayılırlar.
Kampanya, ING Mobil’deki Kampanyalar alanından hediye çeki kodunu alan ilk 48 müşterimiz ile sınırlıdır. 
Kampanya 29 Aralık 2022 saat 12:00’de veya ING Mobil’den Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alıp Kampanyalar kısmından hediye çeki kodunu alan müşteri sayısı 48 kişilik limite ulaşınca son bulur.  
Hediye çekleri en geç 30 Aralık 2022 tarihine ve saat; 12.00’a kadar kullanılabilir. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodları geçerliliğini yitirir. 
Hediye çekleri para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
Hediye çeklerinden yararlanmak için Hepsiburada mobil uygulaması üzeriden yapılan alışverişlerde üye olunması gerekir. Hepsiburada internet sitesinde yapılan alışverişlerde üye olunması gerekmez.
Alınan hediye çekleri ile Hepsiburada internet sitesine ya da Hepsiburada mobil uygulamasında “Sepetim” alanında, ‘Kupon Ekle” alanına kodun girilmesiyle kampanyadan faydalanılır.
Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 1 adet hediye çeki alabilir.
Hediye çeki ile hesabınıza tanımlanacak tutar parçalı olarak kullanılabilir.  Hediye çeki ile yapacağınız ilk alışverişinizden kalan tutar hesabınıza farklı bir hediye çeki olarak tanımlanır.
Hediye çeki dijital ürünler, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerli olur.  
Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirim ve kampanyalardan faydalanılabilir.
Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, siparişin iptal edilmesi veya ürünün iade edilmesi durumunda, siparişte kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çekin kullanıldığı hesaba Hepsiburada tarafından tanımlanır.
ING Bank A.Ş. kampanyaya dair sadece hediye çeki kodunun sağlanmasından sorumlu olup, Kampanya kapsamında Hepsiburada’dan yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün tesliminden ING Bank A.Ş sorumlu tutulamaz.
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
ING Bank A.Ş. ve Hepsiburada(D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş.)kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme, sonlandırma hakkını saklı tutar.