ING'den İstanbul Kart’lılara ekstra destek

25 Haziran'a kadar İstanbul Kart’ınıza 250 TL yükleme yapın, Turuncu Ekstra puan hedefinize 1.750 puan Ekstra Destek kazanın.
 
Böylece; haziran ayında Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız* ile aylık toplamda 3.250 puan yerine 1.500 puan toplayarak, Turuncu Ekstra Plus avantajlarından yararlanabilirsiniz. Fatura ödemelerine ve POS harcamalarınızla birlikte hedefinize kolayca ulaşabilirsiniz.

*Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapılan alışverişlerin veya vadesiz hesaptan ödenen faturaların toplamı haziran ayında 1.500 puan ulaştığında temmuz ayında Turuncu Ekstra Plus programı avantajlarından yararlanılır.

Kampanya koşulları

  • Kampanya kapsamında, 25 Haziran'a tarihine kadar İstanbul Kart’ına 250 TL yatıran Turuncu Ekstra’lıların aylık puan hedefine ING'den 1.750 puan Ekstra Destek tanımlanır.
  • Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapılan alışverişlerin veya vadesiz hesaptan ödenen faturaların toplamı haziran ayında 1.500 puan ulaştığında, temmuz ayında Turuncu Ekstra Plus programı avantajlarından yararlanılır.
  • Turuncu Ekstra ile Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınıza ek faiz, kredinize nakit iade, dijital kanallardan ücretsiz para transferi avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyadan sadece hedef kitlede yer alıp kendisiyle kampanya iletişimi yapılan ING’liler faydalanabilir.