Turuncu Ekstra avantajlarından yararlanmaya bir adım önde başlayın.

Ocak ayında Turuncu Ekstra harcama hedefinize 1.250TL Ekstra Destek ING'den.
Ocak ayı sonuna kadar Turuncu Ekstra Banka Kartı’nızla aylık toplam 3.250 TL yerine, size özel 2.000 TL harcayarak, şubat ayında Turuncu Ekstra programının avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Market, restoran, akaryakıt gibi harcamalarınızı Turuncu Ekstra Banka Kartı'nızla yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura talimatı vererek toplam 2.000 TL harcamaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Kampanya Koşulları

  • Turuncu Ekstra programı ile Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınıza ek faiz, kredinize nakit iade, ING Mobil ve Internet Şubesi'nde ücretsiz EFT/havale avantajlarından yararlanabilirsiniz. Turuncu Ekstra’nın ekstralar dünyası ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.
  • Ekstra Destek, Turuncu Ekstra programındaki aylık 3.250 TL harcama hedefinize kolayca ulaşmanız için, ING'nin size özel sunduğu fırsattır. Böylelikle aylık harcama hedefiniz 3.250 TL olsa da 1.250 TL değerindeki Ekstra Destek düşüldükten sonra, ay sonuna kadar 2.000 TL harcamanız gerekir. Ekstra Destek, yalnızca Turuncu Ekstra programı için sağlanan özel bir avantajdır, nakit karşılığı olmadığı için harcanamaz. 
  • Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapılan alışverişlerin veya vadesiz hesaptan yapılan fatura ödemelerinin toplamı ocak ayında 2.000 TL'ye ulaştığında şubat ayında Turuncu Ekstra programı avantajlarından yararlanılır.
  • Turuncu Ekstra Banka Kartı ile sanal ve fiziki POS’lardan yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan sadece hedef kitlede yer alıp kendisiyle kampanya iletişimi yapılan müşteriler faydalanabilir.
  • Kampanya tek seferlik olup, 1.250 TL Ekstra Destek sadece ilgili ay için geçerlidir.