SuCo alışverişlerinizde indiriminiz ING Mobil'de.

SuCo ile sürdürülebilir ve sağlıklı bir hayata ilk adımı atın.

Doğaya verilen zararın önüne geçmek ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak isteyen ING'liler SuCo indiriminden faydalanıyor. 

Siz de 27 Ocak - 28  Şubat tarihleri arasında ING Mobil “Kampanyalar” alanındaki size özel indirim kodunuzu alabilir, mataramasu.co’dan yapacağınız matara alışverişlerinizi %30 indirimle alabilirsiniz. 

SuCo mataranızı ister okulda, ister ofiste, dilediğiniz her yerde kullanırken, tek kullanımlık plastik atık oluşmasına engel olmak konusunda siz de destek olabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında, 27 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında ING’lilere özel indirim koduyla mataramasu.co internet sitesinde satışı gerçekleştirilen mataralarda %30 indirim sunulmaktadır.
Kampanyadan ING Mobil uygulamasına yukarıda belirtilen tarih aralığında şifresi ile giriş yapan ve ING Mobil'den verilen kampanya kodunu alan tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.
İndirimden yararlanılabilmesi için ING uygulamasında kampanyalar bölümünden SuCo’ya tıklayarak alacağınız indirim kodu, ING Mobil üzerinden verilecek link ile mataramasu.co’ya giden kullanıcılar için aktif olacaktır. Bu link ile girmiş olduğunuz mataramasu.co’da yapacağınız matara alışverişlerinizde girmiş olduğunuz indirim kodu otomatik olarak yansıtılacaktır.
SuCo’nun Sivil Toplum Kuruluşu (“STK”)’ları ile ortak çalışması olarak satışı sağlanan mevcut ürünleri işbu sözleşme ile belirlenen indirim dışında tutulacaktır.   Suco’nun bağış amacı ile ortak çalışma yürüttüğü STK’lar dönemsel olarak değişiklik gösterebilecektir ve işbu işbirliği kapsamında anlaşma sağlanan indirim değişkenlik gösteren özellikli STK ürünlerinde geçerli olmayacaktır.   
Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı, SuCo’nun internet sitesinde, şubelerinde veya çağrı merkezinde hâlihazırda devam eden başka kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.  
Kampanya kodu, kampanya tarihi aralığında sınırsızca kullanılabilir.
SuCo ve ING önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya kodu geçerlilik süresi 28 Şubat 2023’e kadardır. 
Müşteri şikayeti olması durumunda ING Bank A.Ş. sorumlu tutulamaz. 
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.