MTV ödemelerinizi ING Mobil'den kolayca gerçekleştirin.

Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni (MTV) ING Mobil'den kolayca ödeyin.

Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni, ING Mobil'den ya da Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den ING Kredi Kartı'nız ile kolayca ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dönemi olan ocak ve temmuz aylarında Bonus’a özel taksit kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi veya ING Mobil şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre alabilirsiniz. Kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz. 

Motorlu Taşıt Vergisi nedir?

Karayolları Trafik Kanunu gereğince motorlu araç sahiplerinin her yıl iki defa ödemesi gereken vergi türüne Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) adı verilir. MTV ödemesi, motorlu kara taşıtlarının yanı sıra uçak veya helikopter gibi hava araçları ve ayrıca motorlu deniz araçları için de geçerlidir.

Motorlu Taşıt vergisi ne zaman ödenir?

Motorlu Taşıtlar Vergisi, Karayolları Trafik Kanunu’na göre her yıl ocak ve temmuz aylarında iki eşit taksit olarak ödenir.

MTV Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi ING Mobilden kredi kartı ile güvenli, hızlı ve Pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

MTV Ödeme Ücreti

Bankamız kredi kartı ile MTV ödeme işlemleri için herhangi bir işlem ücreti ödemezsiniz.

Motorlu Taşıt Vergisi Borç Sorgulama

Bankamız müşterisi iseniz MTV sorgulama ve ödeme işlemini ING Mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra gib.gov.tr adresinden de vergi sorgulama işlemini yapabilirsiniz.