Siz ne yiyeceğinize karar verin, hesabı “Koy Kenara” düşünsün.

Harcama yaptıkça biriktirmek isteyenler, “Koy Kenara” tam size göre!

Koy Kenara sayesinde Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile yapacağınız tüm alışverişlerin küsuratını 1 TL ya da 5 TL’ye tamamlayarak aradaki farkı e-Turuncu Hesap’ta biriktirebilir, kolayca birikim hedefinize ulaşabilirsiniz.

Hemen şimdi Koy Kenara talimatı verin, Koy Kenara ile 31 Aralık'a kadar biriktirdiğiniz tutar kadar 50 TL'ye varan nakit hediye kazanın. Henüz Koy Kenara talimatı vermediyseniz, hemen talimat vererek birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

Koy kenara hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

*Nakit hediyeniz 6 Ocak 2023 günü Turuncu Ekstra Banka Kartı’nızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza yüklenecektir.

Kampanya Koşulları

Kampanyadan sadece Turuncu Ekstra Banka Kartı’yla ilk defa Koy Kenara talimatı veren müşteriler yararlanabilir. Kampanya kapasamına dahil olunması için talimat verilmesi yeterlidir. Daha önce Koy Kenara programına katılmış müşterilerimiz, programdan çıkış yapıp tekrar dahil olsalar dahi kampanyadan yararlanamayacaktır.
Koy Kenara ile en fazla 50 TL olacak şekilde biriktirdiğiniz tutar kadar nakit hediye kazanabilirsiniz. Nakit hediyeniz 6 Ocak 2023 günü Turuncu Ekstra Banka Kartı’nızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza yüklenecektir.
Koy Kenara’dan kazandığınız hediye nakit yüklemelerinin yapılabilmesi için Turuncu Ekstra Banka Kartı’nıza ait kullanıma açık vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir. Koy Kenara talimatını ING Mobil'den verebilir, dilediğiniz zaman ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz
Kampanya sadece kendisiyle iletişim kurulan müşterilere özeldir.