Karekod ödemeleriniz, size Ekstra Destek kazandırıyor.

24 Haziran’a kadar 3 alışverişini* karekod ile yapan Turuncu Ekstra’lıların puan hedefine 1.250 puan Ekstra Destek ING'den geliyor.

Böylece; haziran ayında Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız** ile aylık toplamda 3.250 puan yerine sadece 2.000 puan toplayarak, Turuncu Ekstra Plus avantajlarından yararlanabileceksiniz. 

*Alışverişler minimum 100 TL olmalıdır
**Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yaptığınız alışverişlerin veya vadesiz hesaptan yapılan fatura ödemelerinizin toplamı mayıs ayında 2.000 puan ulaştığında, haziran ayında 


Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında, 3 adet minimum 100 TL ve üzeri Karekod alışverişi yapan Turuncu Ekstra’lıların aylık harcama hedefine ING'den 1.250 puan Ekstra Destek tanımlanır.
  • Turuncu Ekstra Banka Kartı veya Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yaptığınız alışverişlerin veya vadesiz hesaptan ödediğiniz faturaların toplamı haziran ayında 2.000 puana* ulaştığında, temmuz ayında Turuncu Ekstra Plus avantajlarından yararlanabilirsiniz. 
  • Turuncu Ekstra ile Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınıza ek faiz, kredinize nakit iade, dijital kanallardan ücretsiz para transferi avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Harcama iadesi gelmesi durumunda, kampanya şartları sağlanamaz ise nakit iade kazanılamaz.
  • Kampanyadan sadece hedef kitlede yer alıp kendisiyle kampanya iletişimi yapılan müşteriler faydalanabilir.
  • Turuncu Ekstra Banka Kartı’nızla yapacağınız harcamalarınız ve vadesiz hesabınızdan ödeyeceğiniz faturalar ile puan toplayabilirsiniz. Her 1 TL'lik ödemeniz 1 puan değerindedir. Topladığınız puan miktarına göre avantajların çeşidi ve faydalanma adedi değişik gösterebilir.