Hayalinizdeki tatile hala çok yakınsınız.

Yakın bir tarihte devreye alacağımız ING Taksitle ile alışveriş anında ihtiyacınızı geniş vade seçenekleri ile bölüp taksit taksit ödeyebilirsiniz. ING Taksitle ING’nin sunduğu masrafsız, komisyonsuz bir ihtiyaç kredisidir. ING’nin anlaşmalı olduğu satış noktalarında geçerlidir. ING Taksitle kredisi ile kredi faiziniz ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında alacağınız nakit iade ile kredinizi faizsiz gibi veya indirimli yansıyan faiz oranları ile ödeyebilirsiniz. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamalarınızın 3.250 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile yapmanız yeterli.

Böylece, kredi vadeniz boyunca harcama koşulunu yerine getirdiğiniz her ay, 5.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %0 faiz olarak yansır.

Harcama yapmadan da nakit iade alabileceğiniz bir seçeneğiniz var! 5.000 TL’ye kadar olan krediniz için 2.500 TL aylık ortalama bakiyeyi vadesiz Türk lirası hesaplarınızda bulundurarak nakit iade alabilir, krediniz için %0 yansıyan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik Turuncu Ekstra’lı olup 3.250 TL harcama koşulunu gerçekleştiren ING’liler birçok farklı avantajdan da yararlanıyor.

Sunmaya hazırlandığımız kampanya hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

*İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz. ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.