ING Kredi Kartı alanlar ilk sene kredi kartı aidatı ödemiyor.

ING Kredi Kartı alanlar ilk sene kredi kartı aidatı ödemiyor.

Hoş geldin teklifinizi siz seçin.

İlk defa ING Bonus Card ya da ING Pegasus BolBol Kart alanlar, bedava Taksitli Nakit Avans ya da bonus tekliflerinden birini seçebiliyor.* Üstelik başvurusunu ING Mobil veya ing.com.tr’den yapan ING'liler, aidatsız kredi kartı teklifimiz ile kredi kartını ilk sene aidat ödemeden kullanıyor. 


* Kampanya kapsamında bedava Taksitli Nakit Avans için HTNA, bonus için HBONUS anahtar kelimelerinden birini yazarak, kart teslim alındıktan en geç 2 ay sonra 2205’e SMS gönderilmelidir. 
**Kart teslim alındıktan sonra 2 ay içerisinde SMS ile katılım yapılmazsa kampanyadan yararlanılmaz.

Kampanya Koşulları

 • Bu kampanyadan ING Bonus Card’a, ING Pegasus BolBol Classic Kart'a veya ING Pegasus BolBol Premium Kart'a başvuru yapan ve kartını teslim alan asıl kart müşterileri faydalanabilir. ING Light Kart, ING Bonus Business Kart ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Son 1 yıl içinde bu kampanyadan faydalanmış müşteriler, farklı kart alsalar, tekrar kart alsalar ya da kartlarını kapatıp yeniden kart alsalar bile kampanyaya dahil olamazlar.
 • Kampanya kapsamında bedava Taksitli Nakit Avans ve bonus olmak üzere 2 ayrı hoş geldin teklifi yer alır.
 • Bedava Taksitli Nakit Avans; 10.000 TL’ye kadar 6 ay vadeli faizsiz/masrafsız Taksitli Nakit Avans’tır. Kullanılabilir limitiniz dahilinde işlem yapılabilir. Sadece 6 ay vade için ve ilk Taksitli Nakit Avans kullanımında geçerli olur. İlk Taksitli Nakit Avans’ın 6’dan farklı bir vadede kullanılması ya da 10.000 TL’nin üstünde kullanılması durumunda bankanın ilan ettiği güncel akdi faiz oranı geçerli olur. 10.000 TL parçalı kullanılamaz.  Kayıt işleminden sonra en geç 1 ay içinde ve 1 kez kullanılabilir.
 • Bonus; kampanya katılım tarihinden itibaren 1 ay boyunca yapılan alışveriş işlemlerinden %20 bonus kazanılmasıdır. Kampanya kapsamında en fazla 500 TL bonus kazanılabilir. Kazanılan puanlar 1 aylık süre sonunda tek seferde yüklenir ve SMS ile bilgilendirilir. 10 günlük kullanım süresi bulunur. Sadece fiziki ve sanal POS üzerinden yapılan alışveriş işlemlerinden bonus kazanılabilir. Kredi kartı ile yapılacak nakit çekim, fatura, kurum ve vergi ödeme işlemlerinden puan kazanılamaz.
 • Bu tekliflerden yalnızca birinden faydalanılabilir. Seçilen tekliften yararlanmak için, kart teslim alındıktan sonra en geç 2 ay içerisinde 2205’e SMS gönderilmesi gerekir.
 • Kampanya kapsamında bedava Taksitli Nakit Avans için HTNA, bonus için HBONUS anahtar kelimelerinden birini yazarak, kart teslim alındıktan en geç 2 ay sonra 2205’e SMS gönderilmelidir.
 • Kart teslim alındıktan sonra 2 ay içerisinde SMS ile katılım yapılmazsa kampanyadan yararlanılamaz.
 • Kayıt olunan tekliften cayarak diğer tekliften yararlanmak istenildiğinde, ilk kayıt olunan tekliften hiç yararlanılmamış olması gerekir. Aksi halde teklif değişimi yapılamaz. Teklif değişimi kart teslim alındıktan sonra en geç 2 ay içerisinde yapılabilir. Kayıt olunan tekliften çıkmak için; IPTALHTNA, IPTALHBONUS anahtar kelimelerinden kayıt olunan yazılarak 2205’e SMS gönderilmesi gerekir. Yeni teklife kayıt olmak için ise tekrar HTNA, HBONUS anahtar kelimelerinden katılmak istenilen teklif yazılarak 2205’e gönderilmesi gerekir.
 • Kart tesliminden 2 ay sonra ya da tekliflerden birinden faydalanılmışsa IPTALHTNA, IPTALHBONUS yazarak gönderilse dahi, tekrar yeni bir teklife dahil olunmaz. Sadece önceden seçilen kampanyanın faydası sonlanır.
 • Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
 • 1 yıl kart ücreti muafiyeti sadece 17 Mayıs-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında ING Mobil veya ing.com.tr üzerinden ING Bonus Card, ING Pegasus BolBol Classic Kart veya ING Pegasus BolBol Premium Kart başvuruları için geçerlidir.
 • Kart başvurusunun onaylandığı tarih itibarıyla 1 yıl boyunca kredi kartına herhangi bir kart ücreti yansıtılmaz.
 • ING’nin kampanya koşullarını değiştirme, sonlandırma ve ürün/hizmet tahsis etmeme hakkı saklıdır.