Exxen’i 1 ay boyunca ücretsiz izleyin.

Exxen’i 1 ay boyunca ücretsiz izleme fırsatı ING Mobil’de. 

ING Mobil’de kazanmak her zaman kolay!  Hemen “Kampanyalar” alanına tıklayıp Exxen kodunu alan ilk 1.000 kişiden biri olun, 1 ay Ücretsiz Reklamlı Aylık Paket Exxen üyeliği kazanın. 

Kampanyadan yararlanmak için, Exxen’de üyelik oluşturarak size özel kodu "Promosyon Kodum Var" alanına girin, 1 ay boyunca cepten, tabletten veya bilgisayardan istediğiniz zaman, istediğiniz yerden film ve dizi keyfini ücretsiz yaşayın. 

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında 1- 31  Mart tarihleri arasında ING Mobil’e giriş yapıp kampanya kodunu alan ilk 1000 müşteriye 1 Ay Ücretsiz Reklamlı Aylık Paket Exxen üyeliği sunulmaktadır.
Kampanyadan sadece kampanya hedef kitlesinden SMS & bildirim yapılmış bireysel müşteriler faydalanabilir.
Kodun aktif hale getirilmesi için Exxen platformundan üyelik oluşturulması gerekmektedir.
Kodlar mevcut Exxen üyelikleri ile kullanılamamaktadır. 
Exxen üyeliğini gerçekleştirebilmek için Exxen, kredi kartı bilgisine ihtiyaç duymaktadır. Müşterilerimiz kampanya başlangıcından itibaren 1 ay içerisinde veya ücretsiz üyelik hakkı bitmeden önce Reklamlı Aylık Paket Exxen üyeliğini iptal etmemesi halinde müşterilerimizin kartından ilgili tutar çekilecek ve üyeliği devam edecektir.
Tek kullanımlık 1 Aylık Exxen üyeliği hediyeli promosyon kodu kullanım detaylarına https://yardim-exxen.ortusdesk.com/promosyon-kodu-nasil-uygulanir/ internet sitesinden ulaşılabilir. 
Kampanyaya katılmak için tek kullanımlık promosyon kodlarını Exxen uygulamasına eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir. 
1 Ay Ücretsiz Exxen Üyeliği Exxen uygulamasında belirtildiği şekilde aktive edildikten sonra 1 ay süreyle geçerlidir.
Kampanya koduna, ING Mobil’de sağ üstte yer alan Kampanyalar kısmından ulaşabilirsiniz.
Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 1 adet kod alabilir, kampanya kodu kampanya tarihi aralığında sadece 1 kez kullanılabilir.
Kampanya, yeni Exxen üyeliklerinde geçerli olup başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Exxen spor paketi ve indirimli öğrenci paketleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, satılamaz,  kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.
Bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.
Müşteri şikâyeti olması durumunda ING Bank A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
Alınan hizmetlerle ilgili şikayetlerinizi Exxen’e 0850 241 81 48 nolu hat üzerinden iletmeniz gerekir.
ING ve Exxen kampanya şartlarında değişiklik yapma/kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.