Emeklilere aylık eczane harcamalarının %20'si Turuncu Ekstra’dan hediye.

Turuncu Ekstra’dan emeklilere özel, ING Banka Kartı ile 31 Mart’a kadar yapılacak eczane harcamalarına aylık %20 nakit iade, toplamda 60 TL nakit iade kazanma fırsatı sizi bekliyor.

Emekli müşterilerimize özel bu kampanyadan faydalanmak için, henüz Turuncu Ekstra’lı değilseniz, siz de hemen Turuncu Ekstra’lı olabilirsiniz.
Turuncu Ekstra’ya hemen başvur.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya kapsamında, 2-28 Şubat ve 1-31 Mart (bu tarihler dahil) arasında ING Banka Kartı ile yapılan eczane harcamasına aylık bazda %20 nakit iade, toplamda aylık en fazla 30 TL nakit iade kazanılır. 
  • Harcama iadesi gelmesi durumunda, kampanya şartları sağlanamaz ise nakit iade kazanılamaz. 
  • BKM mcc kodları bazında, eczane sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinde yapılan harcamalar kampanyaya dahildir. Online alışverişler kampanya kapsamında değildir. 
  • Nakit iade yüklemesi harcamanın yapıldığı günün ertesi günü vadesiz hesaba yapılır ve SMS ile bilgi verilir. Kampanya süresi içinde en fazla 60 TL nakit iade kazanılabilir. 
  • Kampanyadan sadece hedef kitlede yer alıp kendisiyle kampanya iletişimi yapılan ve Turuncu Ekstra programına dahil olan emekli maaş müşterileri faydalanabilir.