ING hayatı kaçıranların değil, hayata karışanların yeri.

Çalışanlar için FlexING!
Esneklik sağlayacak bir dizi yenilik!


Çalışma arkadaşlarımızın önce kendi olabilmeleri için, yenilikçi bakış açımızla birbirinden farklı ve fonksiyonel çalışma modelleri geliştirdik.

Hem bankacılık hem de iş hayatı için oldukça cesur ve iddialı olan FlexING programımızla çalışma arkadaşlarımız, çalışma yeri, saati, kariyer hedefi ve yan hak gibi birçok uygulamada esneklik sahibi olabiliyor.*

 *ING tüm esnek çalışma modellerini değiştirme ve gerektiğinde sonlandırma hakkına sahiptir. 

Neden FlexING?

FlexING uygulamasının, çalışan odaklı yaklaşımla iş hayatına yüksek motivasyon, enerji ve yepyeni başarılar getirmesini bekliyoruz.

FlexING ile iş-özel hayat dengesi sağlanarak çalışanların motivasyon ve bağlılıklarının artırılması, bankamız için iş verimliliği, iş etkinliği, zaman tasarrufu konularında katkı sağlanmasını hedefliyoruz.

Esnek İzinler

Önce Sevdiklerim İzni:

Özel anlarında sevdiklerinin yanında olman çok önemli! Artık ''Önce Sevdiklerim İzni'' ile sevdiklerine dilediğince vakit ayırabilirsin.

Sağlığımı Düşünüyorum İzni:


Doktor kontrollerin, randevuların, check-up benzeri tüm ihtiyaçların için ''Sağlığımı Düşünüyorum İzni'' yanında!

Pati Sağlığı İzni:

Evcil hayvanının bolca sevgiye ve bakıma ihtiyacı var! İhtiyacı olduğunda onun yanında ol diye, şimdi ''Pati Sağlığı İzni'' var.

Sıkıcı İşler İzni:

Resmi dairelerde uzayan sıralar, evde aylardır tamir edilmeyi bekleyen musluklar... ''Sıkıcı İşler İzni'' tam da bunun için var.

Çocuğum ve Ben İzni:

Çocuğunun tüm özel anlarında yanında olabilmen için izinler birleşti; karne gününden mezuniyete tüm değerli anlar paylaşılsın diye ''Çocuğum ve Ben'' iznine dönüştü.

Hobi Kulübü Etkinlik İzni:


Hobi Kulüplerimizden birinde yer alıyorsan kulüp etkinliklerine ihtiyaç duyduğunda ''Hobi Kulübü Etkinlik İzni'' ile katılabilirsin.

Sen Hayatını Yaşa İzni:


Doğum günü partin uzar, sabah erken kalkmak zorlaşırsa; değer verdiğin bir sosyal sorumluluk projesine destek olmanın zamanı geldiyse veya uzun zamandır hayal ettiğin bir kursa katılmak için artık hazırsan...Aradoğın esneklik ''Sen Hayatını Yaşa İzni''nde!.

Flexi Çalışma Modelleri

Çalışma arkadaşlarımızın profesyonel anlamda uzmanlaştıkları alanlardan farklı alanlarda kendilerini geliştirebilmeleri, yeni alanları tanıyabilmeleri için onlara farklı fırsatlar sunuyoruz. 

1. Flexi 365 ile çalışma arkadaşlarımız %100 uzaktan çalışabilir, ofise gelmek için kullanacakları sürede kendilerini farklı alanlarda geliştirebilir veya bulundukları şehirden ayrılmadan ING çalışanı olabilirler. Bir yıllık süre ile geçerli olacak bu çalışma şeklimiz başvuru sonucunda değerlendirilen çalışanları kapsar. Bu çalışma modeline geçen çalışanlarımızın Türkiye’de adres bildirimi yapması gerekir. 

2. Ayda 1 Haftam Flexi ile çalışma modeli fark etmeden tüm Maslak Genel Müdürlük çalışanlarımız her ayın belirli bir haftası uzaktan çalışabilirler. 

3. Haftam 3 Gün Flexi ile çalışma arkadaşlarımız yarı zamanlı olarak, sözleşme süreleri boyunca haftada 3 gün çalışırlar. Bir yıl için geçerli olacak bu çalışma şeklimiz başvuru sonucunda değerlendirilen çalışanları kapsar. Sigorta ve ücret ödemeleri bu çalışma şeklinde yeniden düzenlenir.  

4. Haftam 4 Gün Flexi ile çalışma arkadaşlarımız haftanın 4 günü tam zamanlı olarak çalışırlar. Bir yıl için geçerli olacak bu çalışma şeklimiz başvuru sonucunda değerlendirilen çalışanları kapsar. Sigorta ve ücret ödemeleri bu çalışma şeklinde yeniden düzenlenir.  

5.  Flexi Yaz ile Maslak Genel Müdürlük ve Maraş Operasyon Merkezi çalışma arkadaşlarımız haziran ve eylül ayları arasında diledikleri 8 haftaya kadar diledikleri yerde çalışarak geçirebilir, deniz, güneş ve kumun keyfini çıkarabilirler.

6. Turuncu Mola çalışma şekli, en az 5 yıllık ING çalışanlarına kendilerini geliştirebilmeleri için 3 ay ile 6 ay arasında ücretli bir mola vermelerini sağlar. 

Saatlerim Flexi

Saatlerim Flexi ile çalışanlarımızın saat kaçta işbaşı yaptığını bir kenara bırakıyor, esnek çalışma saatlerinde çalışıyoruz.

Çalışanlarımız gün içinde,

  • 07:00 - 16:00
  • 07:30 - 16:30
  • 08:00 - 17:00
  • 08:30 - 17:30
  • 09:00 - 18:00
  • 09:30 - 18:30
  • 10:00 - 19:00
  • 10:30 - 19:30

saatleri arasında işlerini yapabilir, ister trafiğe takılmadan isterlerse sabah uykularından feragat etmeden çalışma saatlerini özgürce seçebilirler. 

Flexi Kariyer

Double Major (Çifte Kariyer):

Double Major (Çifte Kariyer) ile haftanın belirlenen günlerinde kendi ekibine ek farklı bir bölümde min 3, maks 6 ay sürede çalışabilirsin.

Local STA (Mini Kariyer):

Local STA (Mini Kariyer) ile belirli bir süre farklı bir bölümde min 3, maks 6 ay sürede çalışabilirsin. Turuncu Misafir: Turuncu Misafir ile farklı bir ekibe min 1, maks 4 haftalık bir süreyle misafir olarak gidebilirsin.

Global STA / LTA:

Global STA & LTA ile farklı bir ING ülkesindeki ekibe, STA için 3-6 ay, LTA için 1-3 yıllık süreyle gidebilirsin.
ING'de kariyer çok süper