ING'de önce kendin olursun, sonra ING'li.

Çalışanlar için FlexING!
Esneklik sağlayacak bir dizi yenilik!


Çalışma arkadaşlarımızın önce kendi olabilmeleri için, yenilikçi bakış açımızla birbirinden farklı ve fonksiyonel çalışma modelleri geliştirdik.

Hem bankacılık hem de iş hayatı için oldukça cesur ve iddialı olan FlexING programımızla çalışma arkadaşlarımız, çalışma yeri, saati, kariyer hedefi ve yan hak gibi birçok uygulamada esneklik sahibi olabiliyor.*

 *ING tüm esnek çalışma modellerini değiştirme ve gerektiğinde sonlandırma hakkına sahiptir. 

Neden FlexING?

FlexING uygulamasının, çalışan odaklı yaklaşımla iş hayatına yüksek motivasyon, enerji ve yepyeni başarılar getirmesini bekliyoruz.

FlexING ile iş-özel hayat dengesi sağlanarak çalışanların motivasyon ve bağlılıklarının artırılması, bankamız için iş verimliliği, iş etkinliği, zaman tasarrufu konularında katkı sağlanmasını hedefliyoruz.

Kariyerim Flexi

Çalışma arkadaşlarımızın profesyonel anlamda uzmanlaştıkları alanlardan farklı alanlarda kendilerini geliştirebilmeleri, yeni alanları tanıyabilmeleri için onlara farklı fırsatlar sunuyoruz. 

1. Flexi 365 ile çalışma arkadaşlarımız %100 uzaktan çalışabilir, ofise gelmek için kullanacakları sürede kendilerini farklı alanlarda geliştirebilir veya bulundukları şehirden ayrılmadan ING çalışanı olabilirler. Bir yıllık süre ile geçerli olacak bu çalışma şeklimiz başvuru sonucunda değerlendirilen çalışanları kapsar. Bu çalışma modeline geçen çalışanlarımızın Türkiye’de adres bildirimi yapması gerekir. 

2. Ayda 1 Haftam Flexi ile çalışma modeli fark etmeden tüm Maslak Genel Müdürlük çalışanlarımız her ayın belirli bir haftası uzaktan çalışabilirler. 

3. Haftam 3 Gün Flexi ile çalışma arkadaşlarımız yarı zamanlı olarak, sözleşme süreleri boyunca haftada 3 gün çalışırlar. Bir yıl için geçerli olacak bu çalışma şeklimiz başvuru sonucunda değerlendirilen çalışanları kapsar. Sigorta ve ücret ödemeleri bu çalışma şeklinde yeniden düzenlenir.  

4. Haftam 4 Gün Flexi ile çalışma arkadaşlarımız haftanın 4 günü tam zamanlı olarak çalışırlar. Bir yıl için geçerli olacak bu çalışma şeklimiz başvuru sonucunda değerlendirilen çalışanları kapsar. Sigorta ve ücret ödemeleri bu çalışma şeklinde yeniden düzenlenir.  

5. Turuncu Mola çalışma şekli, en az 5 yıllık ING çalışanlarına kendilerini geliştirebilmeleri için 3 ay ile 6 ay arasında ücretli bir mola vermelerini sağlar. 

YerimFlexi

Çalışma arkadaşlarımızın nerede çalıştıkları ile ilgilenmiyor, onlara motivasyonlarını artıracak seçenekler sunuyoruz. 

1. Yerim Flexi uygulaması ile Maslak Genel Müdürlük ve Maraş Operasyon Merkezi çalışma arkadaşlarımız haftanın 2 günü ofise gelmeden evlerinin konforunda çalışabilirler. 

2. Flexi Yaz ile Maslak Genel Müdürlük ve Maraş Operasyon Merkezi çalışma arkadaşlarımız haziran ve eylül ayları arasında diledikleri 8 haftaya kadar diledikleri yerde çalışarak geçirebilir, deniz, güneş ve kumun keyfini çıkarabilirler.SaatlerimFlexi

Çalışanlarımızın saat kaçta işbaşı yaptığını bir kenara bırakıyor, esnek çalışma saatlerinde çalışıyoruz.

Çalışanlarımız gün içinde,

  • 07:00 - 16:00
  • 07:30 - 16:30
  • 08:00 - 17:00
  • 08:30 - 17:30
  • 09:00 - 18:00
  • 09:30 - 18:30
  • 10:00 - 19:00
  • 10:30 - 19:30

saatleri arasında işlerini yapabilir, ister trafiğe takılmadan isterlerse sabah uykularından feragat etmeden çalışma saatlerini özgürce seçebilirler. 
ING'de kariyer çok süper