Mevduat fon paketi ile %20 mevduat faizi fırsatı.

Profesyonel meslek gruplarına özel %25’lik mevduat fon paketi ile %20 mevduat faizi fırsatı ING’de.

ING‘de ilk defa hesap açacak veya mevcut hesabında son 3 aydır mevduat bakiyesi olmayan profesyonel meslek gruplarındaki müşterimize özel, mevduat fon teklifi sunuyoruz. Bu teklif ile belirtilen kitle içerisindeyseniz, mevduatınızın %25’lik kısmıyla  belirlenen yatırım fonlarından* alarak, mevduatınızın kalan kısmını size özel %20 vadeli mevduat faiz oranıyla değerlendirebilirsiniz. 
*Süresiz stopaj avantajı olan fonlara da yatırım yapabilirsiniz. Mevduatınızın vadesi dolduğunda, kampanya dahilinde aldığınız yatırım fonlarında birikimlerinizi değerlendirmeye devam edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

 • Kampanyadan yararlanabilmek için  doktor, dişhekimi, veteriner, psikolog, diyetisyen, eczacı, avukat, noter, SMM, YMM, muhasebeci gibi profesyonel meslek gruplarından birinde vergi levlahı olarak faaliyet göstermek ve ING’de hiç hesap açmamış veya mevcut hesabında son 3 aydır  mevduat bakiyesi bulundurmamış olmak gerekir.  
 • Kampanya ilgili meslek gruplarının şahıs firma hesapları ve Özel Bankacılık’ta  açılacak bireysel hesaplar için geçerlidir.
 • Kampanyada mevduat ve fon toplam bakiyeler; şahıs firma hesapları için alt limit 50.000 TL, bireysel müşteri hesapları için alt limit 250.000 TL ile, üst limit ise 1.000.000 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanya ile bağlanacak mevduatın vadesinin 63-84 gün aralığında olması gerekir. 
 • Alınan fon bakiyesinin, mevduatın vade sonuna kadar tutulması gerekir.
 • Kampanya ilk 1000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Fon bakiyeleri bankamızın aktif satış anlaşması olan portföy yönetim şirketlerine ait seçilen yatırım fonlarında değerlenir. 
 • Mevcut kampanya listede belirtilen fonlar için geçerli olur. Tüzel şahıs firma hesaplarına TNI, INH, PAİ  fonların satışı olmaz.  
 • Kampanyaya katılacak müşterilerimiz, tercihleri doğrultusunda bankamızın aktif satış anlaşması bulunan portföy yönetim şirketlerine** ait yatırım fonlarından en az 1 en fazla 4 farklı yatırım fonuna yatırım yapabilir.
 •  Kampanya dahilinde alınan yatırım fonları vadeli mevduatın vadesi dolduğunda otomatik olarak bozulmaz.   
 • Kampanya dahilinde açılan %20 faizli vadeli mevduat hesabındaki tutar vade sonunda temdit etmeyerek faiz ve anapara tutarı vadesiz hesaba aktarılır.
 • Kampanya dahilinde açılan vadeli mevduatın vade tarihleri iş günleri olarak belirlenir.
 • Kampanya kapsamında alınan yatırım fonlarının getiri taahhüdü bulunmaz. Fonların geçmiş performansları gelecek dönem performansları için bir gösterge sayılmaz. Yatırım fonlarından elde edilen gelir ve kazançlara süresiz olarak %0 oranında stopaj uygulanmasına***  bağlı fonlar, Kampanyaya Dahil Olan Yatırım Fonları tablosunda görülebilir.
 • Banka, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. *Kampanyaya dahil olan yatırım fonları tabloda gösterilmiştir. 
**ING Bank A.Ş. ile AK Portföy Yönetimi A.Ş, Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. , TEB Portföy Yönetimi A.Ş arasında aktif pazarlama ve dağıtım sözleşmesi imzalanmıştır.
*** 23 Aralık 2020 ile 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında iktisap edilen (değişken, karma, eurobond, dış borçlanma, yabancı, serbest fonlar ile unvanında “döviz” ifadesi geçen yatırım fonları hariç) yatırım fonlarından elde edilen gelir ve kazançlara %0 oranında stopaj uygulanması konusunda düzenleme yapılmıştır.  Bu oranlar gerçek kişi ve diğer kurumlar (sermaye şirketi ve yatırım fonu statüsünde olmayanlar) tarafından elde edilen kazançlara uygulanmaktadır.


Kampanya için geçerli meslek grupları;

Doktor, diş hekimi, 
Psikolog, diyetisyen
Veteriner
Eczacı, 
Avukat, Noter
SMM, YMM, muhasebeci