İSMMMO’ya özel %3,59 faiz oranı ile bahar kredisi ING'de.

ING Taksitle | ING
İSMMMO üyelerine özel ING KOBİ Dijital avantajları

 • 36 aya varan vadede %3,59 faiz oranı fırsatı
250.000 TL ve 36 aya varan vadelerle KOBİ Anında Kredi'ye dijital kanallar üzerinden kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik 36 ay vadede %3,59 faiz oranı fırsatından yararlanabilir, kredinizi kullanırken sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti ödemezsiniz.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın.

 • Ekspertiz değerinin %75’ine kadar 60 ay vadeli iş yeri kredisi
Hayalinizdeki iş yerine ekspertiz değerinin en fazla %75’i oranında uygun faiz oranları ile sahip olabilirsiniz.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın.

 • 48 aya varan vadede %3,39'dan başlayan faiz oranlarıyla avantajlı taşıt kredisi
Hemen ING Mobil Kurumsal üzerinden Cebimdeki Danışman KOBİ'ye bağlanarak 3 milyon TL'ye kadar 48 aya varan vade imkanıyla hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz. Üstelik kasko/proforma fatura değerinin %80’ine kadar taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın.

 • 100.000 TL’ye varan limitlerle ücretsiz Şirket Kredi Kartı
Harcamalarınızı takip edebileceğiniz, bonus üyesi iş yerlerinde ekstra taksit ve bonus puan kazanabileceğiniz ING Bonus Business Card için yıllık kart üyelik ücreti ödemezsiniz.

 • Ücretsiz para transferi
KOBİ Dijital’de İnternet Şubesi veya ING Mobil’den gerçekleştireceğiniz EFT-FAST-Havale işlemleri için hiçbir ücret ödemezsiniz. 


Ücretli çalışan İSMMMO üyelerine özel ihtiyaç kredisi avantajları

 • %3,79'dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi
Ücretli çalışan gerçek kişi İSMMMO üyelerine özel dosya masrafsız, %3,79 faiz oranı ile 36 ay vadede 50.000 TL'ye kadar krediniz ING'de. Farklı birçok kredi seçeneği ile tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.KOBİ Anında Kredi

Avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.
KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %54 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.


KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %2,49 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.

KOBİ Anında Kredi

Avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.

KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %54 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.

KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %2,49 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.

Nasıl katılırım?

 • Yukarıdaki linklerden ürün başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz.*
 • İhtiyaç anında 0850 222 0 464 no’lu KOBİ Destek Hattı’nı arayarak veya sayfadaki formu doldurarak destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
*Başvurunuz, adımlarda yer alan bilgileri eksiksiz doldurmanız durumunda tamamlanır. 

Ücretli çalışan kampanya koşulları

 • %3,79'dan başlayan faiz oranlarıyla, 36 ay vade ve 50.000 TL'ye kadar krediniz ING'de.
 • Üstelik, ilk kez Turuncu Ekstra'lı olup kredi kullanan ING'liler 5 bin TL'ye kadar %0'dan başlayan yansıyan faiz oranlarından, 50 bin TL'ye kadar ise %3,74’ten başlayan yansıyan faiz oranlarından yararlanıyor.
 • İlk defa ING Bonus Card ya da ING Pegasus BolBol Kart alanlar, ister bedava Taksitli Nakit Avans, ister bonus tekliflerinden birini seçebiliyor. Üstelik ilk yıl kart üyelik ücreti yok.
 • 20.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans veya 1.000 TL’ye varan ekstra bonus paketine başvurmak için tıklayın.
 • Bonus kampanya koşulları için tıklayın.

İhtiyaç kredisi kampanya koşulları

 • İhtiyaç kredisi kampanyaları 3-36 ay vadede, aylık akdi faiz oranları %3,79 ile %8,99 arasında olacak şekilde belirlenir ve ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir.
 • 3 ay erteleme seçeneği 36 ay vadeye kadar uygulanır. 36 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulur.
 • Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi’de sözleşme faizi değişmeyecek olup %3,79'dan başlar.
 • Belirtilen Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi’de yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerli olur. 
 • Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi’de sözleşme faiz oranının kampanya faiz oranından yüksek olması halinde, sözleşme faiz oranı geçerli olur. 
 • Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi nakit iade özelliği, 
  • Avantajlı yansıyan faiz oranları, ilk kredi kullanımı için yansır. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %3,79'dan başlar ve vadeye göre değişmektedir.
 • Yeni müşteri ve Turuncu Ekstra nakit iade özellikli ihtiyaç kredisi kampanya faiz oranları sadece Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olur. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır. 
 • Turuncu Ekstra Programı’nda her 1 TL’lik alışveriş ya da fatura ödemesi karşılığında 1 puan kazanılır. Turuncu Ekstra programı kapsamında ihtiyaç kredisinde nakit iade kazanabilmek için; anaparası 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 3.250 puan, 5.001 TL'ye ile 25.000 TLolan ihtiyaç kredilerinde 6.500 puan, 25.001 TL ve üzerinde olan ihtiyaç kredilerinde 12.000 puan toplanmalıdır.
 • ING'liler, ing.com.tr “Hemen Başvur” adımından, İnternet Şubesi'nden ve ING Mobil’den kredilerini anında kullanabilir.
 • Bu kampanyalardan, 30 Nisan 2024’e kadar yararlanabilirsiniz.
 • ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

Kredi maliyet tablosu


Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı*  Yıllık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti** Aylık Taksit Tutarı
Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
50.000 TL
36 %3,79 %45,48
0 TL 2.933,44 TL
%5,0310 %80,2229

*Turuncu Ekstra Programının puan toplama koşulunu yerine getiren Turuncu Ekstra’lılara ilk kez kredi kullanımlarında 5.000 TL’ye kadar olan kredilerde faiz oranları nakit iadeyle %0, 5.001 TL ve üstü kredilerde nakit iade ile %3,79'dan başlayan faizlerle yansır.
Yeni müşterilerimize sözleşme faizi %3,79'dan, mevcut müşterilerimize sözleşme faizi %4,04'ten başlar.
%3,79 faizle 50.000 TL 36 ay Aylık Maliyet %5,0310. Yıllık Maliyet %80,2229.
ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.
Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.

**Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır. ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.