İzmir Barosu’na özel

ING Taksitle | ING
ING KOBİ Dijitalli avukatlara 1500 TL kazanma fırsatı!

Avukatların dijital bankası ING, İzmir Barosu’na özel ayrıcalıklarıyla kazandırdıkça kazandırıyor.

Siz de şahıs işletmesi sahibiyseniz, KOBİ e-Turuncu Hesap, ING Bonus Business Card ve işinize en uygun POS ürünlerinden birine başvurun, 500’er TL değerinde nakit promosyon ve bonus kazanma fırsatı yakalayın.

Bu kampanya ile,

 • İlk kez e-Turuncu Hesap açan müşterilerimiz 90 gün boyunca koşulsuz şartsız %42 güncel Hoş Geldin Faizi fırsatından ve en az 1 adet Otomatik Fatura Talimatı vererek 500 TL ödül fırsatından,
 • Kampanya şartlarını sağlayan ING’liler, ING Bonus Business Card ile 500 TL bonus fırsatından,
 • POS Ekstra veya KOBİ Hızlı POS ürünlerinden birine sahip olan ve 1 adet işlem gerçekleştiren ING’liler ise 500 TL nakit ödül fırsatından yararlanıyor.

KOBİ Anında Kredi

%2,39'dan başlayan avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.
KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %42 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.


KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %2,49 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.

KOBİ Anında Kredi

%2,39'dan başlayan avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.

KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %42 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.

KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %2,49 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 1 – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • 500 TL nakit promosyon avantajından yararlanmak için kampanya tarihleri arasında ilk kez e-Turuncu Hesap açılması ve en az 1 adet Otomatik Fatura Talimatı verilmesi gerekir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında Otomatik Fatura Talimatı’nın tanımlanmış olması gerekir. Otomatik Fatura Talimatı’nın en az 1 ay boyunca düzenli olarak ödenmesi halinde kampanyadan kazanılan ödüller geçerli olur. 
 • Otomatik Fatura Talimatı yalnızca vadesiz mevduat hesabına veya ING Bonus Business Card’a tanımlanabilir.
 • 500 TL bonus fırsatından yararlanmak için 1-31 Ekim tarihleri arasında ING Bonus Business Card ile toplamda en az 5.000 TL harcama yapılması gerekir.  
 • Kampanya tarihleri içerisinde POS ürün sahibi olunur ve 1 adet işlem gerçekleştirilirse, 500 TL nakit promosyon fırsatına hak kazanılır.  
 • Kampanya kapsamında en az 1.500 TL, en fazla 175.000 TL krediye başvurulabilir. 
 • ING Bonus Business Card’a, kampanya koşulları yerine getirildiğinde bonus yüklemesi yapılır.*
 • Mevcutta ING Bonus Business Card’ı olup ikinci kart başvurusunda bulunan ING’liler bonus kampanyasından faydalanamaz.
 • KOBİ Anında Kredi kullandırım ücreti yıllık azami %1,1'dir.
 • Kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanılabilir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. ING kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
*Kampanya kapsamında bonus kazanan müşterilerimizin bonus yükleme tarihinde kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarıyla kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekir. Oda ödemesinin yapıldığı iş yerinin sistemde kayıtlı bilgilerinin hatalı ya da kampanya dahilinde olmaması durumunda sorumluluk ING Bank A.Ş.’ye ait değildir.

Nasıl kazanırım?

 • KOBİ e-Turuncu Hesap açarak 90 gün boyunca geçerli koşulsuz şartsız %42 güncel Hoş Geldin Faizi’nden yararlanırsınız. 90 gün sonunda bankanın belirlediği avantajlı faiz oranları ile kazanmaya devam edersiniz.*
 • KOBİ e-Turuncu Hesap’ta, hesap işletim ücreti ödemezsiniz. e-Turuncu Hesap üzerinden yapacağınız tüm EFT/havale/FAST işlemleri ücretsizdir. 
 • 500 TL nakit ödül, Otomatik Fatura Talimatı’nızın devam etmesi durumunda 1-15 Ocak 2024 tarihleri arasında e-Turuncu Hesap’ınıza yüklenir.
 • Avukat POS ve Cebimde POS ürünlerine sahip olarak kazandığınız ödül, 15-30 Kasım 2023 tarihleri arasında e-Turuncu Hesap’ınıza yüklenir. 
 • ING Bonus Business Card ile kazandığınız 500 TL bonus ise 15-30 Kasım 2023 tarihleri arasında yüklenir ve kullanılmadığınız bonuslar Haziran 2024 tarihinde silinir. 
 • KOBİ Anında Kredi’de sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti ödemezsiniz.
 • ING Bonus Business Card’da yıllık kart aidatı ödemezsiniz.
*Hoş geldin süresi 90 gün olup daha önce Turuncu Hesap açmamış kişiler için geçerlidir. Bu süre içerisinde Hoş Geldin faiz oranı piyasa koşullarındaki gelişmelere bağlı olarak yukarı ya da aşağı yönde güncellenerek birikimlerinizin piyasa koşullarında değerlenmesini sağlar.

Nasıl katılırım?

 • Kampanyaya 1-31 Ekim tarihleri arasında katılabilirsiniz. 
 • 500 TL nakit promosyon kazanmak için öncelikle KOBİ e-Turuncu Hesap’a ilk kez başvuruda bulunmanız gerekir. e-Turuncu Hesap açmak için yukarıdaki linke tıklayabilir, kolayca başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.*
 • Otomatik Fatura Talimatı vermek için ING Mobil uygulamasını indirerek giriş yapmanız ve Ödemeler menüsü altından Fatura Ödemeleri sekmesini seçerek en az 1 adet kurum için Otomatik Fatura Talimatı vermeniz gerekir.
 • 500 TL bonus kampanyasından faydalanabilmeniz için kampanya süresi içerisinde kart başvurunuzun tamamlanmış ve onaylanmış olması gerekir. Ticari şirket kredi kartı başvurusu için KOBİ Anında Kredi’ye başvurmanız ve kredi başvurusu sırasında ING Bonus Business Card seçmeniz gerekir.**
 • KOBİ Anında Kredi ile 175.000 TL ve 60 ay vadeye kadar ödeme kolaylığıyla %1,99’dan başlayan avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.***
 • Avukat POS veya Cebimde POS başvurusu yaparak, 10.000 TL'ye kadar %0 avantajlı üye iş yeri ücretinden ilk 6 ay koşulsuz yararlanabilirsiniz.
*İhtiyaç anında 0850 222 0 464 no’lu KOBİ Destek Hattı’nı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.
**ING, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir.
***Başvuru ve kullandırım sırasında kredi faiz oranları değişebilir. ING kredi faiz oranlarını, kredi tutarını, kredi kullandırım ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. KOBİ Anında Kredi ile ilgili detaylı bilgiye ing.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Ücretli Çalışan Kampanya Koşulları

Gerçek kişi oda üyelerine ise; 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan yasal vadelerde Turuncu Ekstra harcama koşulu ile %2,69 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor ve ING Kredi Kartları için 500 TL bonus fırsatından yararlanabiliyor. 

%2,69 faizli kredi paketi için tıklayın.


İlk defa ING Bonus Card ya da ING Pegasus BolBol Kart alanlar, ister bedava Taksitli Nakit Avans, ister bonus tekliflerinden birini seçebiliyor. Üstelik ilk yıl kart üyelik ücreti yok!

10.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans veya 500 TL’ye varan ekstra bonus paketine başvurmak için tıklayın.

Bonus kampanya koşulları için tıklayın.


Turuncu Ekstra avantajı ile faizsiz yansıyan krediden nasıl faydalanabilirim?


 • Kredi faiziniz ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında alacağınız nakit iade ile kredinizi faizsiz gibi veya indirimli yansıyan faiz oranları ile ödeyebilirsiniz. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp Banka Kartı’nızdan alışveriş yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeyerek aylık minimum 2.000 puan toplamanız yeterli.
 • Böylece, kredi vadeniz boyunca gerekli puanı topladığınız her ay, 5.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %0 faiz, 50.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %2,69 faiz olarak yansır.
 • İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz.
 • ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Turuncu Ekstra avantajıyla faizsiz yansıyan kredi kampanya koşulları nedir?
 • Turuncu Ekstra Avantajlı Faiz oranı, sadece Banka tarafından kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. 05 Kasım 2021’den itibaren ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler için faiz oranı alacakları nakit iade ile, 5.000 TL'ye kadar %0 olarak yansır.
 • 5.000 TL altı kredi kullanımlarında nakit iade ile faizsiz kredi kampanyası ilk kredi kullanımı için geçerlidir. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %3,39'dan başlar. Nakit iade işlemleri için bu faiz oranı üzerinden hesaplama yapılır.
 • Banka, kampanya kapsamında, bu gösterge faiz oranını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.
 • ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.


Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi örnek hesaplama ve Kredi Maliyet Tablosu

 • 6 Ağustos 2019 itibarıyla yeni ihtiyaç kredisini Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanan müşteriler için, Turuncu Ekstra programına katılıp ING Banka Kartı ile alışveriş veya vadesiz hesaptan fatura ödeme işlemleriyle kredi tutarına göre belirlenen aylık puanı toplayan müşterilerin hesaplarına bir sonraki ay, bir önceki ayın anaparası üzerinden “yürürlükteki sözleşmesinde yer alan faiz oranı” ve “Banka’nın belirlediği avantajlı faiz oranı” arasındaki farkın çarpımı ile hesaplanan faiz tutarı ve bu faiz farkına ilişkin vergiye denk gelen tutar, geri ödeme planındaki vade gününde Banka tarafından, kredinin bağlı olduğu vadesiz hesaba nakit olarak iade edilir.
Turuncu Ekstra Programı’nda her 1 TL’lik alışveriş ya da fatura ödemesi karşılığında 1 puan kazanılır.

Turuncu Ekstra programı kapsamında ihtiyaç kredisinde nakit iade kazanabilmek için; anaparası 25.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 2.000 puan, 25.001 ile 100.000 TL olan ihtiyaç kredilerinde 4.000 puan, 100.001 TL ve üzerinde olan ihtiyaç kredilerinde 7.500 puan toplanmalıdır.

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı*  Yıllık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti** Aylık Taksit Tutarı
Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
50.000 TL 24 %3,59 %43,08
250TL 2.844,27 TL
%4,7254
%74,0294

**Programın puan toplama koşulunu yerine getiren Turuncu Ekstra’lılara 5.000 TL’ye kadar olan kredilerde faiz oranları nakit iadeyle %0,5.001 TL ve üstü kredilerde nakit iade ile %0,99'dan başlayan faizlerle yansır.
Tüm müşterilerimize sözleşme faizi %3,59'dan başlar, 20.000 TL 24 ay Aylık Maliyet %4,7254. Yıllık Maliyet %74,0294.

ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.

**Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır. ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

3.857,82 TL