İVHO'ya özel %3,59 faiz oranı ile bahar kredisi ING'de.

ING Taksitle | ING
İstanbul Veteriner Hekimler Odası'na özel ING KOBİ Dijital Avantajları

 • 10.000 TL’ye varan ödül kazanma fırsatı
İlk kez kredi kartı, e-Turuncu Hesap veya POS ürünlerinden birine sahip olanlara her bir ürün için 2.000 TL, üç ürün sahipliği için ise ek 4.000 TL, toplamda 10.000 TL’ye varan ödül kazanma fırsatını yakalayın.

 • 36 aya varan vadede %3,59 faiz oranı fırsatı
250.000 TL ve 36 aya varan vadelerle KOBİ Anında Kredi'ye dijital kanallar üzerinden kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik 36 ay vadede %3,59 faiz oranı fırsatından yararlanabilir, kredinizi kullanırken sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti ödemezsiniz.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın.

 • 48 aya varan vadede %3,39'dan başlayan faiz oranlarıyla avantajlı taşıt kredisi
Hemen ING Mobil Kurumsal üzerinden Cebimdeki Danışman KOBİ'ye bağlanarak 3 milyon TL'ye kadar 48 aya varan vade imkanıyla hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz. Üstelik kasko/proforma fatura değerinin %80’ine kadar taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın.

 • Ekspertiz değerinin %75’ine kadar 60 ay vadeli iş yeri kredi fırsatı
Hayalinizdeki kliniğe 20 milyon TL’ye kadar ekpertiz değerinin en fazla %75’i oranında uygun faiz oranları ile sahip olabilirsiniz.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın.

 • 100.000 TL’ye varan limitlerle ücretsiz Şirket Kredi Kartı
Kliniğiniz için harcamalarınızı takip edebileceğiniz, bonus üyesi iş yerlerinde ekstra taksit ve bonus puan kazanabileceğiniz ING Bonus Business Card için yıllık kart üyelik ücreti ödemezsiniz.

* ING Bonus Business Card sahibi olmanız için KOBİ Anında Kredi’ye başvuru yaparak başvuru sırasında ING Bonus Business Card'ı sepet ürünü olarak eklemeniz gerekir. Dilerseniz 1.500 TL %0 faiz ve 6 ay vade ile kredi başvurusu da yapabilirsiniz.

 • Ücretsiz para transferi
KOBİ Dijital’de İnternet Şubesi veya ING Mobil’den gerçekleştireceğiniz EFT-FAST-Havale işlemleri için hiçbir ücret ödemezsiniz. 


KOBİ Anında Kredi

Avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.
KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %54 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.


KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %2,49 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.

KOBİ Anında Kredi

Avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.

KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %54 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.

KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %2,49 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.


10.000 TL’ye varan ödül fırsatı kampanya koşulları

 • Ödül fırsatından yararlanabilmeniz için ürün başvurularını 31 Mayıs 2024 tarihine kadar gerçekleştirebilirsiniz. 
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla 1 kez yararlanarak en fazla 10.000 TL ödül kazanabilir. 
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.
 • Kampanya koşulları ve ürün aktiflikleri 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında sağlanması durumunda hak edilen ödül miktarı, 1-15 Temmuz 2024 tarihleri arasında kredi kartı ve/veya vadesiz hesaba yüklenir. 
 • Ürün özelinde ödül fırsatından ilk kez ürün başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan yeni veya mevcut müşteri yararlanabilir. Kampanya kapsamındaki ürünlerin tümüne 30 Haziran2024’e kadar sahip ilk kez sahip olunması durumunda ek 4000 TL bonus puan olarak ING Bonus Business Card'ınıza yüklenir. 
 • Kredi kartı başvurusu onaylanması ve toplamda en az 10.000 TL harcama yapılması durumunda 2000 TL bonus yüklemesi 1-15 Temmuz 2024 tarihleri arasında ING Bonus Business Card'ınıza yüklenir.
 • İlk kez e-Turuncu Hesap açan kişiler için vadesiz hesabından en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı verilmesi durumunda, 2000 TL nakit ödül 1-15 Temmuz 2024 tarihleri arasında vadesiz hesabınıza yüklenir.
 • ING POS ürünlerinden birine sahip olmanız ve en az 5000 TL ciro geçmesi durumunda 2000 TL nakit ödül 1-15 Temmuz2024 tarihleri arasında vadesiz hesabınıza yüklenir.
 • Kredi kartı bonus kampanyasından faydalanabilmeniz için kampanya süresi içerisinde kart başvurunuzun tamamlanmış ve onaylanmış olması gerekir. Şirket kredi kartı başvurusu için KOBİ Anında Kredi’ye başvurmanız ve kredi başvurusu sırasında ING Bonus Business Card ürününü seçmeniz gerekir.*
 • ING uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir.
 • ING kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
*Başvuru ve kullandırım sırasında kredi faiz oranları değişebilir. ING kredi faiz oranlarını, kredi tutarını, kredi kullandırım ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. KOBİ Anında Kredi ile ilgili detaylı bilgiye ing.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Nasıl katılırım?

 • Yukarıdaki linklerden ürün başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz.*
 • İhtiyaç anında 0850 222 0 464 no’lu KOBİ Destek Hattı’nı arayarak veya sayfadaki formu doldurarak destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
*Başvurunuz, adımlarda yer alan bilgileri eksiksiz doldurmanız durumunda tamamlanır.