Açık Bankacılık çok yakında ING’de!

Açık Bankacılık çok yakında ING’de!

Artık tüm bankacılık işlemlerinizi maksimum güvenlik ve tam entegrasyon ile tek bir ekrandan yönetebilir ve raporlayabilirsiniz.

Açık Bankacılık (Open Banking) nedir?

Günümüzde neredeyse hepimizin birden çok bankada hesabı, telefonlarında da bu hesaplarını takip ettiği bankacılık uygulamaları var.

Açık Bankacılık, Fintech firmaları ile bankaların iş birliğinde hazırlanan API’ler (Uygulama Geliştirme Arayüzleri) sayesinde herkesin tek bir uygulama ile tüm hesaplarını yönetebilmesi demek.

İngiltere’de başlayan Açık Bankacılık uygulaması, bugün dünyanın birçok yerinde ve artık Türkiye’de.

Açık Bankacılık’ın faydası nedir?

Açık Bankacılık sayesinde, birden fazla bankada hesabı bulunanlar ING Mobil'de tek bir ekran üzerinden birçok işlem yapabilir.

ING Mobil'den yapılabilecek işlemler,
  • Hesap ekleme; diğer bankalardaki hesapların ING Mobil üzerinden tek bir ekrandan takip edebilme özelliği
  • Ödeme hizmeti başlatma
Bireysel müşterilerimiz, açık bankacılık uygulamasına sadece ING Mobil üzerinden ulaşabilecek ve uygulamanın getirdiği tüm avantajlardan faydalanabilecek. Diğer bankalardaki hesaplarınızı ING Mobil üzerinden, gerekli izinleri tanımlayarak, kolayca ekleyebilir ve birçok bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüzel (şahıs firmaları dahil) müşterilerimiz, Kurumsal İnternet Bankacılığı üzerinden Vadesiz TL, Döviz ve Destek Hesaplarını tek bir ekranda görüntüleyebilecek ve tüm avantajlardan faydalanabilecek.

Neden ING Açık Bankacılık?

ING için bankacılık, "her zaman, her yerden kolay, zahmetsiz ve hızlı finansal çözümler sağlayan bir yol arkadaşı” olmak. Yeni nesil bankacılığın öncülerinden biri olarak, inovatif ürün ve hizmetler sunarken, müşterilerimize şubelerimiz, dijital kanallarımız, sağladığımız stratejik iş ortaklıklarımız ve mobil satış gücümüz ile ulaşıyoruz.

Biz bankacılık lisansı olan bir teknoloji şirketi anlayışımızla tüm ürün ve hizmetlerimizde en güvenli yolları test eder, en doğrusunu seçer, kusursuz hale getirip onu uygularız.

Dünyadaki yenilikleri daima takip eder, öncü olduğumuz yenilikler üzerinde çalışırız.

İyi bir uygulamayı, ING’de de hayata geçirirken, kendi güvenlik önemlerimizi en ince ayrıntısına kadar alırız. Uygulamalara müşterilerimiz için en avantajlı dokunuşlarımızı katarız.

ING’de Açık Bankacılık, emin ellerde.