ING Fon Paketi

ING Fon Paketi ile Toplu Birikimlerinizi Değerlendirin

Fon paketinizi dilerseniz siz oluşturursunuz, dilerseniz hazır paketlerden birini seçerek İnternet Şubesi'nden anında talimat verebilirsiniz.

İnternet Şubesi Başvuru menüsünden Hesaplar ve Fon Paketi Hesap Açılışı seçerek hemen açabilirsiniz.

Özellikler

 • ING Fon Paketi ile Vadeli TL Hesap’ınızdan talimat vererek toplu birikiminizi yatırım fonlarında değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.
 • Minimum hesap açılış tutarı 10.000 TL’dir. Dilerseniz kendi belirleyeceğiniz tutar ile toplu birikiminizi size uygun gruplandırılmış yatırım fonlarımızda değerlendirebilirsiniz.
 • Toplu birikimlerinizi
   • Altın, bono ve hisse senedi piyasalarında dengeli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız Yatırım 1 Paketi'ni seçebilirsiniz.
   • Hem hisse senedi hem de bono piyasasında aynı anda değerlendirmek istiyorsanız Yatırım 2 Paketi'ni seçebilirsiniz.
   • Değerlendireceğiniz fon tercihlerinizi kendiniz özgürce oluşturmak istiyorsanız Serbest Seçim yapabilirsiniz.
 • Seçtiğiniz yatırım paketini değiştirebilir veya ürün kapsamında satın almış olduğunuz fonları diğer yatırım fonlarımıza dönüştürebilirsiniz. 
 • ING Fon Paketi Hesabı’nı 0212 317 0777 Özel Bankacılık Hattı ve Hizmet Merkezleri'mizden de açtırabilir, talimat verebilirsiniz. 
*ING Fon Paketi Hesabı kapsamında sunulan ING Bank A.Ş. Yatırım Fonları, ING Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir. Yatırımcılar fona yatırım yapmadan önce fonun izahnamesinde ve içtüzüğünde açıklanan hususları göz önünde bulundurmalıdır. Fonların, izahname, sirküler ve içtüzüklerine www.ingbank.com.tr adresinden ve ING Bank A.Ş Şubelerinden ulaşabilirsiniz Fon getirileri değişken olup fonların geçmiş döneme ilişkin getirileri gelecek dönemlerin göstergesi olamaz.

**Risk Profil Anketi’ni tamamlayarak getiri ve risk beklentilerinize uygun yatırım fonlarımızı öğrenebilirsiniz. 

***Bankamız nezdinde "Amerikalı Şahıslar"a yatırım ürünü satışı yapılamamaktadır. Amerikalı Şahıslar, Kendisini ABD’de yerleşik bir gerçek kişi olarak tanımlayan veya ABD dışında, ABD vatandaşlarından müteşekkil tanımlanabilir bir gruba mensup olan ve hesap açılışı veya başkaca bir teyit işlemi vb. ile ilgili olarak ABD' deki iletişim bilgilerini kullanan kişileri kapsamaktadır.

****ING Fon Paketine bağlı hesaptan fon alımı yapılacak tutarlar verilen talimat tarihinden sonraki işgünü fon alımı amacıyla yatırım fonlarının normal valör işleyişine göre işleme alınmaktadır.