TEB Portföy ING Bank Özel Bankacılık ve Platinum Değişken Özel Fonu

TEB Portföy ING Bank Özel Bankacılık ve Platinum Değişken Özel Fonu

Fon, çeşitlendirilmiş varlık dağılımıyla, orta ve uzun vadede TL mevduat getirisini aşmayı hedefleyen ING Özel Bankacılık ve Platinum segmentindeki müşterilerimizin yatırım yapması için tasarlanmıştır.

Değişen piyasa koşullarına göre, stratejisi kapsamında Türk tahvil, hisse senedi ve para piyasalarının yanı sıra Borsa Yatırım Fonları vasıtasıyla yurt dışı borsalarına ve altın başta olmak üzere kıymetli madenlere yatırım yapar. Böylece tek bir ürün içerisinde yurt içi ve yurt dışı yatırım araçlarına aynı anda yatırım yapma şansı yakalamakla beraber yine aynı ürün içerisinde çok çeşitli varlık sınıflarına yatırım yapabilirsiniz.

Fon, orta ve uzun vadede TL mevduat faizi getirinizin üzerinde bir getiri sunmayı hedefler. TL Mevduat müşterileri için, mevduat dışında alternatif yatırım ürünleri kullanmak için tasarlanmış bir ürün olma özelliği taşır.

Tek bir fon içerisinde yurtiçi ve yurtdışı yatırım araçlarına aynı anda yatırım yapmak isteyen, orta ve uzun vadede TL cinsi mevduat üzerinde getiri sağlamayı hedefleyen yatırımcılar için uygundur.

Minimum İşlem Miktarı 1 pay ve katlarıdır.
Fonun Karşılaştırma Ölçütü %100 BIST-KYD 1 Aylık Mevduat TL Endeksi'dir.

Alım Satım Esasları,


Valör Atlama Saati
Valör Atlama Saatinden Önce  Fiyat
Valör Atlama Saatinden Önce Valör
Valör Atlama Saatinden Sonra Fiyat
Valör Atlama Saatinden Sonra Valör
Alım  13:30 T+1 T+1
T+2 T+2
Satım 13:30 T+1 T+2
T+2 T+3