İyi Yaşa Hayat Sigortası

İyi Yaşa Hayat Sigortası

İyi Yaşa Hayat Sigortası sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alan, yenilikler ve fırsatlar sunan benzersiz bir hayat sigortasıdır.

Sağladığı güvencenin yanı sıra prim garantisi ve yenileme garantisi ile hayatınızı kolaylaştırır.

Poliçenizi hazırlatmak için size en yakın şubemizden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

* Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. aracılığı ile sunulmaktadır, ING Bank A.Ş. NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin yetkili acentesidir.

Teminatlar

Paket 1

  • Vefat Teminatı: Herhangi bir nedenden dolayı vefat halinde, poliçenizde belirtilen teminat tutarı kadar sevdiklerinize tazminat ödemesi yapılır.
  • Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Kaza sonucu ya da kazaya bağlı nedenlerle, hemen veya kaza tarihinden itibaren bir yıl içinde vefat halinde poliçenizde belirtilen teminat tutarı kadar sevdiklerinize tazminat ödemesi yapılır. Kaza sonucu vefat durumuna karşı teminat tutarınızı daha yüksek bir tutarda belirleyebilirsiniz.

Paket 2

  • Paket 1 kapsamındaki teminatlara ek olarak;
  • Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı: Kaza sonucu olarak hemen gerçekleşen ya da kazaya bağlı nedenlerle iki yıl içinde oluşan sürekli sakatlık halinde tazminat ödemesi yapılır.
  • Hastalık Sonucu Maluliyet Teminatı: Poliçe süresi içinde teşhis edilen bir hastalık sonucu, teşhis tarihinden itibaren bir sene içinde daimi maluliyet oluşması durumunda tazminat ödemesi yapılır.
Sigorta Süresi

Bu pakette sigorta süresi 5 yıldır. Sigortanızın süresini uzatmak istediğinizde 5 yıllık dönemlerle başvurunuz yenilenerek prim tablonuz güncellenir. Sigorta süresi ile yaşınızın toplamı en fazla 65 olmalıdır.

Avantajlar

  • Prim Garantisi
Yaşınıza ve teminat tutarınıza göre belirlenen ödeme planının, sigorta süresi boyunca geçerli olacağına ve sürpriz prim artışlarının olmayacağına dair size verdiğimiz garantidir.

  • Yenileme Garantisi Nedir?
Poliçeniz yürürlüğe girdikten sonra, sigorta süresi boyunca sağlık durumunuzla ilgili olarak herhangi bir tıbbi inceleme ve değerlendirme istemeyeceğimize dair verdiğimiz garantidir.