ING Fon Biriktiren Hesap

ING Fon Biriktiren Hesap

Birikimlerinizi düzenli olarak yatırım fonlarında değerlendirmek isterseniz ING Fon Biriktiren Hesap tam size göre.

İnternet Şubesi Başvuru menüsünden Hesaplar ve Fon Biriktiren Hesap seçerek hemen açabilirsiniz.

Özellikler

 • Aylık minimum düzenli ödeme tutarı 100 TL'dir. Kendi belirleyeceğiniz tutarlar ile de aylık düzenli fon biriktirebilmektedir.
 • Düzenli fon alımı için Vadesiz TL Hesabı'nızı seçerseniz, fon alımı yapılacak tutarlar verilen talimat tarihinden sonraki işgünü yatırım fonlarının Türkiye Elektronik Fon Dağıtım Platformu (TEFAS)’nda geçerli valör işleyişine göre işleme alınacaktır.
 • Düzenli fon alımı için ING Bank Kredi Kartı'nızı seçerseniz, hesap kesim tarihinden 1 gün önce belirleyeceğiniz tutar karttan tahsil edilir ve son ödeme tarihinde belirttiğiniz tutarın %100'ünü ödemeniz durumunda fon alınması amacıyla Fon Biriktiren Hesabınıza aktarılır. Sonraki işgünü yatırım fonlarının Türkiye Elektronik Fon Dağıtım Platformu (TEFAS)’nda geçerli valör işleyişine göre işleme alınır.
 • Dilediğiniz zaman, seçtiğiniz birikim paketini değiştirebilir veya ürün kapsamında satın almış olduğunuz fonları diğer yatırım fonlarına dönüştürebilirsiniz.
 • Aylık birikimlerinizi, 
  • Altın, bono ve hisse senedi piyasalarında dengeli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız, Birikim 1 Paketi'ni seçebilirsiniz.
  • Hem hisse senedi hem de bono piyasasında aynı anda değerlendirmek istiyorsanız, Birikim 2 Paketi'ni seçebilirsiniz.
  • Değerlendireceğiniz fon tercihlerinizi kendiniz özgürce oluşturmak istiyorsanız, Serbest Seçim yapabilirsiniz.
 • 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı veya size en yakın şubemizden de ING Fon Biriktiren Hesap açabilirsiniz. 

* Fon Biriktiren Hesap kapsamında sunulan Yatırım Fonları, ING Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir. Yatırımcılar fona yatırım yapmadan önce fonun izahnamesinde ve iç tüzüğünde açıklanan hususları göz önünde bulundurmalıdır. Fonların izahname, yatırımcı bilgi formu ve içtüzüklerine www.ingbank.com.tr, www.ingportfoy.com.tr adreslerinden ve ING Bank A.Ş Şubelerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca ING Portföy Yatırım Fonları hakkında daha fazla bilgiye, izahnamelere, iç tüzüklere, performans sunum raporlarına, yıllık rapor ile finansal tablolara www.kap.gov.tr adresinden ulaşılabilir. Fon getirileri değişken olup fonların geçmiş döneme ilişkin getirileri gelecek dönemlerin göstergesi olamaz.
**Yatırımcı Uygunluk ve Risk Profil Testi’ni tamamlayarak getiri ve risk beklentilerinize uygun yatırım fonlarını öğrenebilirsiniz.
***Bankamız nezdinde “Amerikalı Şahıslar”a yatırım ürünü satışı yapılamamaktadır. Amerikalı Şahıslar, Kendisini ABD'de yerleşik bir gerçek kişi olarak tanımlayan veya ABD dışında, ABD vatandaşlarından müteşekkil tanımlanabilir bir gruba mensup olan ve hesap açılışı veya başkaca bir teyit işlemi vb. ile ilgili olarak ABD' deki iletişim bilgilerini kullanan kişileri kapsamaktadır.