Turuncu Ekstra harcama hedefinize 500 TL Ekstra Destek

Ekim ayında Turuncu Ekstra harcama hedefinize 500 TL Ekstra Destek ING'den.

Ekim ayında ING Banka Kartı’nız ile POS üzerinden yapacağınız 750 TL harcama ile Kasım ayında Turuncu Ekstra haklarından faydalanabilirsiniz.

POS harcamaları kapsamında market, restoran, akaryakıt gibi ödemelerinizi ING Banka Kartı'nızla yaparak toplam 750 TL harcamaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

ING Banka Kartı ile yapılan alışverişlerin toplamı Ekim ayında 750 TL'ye ulaştığında Kasım ayında Turuncu Ekstra programı avantajlarından yararlanılır.
Turuncu Ekstra ile Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınıza ek faiz, kredinize nakit iade, farklı banka ATM'lerinden ücretsiz para çekme ve yatırma, ING Mobil ve İnternet Şubesi'nde ücretsiz EFT/havale avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya kapsamında hak kazananlara, 31 Ekim 2022 Pazartersi günü  Turuncu Ekstra aylık harcama hedefine ING'den 500 TL Ekstra Destek tanımlanır.
  • Kampanyadan sadece ING Banka Kartı ile POS harcaması yapan müşteriler yararlanabilir. POS harcamalarınıza Sanal Kart ve QR ile ödeme seçeneğiyle yapılan harcamalar da dahildir.
  • Fatura ve vergi ödemeleri kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanyadan sadece hedef kitlede yer alıp kendisiyle kampanya iletişimi yapılan müşteriler faydalanabilir.