ING KOBİ Dijital | ING

 
Serbest Çalışan Mali Müşavirler
Ücretli Çalışan Mali Müşavirler

Şahıs şirketine sahip İstanbul Mali Müşavirler Odası üyeleri, 5.000 TL ve 12 ay vadeye kadar %0, diğer tutarlar için %1,09 faiz oranıyla KOBİ Anında Kredi kullanabiliyor ve kart aidatsız ING Bonus Business Card ile 500 TL bonus fırsatından yararlanabiliyor.

%0 faizli kredi ve
500 TL bonus paketi

> Hemen Başvur

%1,09 faizli kredi ve
500 TL bonus paketi

> Hemen Başvur

       

· Nasıl Katılırım?

· Kampanyadan faydalanabilmek için KOBİ Anında Kredi’ye başvurmanız ve kredi başvurusu sırasında ING Bonus Business Card talebinde bulunmanız gerekir.**

· 5.000 TL ve 12 ay vadeye kadar sıfır, diğer tutarlarda 12 ay vadeye kadar 1,09% faiz oranıyla KOBİ Anında Kredi’ye başvurabilirsiniz.*

· 500 TL bonustan faydalanmak için kampanya süresi içerisinde kart başvurusunun tamamlanmış ve onaylanmış olması gerekir.

· Kampanya 20 Aralık 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

* Başvuru ve kullandırım sırasında kredi faiz oranları değişebilir. ING kredi faiz oranlarını, kredi tutarını, kredi kullandırım ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. KOBİ Anında Kredi ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.
** ING, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir.


       

· Nasıl Kazanırım?

· Size özel gönderdiğimiz SMS’te yer alan başvuru linki üzerinden yapılan kredi ve kart başvuruları kampanya kapsamında değerlendirilir.

· Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında üyesi olduğunuz odanın aidat ödemesini ING Bonus Business Card ile yaparak kazanabilirsiniz.

· KOBİ Anında Kredi’de sigorta masrafı ve dosya masrafı ödemezsniz.

· ING Bonus Business Card’da yıllık kart aidatı ödemezsiniz.· Kampanya Koşulları Nedir?

· Kredi başvurusu sırasında, ING Bonus Business Card (şirket kredi kartı) seçimi yapmadan kredi kullanan ING’liler, 500 TL bonus fırsatından yararlanamaz.

· Kampanya kapsamında başvurabileceğiniz kredi tutarı minimum 1.500 TL, maksimum 100.000 TL'dir. 5.000 TL’ye kadar faizsiz, 5.000 TL’nin üstündeki tutarlar için %1,09 faiz oranı geçerlidir.**

· Kampanyadan kazanılan bonuslar 20-28 Şubat 2023 tarihleri arasında yüklenir ve kullanılmayan bonuslar 31.08.2023 tarihinde geri alınır.

· Oda aidat ödemesi yapılmadan, diğer kart harcamaları için ödül yüklemesi yapılmaz.

· Oda aidat ödemesi üyesi olunan odanın POS cihazıyla veya sanal POS’u üzerinden yapılabilir.

· ING Bonus Business Card’a, kampanya koşulları yerine getirildiğinde bonus yüklemesi yapılır.*

· Mevcutta ING Bonus Business Card’ı olup ikinci kart başvurusunda bulunan ING’liler bonus kampanyasından faydalanamaz.

· KOBİ Anında Kredi kullandırım ücreti yıllık azami %1,1'dir.

** Kampanya stoklarla sınırlıdır. ING kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
* Kampanya kapsamında bonus kazanan müşterilerimizin bonus yükleme tarihinde kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarıyla kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekir. Oda ödemesinin yapıldığı iş yerinin sistemde kayıtlı bilgilerinin hatalı ya da kampanya dahilinde olmaması durumunda sorumluluk ING Bank A.Ş.’ye ait değildir.

       

Gerçek kişi İstanbul Mali Müşavirler Odası üyeleri ise; 5.000 TL’ye kadar 36’a aya varan yasal vadelerde Turuncu Ekstra harcama koşulu ile %0 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor ve ING kredi kartları için 500 TL bonus fırsatından yararlanabiliyor.

%0 faizli kredi paketi
> Hemen Başvur

500 TL bonus paketi
> Hemen Başvur

       

· Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım?

· Kampanyadan faydalanmak isteyen Gerçek Kişi Bağımlı Mali Müşavirler için 20 Aralık 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında bireysel kredi kartı başvurularının tamamlanmış olması gerekir.

· Kampanya 20 Aralık 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

· ING, uygun görmediği kredi kartı başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.


       

· Bonusu Nasıl Kazanırım?

· Yalnızca, size özel gönderdiğimiz SMS’te yer alan link üzerinden yapılan ING Kredi Kartı başvuruları kampanya kapsamında değerlendirilir.

· Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında üyesi olduğunuz odanın aidat ödemesini bireysel kredi kartınız ile yaparak bonus kazanabilirsiniz.

· Bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan ve kartı onaylanan müşterilerimizin ise üyesi oldukları odanın aidat ödemesini ING Kredi Kartı ile yapmaları gerekir.       

· Bonus Kampanyası Koşulları Nedir?

· Oda aidat ödemesi yapılmadan, diğer kart harcamaları için ödül yüklemesi yapılmaz.

· Oda aidat ödemesi üyesi olunan odanın POS cihazı veya sanal POS’u üzerinden yapılabilir.

· Bireysel kredi kartlarına, kampanya koşulları yerine getirildiğinde bonus yüklemesi yapılır.

· ING Light Kart ile yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmez.

· ING kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

· Kampanya kapsamında bonus kazanılabilmesi için 31 Ocak 2023 tarihine kadar oda aidat ödemelerinin ING’ye ait bireysel bir kredi kartı ile yapılması gerekir.

· Kampanyadan kazanılan bonuslar 20-28 Şubat 2023 tarihleri arasında yüklenir ve kullanılmayan bonuslar 31.08.2023 tarihinde geri alınır.

· Kampanya daha önce ING’ye ait bireysel bir kredi kartı tahsis edilmemiş yeni müşteriler için geçerli olur. Mevcutta ING’ye ait bireysel bir kredi kartı olup, ikinci kart başvurusunda bulunan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

· Kampanya kapsamında bonus kazanan ING’lilerin bonus yükleme tarihinde kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarıyla kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekir.

· Oda ödemesinin yapıldığı iş yerinin sistemde kayıtlı bilgilerinin hatalı ya da kampanya dahilinde olmaması durumunda sorumluluk ING Bank A.Ş.’ye ait değildir.
       

· Turuncu Ekstra avantajı ile faizsiz yansıyan krediden nasıl faydalanabilirim?

Kredi faiziniz ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında alacağınız nakit iade ile kredinizi faizsiz gibi veya avantajlı yansıyan faiz oranları ile ödeyebilirsiniz. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamalarınızın 1.250 TL’sini ING Banka Kartı veya vadesiz hesaptan yapmanız yeterlidir.

Böylece, kredi vadeniz boyunca harcama koşulunu yerine getirdiğiniz her ay, 5.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %0 faiz olarak yansır.

İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz.

ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.       

· Turuncu Ekstra avantajıyla faizsiz yansıyan kredi kampanya koşulları nedir?

· Turuncu Ekstra Avantajlı Faiz oranı, sadece Banka tarafından kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. 05 Kasım 2021’den itibaren ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler için faiz oranı alacakları nakit iade ile, 5.000 TL'ye kadar %0 olarak yansır.

· 5.000 TL altı kredi kullanımlarında nakit iade ile faizsiz kredi kampanyası ilk kredi kullanımı için geçerlidir. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %1,69'dan başlar. Nakit iade işlemleri için bu faiz oranı üzerinden hesaplama yapılır.

· Banka, kampanya kapsamında, bu gösterge faiz oranını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.

· ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.


Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi örnek hesaplama ve maliyet tablosu:

· 6 Ağustos 2019 itibariyle yeni İhtiyaç Kredisi'ni Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanan müşteriler için, Turuncu Ekstra programına katılan ve ING Banka Kartı veya vadesiz hesaptan aylık 1.250 TL harcama koşulunu yerine getiren müşterilerin hesaplarına bir sonraki ay, bir önceki ayın anaparası ile, “yürürlükteki sözleşmesinde yer alan faiz oranı” ile “Banka’nın belirlediği avantajlı faiz oranı” arasındaki farkın çarpımı ile hesaplanan faiz tutarı ve bu tutara ek olarak bu faiz farkına ilişkin vergiye denk gelen tutar, geri ödeme planındaki vade gününde Banka tarafından, kredinin bağlı olduğu vadesiz hesaba nakit olarak iade edilir.


Örnek Maliyet Tablosu:

Kredi Tutarı Kredi
Vadesi
(Ay)
Aylık
Faiz
Oranı*
Yıllık
Faiz
Oranı
Kredi
Tahsis
Ücreti**
Aylık
Taksit
Tutarı
Aylık
Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık
Toplam
Maliyet Oranı
5.000 TL 6 %1,34 %16,08 25 TL 882.86 TL %1,8377 %24,4237

* Programın harcama koşulunu yerine getiren Turuncu Ekstra’lılara 5,000 TL’ye kadar olan kredilerde faiz oranları nakit iadeyle %0 yansır, 5,001 TL ve üstü kredilerde nakit iadeyle yansıyan faiz oranları vade ve kredi tutarına göre değişklik gösterebilmektedir.

· Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %1,69'dan başlamakta, vadeye göre değişmektedir.

· Yeni müşterilerimize sözleşme faizi %1,34’ten başlar, 5.000 TL, 6 ay vade için Aylık Maliyet %1,8377 Yıllık Maliyet %24,4237.

· Mevcut müşterilerimize sözleşme faizi %1,39’dan başlar, 5.000 TL 6 ay vade için Aylık Maliyet %1,9004 Yıllık Maliyet %25,3459.

· ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Turuncu Ekstra nakit iade örnek hesaplama:
Örn: Kredi anapara tutarı 5.000 TL, sözleşme faiz oranı %2, Turuncu Ekstralı avantajlı faiz oranı %1,70 olduğunda; faiz farkı tutarı 5.000 TL * (%2-%1,7) = 15 TL KKDF: 15 TL*%15= 2,25 TL BSMV: 15 TL*%10= 1,5 TL ödenecek toplam nakit tutarı: 15 TL + 2,25 TL + 1,5 TL = 18,75 TL

       

Serbest Çalışan Mali Müşavirler

Şahıs şirketine sahip İstanbul Mali Müşavirler Odası üyeleri, 5.000 TL ve 12 ay vadeye kadar %0, diğer tutarlar için %1,09 faiz oranıyla KOBİ Anında Kredi kullanabiliyor ve kart aidatsız ING Bonus Business Card ile 500 TL bonus fırsatından yararlanabiliyor.

%0 faizli kredi ve
500 TL bonus paketi

> Hemen Başvur

%1,09 faizli kredi ve
500 TL bonus paketi

> Hemen Başvur

       

· Nasıl Katılırım?

· Kampanyadan faydalanabilmek için KOBİ Anında Kredi’ye başvurmanız ve kredi başvurusu sırasında ING Bonus Business Card talebinde bulunmanız gerekir.**

· 5.000 TL ve 12 ay vadeye kadar sıfır, diğer tutarlarda 12 ay vadeye kadar 1,09% faiz oranıyla KOBİ Anında Kredi’ye başvurabilirsiniz.*

· 500 TL bonustan faydalanmak için kampanya süresi içerisinde kart başvurusunun tamamlanmış ve onaylanmış olması gerekir.

· Kampanya 20 Aralık 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

* Başvuru ve kullandırım sırasında kredi faiz oranları değişebilir. ING kredi faiz oranlarını, kredi tutarını, kredi kullandırım ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. KOBİ Anında Kredi ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

** ING, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir.
       

· Nasıl Kazanırım?

· Size özel gönderdiğimiz SMS’te yer alan başvuru linki üzerinden yapılan kredi ve kart başvuruları kampanya kapsamında değerlendirilir.

· Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında üyesi olduğunuz odanın aidat ödemesini ING Bonus Business Card ile yaparak kazanabilirsiniz.

· KOBİ Anında Kredi’de sigorta masrafı ve dosya masrafı ödemezsniz.

· ING Bonus Business Card’da yıllık kart aidatı ödemezsiniz.


       

· Kampanya Koşulları Nedir?

· Kredi başvurusu sırasında, ING Bonus Business Card (şirket kredi kartı) seçimi yapmadan kredi kullanan ING’liler, 500 TL bonus fırsatından yararlanamaz.

· Kampanya kapsamında başvurabileceğiniz kredi tutarı minimum 1.500 TL, maksimum 100.000 TL'dir. 5.000 TL’ye kadar faizsiz, 5.000 TL’nin üstündeki tutarlar için %1,09 faiz oranı geçerlidir.**

· Kampanyadan kazanılan bonuslar 20-28 Şubat 2023 tarihleri arasında yüklenir ve kullanılmayan bonuslar 31.08.2023 tarihinde geri alınır.

· Oda aidat ödemesi yapılmadan, diğer kart harcamaları için ödül yüklemesi yapılmaz.

· Oda aidat ödemesi üyesi olunan odanın POS cihazıyla veya sanal POS’u üzerinden yapılabilir.

· ING Bonus Business Card’a, kampanya koşulları yerine getirildiğinde bonus yüklemesi yapılır.*

· Mevcutta ING Bonus Business Card’ı olup ikinci kart başvurusunda bulunan ING’liler bonus kampanyasından faydalanamaz.

· KOBİ Anında Kredi kullandırım ücreti yıllık azami %1,1'dir.

** Kampanya stoklarla sınırlıdır. ING kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
* Kampanya kapsamında bonus kazanan müşterilerimizin bonus yükleme tarihinde kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarıyla kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekir. Oda ödemesinin yapıldığı iş yerinin sistemde kayıtlı bilgilerinin hatalı ya da kampanya dahilinde olmaması durumunda sorumluluk ING Bank A.Ş.’ye ait değildir.

 
Ücretli Çalışan Mali Müşavirler

Gerçek kişi İstanbul Mali Müşavirler Odası üyeleri ise; 5.000 TL’ye kadar 36’a aya varan yasal vadelerde Turuncu Ekstra harcama koşulu ile %0 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor ve ING kredi kartları için 500 TL bonus fırsatından yararlanabiliyor.

%0 faizli kredi paketi
> Hemen Başvur

500 TL bonus paketi
> Hemen Başvur

       

· Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım?

· Kampanyadan faydalanmak isteyen Gerçek Kişi Bağımlı Mali Müşavirler için 20 Aralık 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında bireysel kredi kartı başvurularının tamamlanmış olması gerekir.

· Kampanya 20 Aralık 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

· ING, uygun görmediği kredi kartı başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.


       

· Bonusu Nasıl Kazanırım?

· Yalnızca, size özel gönderdiğimiz SMS’te yer alan link üzerinden yapılan ING Kredi Kartı başvuruları kampanya kapsamında değerlendirilir.

· Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında üyesi olduğunuz odanın aidat ödemesini bireysel kredi kartınız ile yaparak bonus kazanabilirsiniz.

· Bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan ve kartı onaylanan müşterilerimizin ise üyesi oldukları odanın aidat ödemesini ING Kredi Kartı ile yapmaları gerekir.


       

· Bonus Kampanyası Koşulları Nedir?

· Oda aidat ödemesi yapılmadan, diğer kart harcamaları için ödül yüklemesi yapılmaz.

· Oda aidat ödemesi üyesi olunan odanın POS cihazı veya sanal POS’u üzerinden yapılabilir.

· Bireysel kredi kartlarına, kampanya koşulları yerine getirildiğinde bonus yüklemesi yapılır.

· ING Light Kart ile yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmez.

· ING kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

· Kampanya kapsamında bonus kazanılabilmesi için 31 Ocak 2023 tarihine kadar oda aidat ödemelerinin ING’ye ait bireysel bir kredi kartı ile yapılması gerekir.

· Kampanyadan kazanılan bonuslar 20-28 Şubat 2023 tarihleri arasında yüklenir ve kullanılmayan bonuslar 31.08.2023 tarihinde geri alınır.

· Kampanya daha önce ING’ye ait bireysel bir kredi kartı tahsis edilmemiş yeni müşteriler için geçerli olur. Mevcutta ING’ye ait bireysel bir kredi kartı olup, ikinci kart başvurusunda bulunan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

· Kampanya kapsamında bonus kazanan ING’lilerin bonus yükleme tarihinde kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarıyla kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekir.

· Oda ödemesinin yapıldığı iş yerinin sistemde kayıtlı bilgilerinin hatalı ya da kampanya dahilinde olmaması durumunda sorumluluk ING Bank A.Ş.’ye ait değildir.


       

· Turuncu Ekstra avantajı ile faizsiz yansıyan krediden nasıl faydalanabilirim?

Kredi faiziniz ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında alacağınız nakit iade ile kredinizi faizsiz gibi veya avantajlı yansıyan faiz oranları ile ödeyebilirsiniz. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamalarınızın 1.250 TL’sini ING Banka Kartı veya vadesiz hesaptan yapmanız yeterlidir.

Böylece, kredi vadeniz boyunca harcama koşulunu yerine getirdiğiniz her ay, 5.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %0 faiz olarak yansır.

İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz.

ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.


       

· Turuncu Ekstra avantajıyla faizsiz yansıyan kredi kampanya koşulları nedir?

· Turuncu Ekstra Avantajlı Faiz oranı, sadece Banka tarafından kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. 05 Kasım 2021’den itibaren ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler için faiz oranı alacakları nakit iade ile, 5.000 TL'ye kadar %0 olarak yansır.

· 5.000 TL altı kredi kullanımlarında nakit iade ile faizsiz kredi kampanyası ilk kredi kullanımı için geçerlidir. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %1,69'dan başlar. Nakit iade işlemleri için bu faiz oranı üzerinden hesaplama yapılır.

· Banka, kampanya kapsamında, bu gösterge faiz oranını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.

· ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.


Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi örnek hesaplama ve maliyet tablosu:

· 6 Ağustos 2019 itibariyle yeni İhtiyaç Kredisi'ni Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanan müşteriler için, Turuncu Ekstra programına katılan ve ING Banka Kartı veya vadesiz hesaptan aylık 1.250 TL harcama koşulunu yerine getiren müşterilerin hesaplarına bir sonraki ay, bir önceki ayın anaparası ile, “yürürlükteki sözleşmesinde yer alan faiz oranı” ile “Banka’nın belirlediği avantajlı faiz oranı” arasındaki farkın çarpımı ile hesaplanan faiz tutarı ve bu tutara ek olarak bu faiz farkına ilişkin vergiye denk gelen tutar, geri ödeme planındaki vade gününde Banka tarafından, kredinin bağlı olduğu vadesiz hesaba nakit olarak iade edilir.

Örnek Maliyet Tablosu
Kredi Tutarı: 5.000 TL
Kredi Vadesi (Ay) 6
Aylık Faiz Oranı:* %1,34
Yıllık Faiz Oranı: %16,08
Kredi Tahsis Ücreti:** 25 TL
Aylık Taksit Tutarı:* 882.86 TL
Aylık Toplam Maliyet Oranı: %1,8377
Yıllık Toplam Maliyet Oranı: %24,4237

* Programın harcama koşulunu yerine getiren Turuncu Ekstra’lılara 5,000 TL’ye kadar olan kredilerde faiz oranları nakit iadeyle %0 yansır, 5,001 TL ve üstü kredilerde nakit iadeyle yansıyan faiz oranları vade ve kredi tutarına göre değişklik gösterebilmektedir.

· Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %1,69'dan başlamakta, vadeye göre değişmektedir.

· Yeni müşterilerimize sözleşme faizi %1,34’ten başlar, 5.000 TL, 6 ay vade için Aylık Maliyet %1,8377 Yıllık Maliyet %24,4237.

· Mevcut müşterilerimize sözleşme faizi %1,39’dan başlar, 5.000 TL 6 ay vade için Aylık Maliyet %1,9004 Yıllık Maliyet %25,3459.

· ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Turuncu Ekstra nakit iade örnek hesaplama:
Örn: Kredi anapara tutarı 5.000 TL, sözleşme faiz oranı %2, Turuncu Ekstralı avantajlı faiz oranı %1,70 olduğunda; faiz farkı tutarı 5.000 TL * (%2-%1,7) = 15 TL KKDF: 15 TL*%15= 2,25 TL BSMV: 15 TL*%10= 1,5 TL ödenecek toplam nakit tutarı: 15 TL + 2,25 TL + 1,5 TL = 18,75 TL