ING KOBİ Dijital ile işinize özel avantajlar sizinle.

ING KOBİ Dijital İş Ortaklıkları, işinize özel fırsatlarla KOBİ’lerin her an yanında.

ING KOBİ Dijital iş ortakları, ekstra fırsatlardan yararlanabilir ve işlerine avantajlı oranlarla katkı sağlayabilir. 

Sunduğumuz avantajlar; 

KOBİ Anında Kredi

KOBİ Anında Kredi, iş ortaklarımıza hoş geldin ayrıcalığı sunuyor.

%0,99 faizli 12 ay vade seçenekli 20.000 TL’lik kredinizi hemen kullanarak nakit ihtiyacınızı  karşılayabilirsiniz. Üstelik kart aidatsız bonus özellikli ING Business Banka Kartı’na sahip olup, acil nakit ihtiyaçlarınız için Destek  Hesap açabilirsiniz. 

KOBİ Anında Kredi'ye hemen başvur. 

KOBİ e-Turuncu Hesap  

KOBİ e-Turuncu Hesap ile 90 gün boyunca avantajlı %20 güncel Hoş Geldin Faiz'inden yararlanıp birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. 

KOBİ e-Turuncu Hesap'a başvurmak için tıklayın. 
 
Üye İş Yeri


50.000 TL ciroya kadar 6 ay koşulsz şartsız avantajlı %0,79 üye iş yeri ücretli POS Ekstra ürünümüze sahip olabilirsiniz. Üstelik yazılım ve donanım ücreti olmadan. 

ING POS Ekstra'ya başvurmak için tıklayın

*İhtiyaç anında 7/24 hizmet alabileceğiniz 0850 222 0 464  KOBİ Destek Hattı’nı arayarak ING müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.Kampanya Koşulları

  • ING Mobil ve İnternet Şubesi üzerinden yapacağınız tüm EFT/havale işlemleriniz tutar ve adet sınırı olmaksızın tamamen ücretsiz.
  • Diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez para yatırma  ve  3 kez para çekmek üzere ayda toplam 6 kez ücretsiz işlem gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kredi kullandırım komisyon ücreti %1,1’dir. 
  • Kredi limit tahsis ücreti ödemezsiniz. KOBİ Anında Kredi’yi firmanızın ihtiyaç ve nakit akışına göre belirleyebilirsiniz. Başvurabileceğiniz kredi limit tutarı en az 1.500 TL, en fazla 100.000 TL’dir.
  • KOBİ Anında Kredi'de teminat vermeniz ve kefil göstermeniz gerekmez. 
  • ING kampanya koşullarında değişiklik yapma, kredi kullanım şatlarını değiştirme ve değerlendirme sonucu da reddetme hakkını saklı tutar.
Bilgi Destek

KOBİ Anında Kredi'nin avantajları
  • Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; Türkiye genelinde 12.000 ATM’yi nakit işlemleriniz için ücretsiz ve sınırsız kullanabilirsiniz. 
  • Yurt içi diğer banka ATM’lerinden ayda 6 kez ücret ödemeden para çekip ve yatırabilirsiniz.
*İhtiyaç anında 0850 222 0 464 numaralı KOBİ Telefon Bankacılık'nı arayabilirsiniz.