ISAROD üyelerine özel %3,36 faiz oranı ile bayram kredisi ING'de.

ING Taksitle | ING
ISAROD üyesi esnaflar, ING KOBİ Dijital ürünleriyle gücüne güç katıyor. 

 • 5.000 TL’ye varan ödül kazanma fırsatı
İlk kez kredi kartı, e-Turuncu Hesap veya POS ürünlerinden birine sahip olun, her bir ürün açılışı için 1000 TL, üç ürün sahipliği için ek 2000 TL, toplamda 5.000 TL’ye kadar Esnaf Avantaj Paketi’ne sahip olabilirsiniz. 

 • 36 ay vadede %3,36 faiz oranı fırsatı
250.000 TL ve 36 aya varan vadelerle KOBİ Anında Kredi'ye dijital kanallar üzerinden kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik 36 ay vadede %3,36 faiz oranı fırsatından yararlanabilir, kredinizi kullanırken sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti ödemezsiniz.

Başvuru için tıklayın.

* Kredi kullandırım aşamasında oda kayıt belgesi talep edilecektir.

 • Avantajlı KOBİ Nakit POS
KOBİ Nakit POS ile hiçbir ücret ödemeden, tüm yurt içi banka kartı ödemelerinde, ertesi gün %1,49, tüm yurt içi kredi kartı ödemelerinde ise ertesi gün %3,49 üye iş yeri ücretinden yararlanabilirsiniz. Üstelik yazar kasa POS cihazları için aylık POS yazılım, donanım ve bakım hizmeti ücreti ödemezsiniz.

Başvuru için tıklayın.

 • 100.000 TL’ye varan limitlerle ücretsiz Şirket Kredi Kartı
İş yeriniz için harcamalarınızı takip edebileceğiniz, bonus üyesi iş yerlerinde ekstra taksit ve bonus puan kazanabileceğiniz ING Bonus Business Card için yıllık kart üyelik ücreti ödemezsiniz.

* Kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmeniz için 1.500 TL %0 faizli kredi başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir.

Başvuru için tıklayın.

 • Ücretsiz para transferi
KOBİ Dijital’de İnternet Şubesi veya ING Mobil’den gerçekleştireceğiniz EFT-FAST-Havale işlemleri için hiçbir ücret ödemezsiniz. 

 • 36 aya varan vadede %3,36'dan başlayan faiz oranlarıyla avantajlı taşıt kredisi
Hemen ING Mobil Kurumsal üzerinden Cebimdeki Danışman KOBİ'ye bağlanarak 3 milyon TL'ye kadar 36 aya varan vade imkanıyla hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz. Üstelik kasko/proforma fatura değerinin %80’ine kadar taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın.


KOBİ Anında Kredi

Avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.
KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %53 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.


POS Ekstra

6.000 TL harcama koşuluna %1,79 avantajlı üye iş yeri ücreti ve ücretsiz yazılım, donanım ve bakım hizmeti POS Ekstra’da.

KOBİ Anında Kredi

Avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.

KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %53 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.

POS Ekstra

6.000 TL harcama koşuluna %1,79 avantajlı üye iş yeri ücreti ve ücretsiz yazılım, donanım ve bakım hizmeti POS Ekstra’da.

5.000 TL'ye varan Esnaf Avantaj Paketi koşulları

 • Ödül fırsatından yararlanabilmeniz için ürün başvurularını 30 Haziran 2024’e kadar gerçekleştirebilirsiniz. 
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla 5.000 TL ödül kazanabilir. 
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.
 • Kampanya koşulları ve ürün aktiflikleri 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında sağlanması durumunda hak edilen ödül miktarı, 1-15 Ağustos 2024 tarihleri arasında kredi kartı ve/veya vadesiz hesaba yüklenir. 
 • Ürün özelinde ödül fırsatından ilk kez ürün başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan yeni veya mevcut müşteri yararlanabilir. Kampanya kapsamındaki ürünlerin tümüne sahip olunması ve koşulların 31 Temmuz 2024 tarihine kadar sağlanması durumunda ek 2000 TL bonus puan, 1-15 Ağustos 2024 tarihleri arasında ING Bonus Business Card'ınıza yüklenir.
 • Kredi kartı başvurusu onaylanması ve toplamda en az 5.000 TL harcama yapılması durumunda 1000 TL bonus puan 1-15 Ağustos 2024 tarihleri arasında ING Bonus Business Card'ınıza yüklenir.
 • İlk kez e-Turuncu Hesap açan kişiler için vadesiz hesabından en az 1 adet Otomatik Fatura Talimatı verilmesi durumunda 1000 TL nakit ödül, 1-15 Ağustos 2024 tarihleri arasında vadesiz hesabınıza yüklenir.
 • ING POS ürünlerinden birine sahip olmanız ve en az 1 adet işlem geçmesi durumunda 1000 TL nakit ödül, 1-15 Ağustos 2024 tarihleri arasında vadesiz hesabınıza yüklenir.
 • Kredi kartı bonus kampanyasından faydalanabilmeniz için kampanya süresi içerisinde kart başvurunuzun tamamlanmış ve onaylanmış olması gerekir. Şirket kredi kartı başvurusu için KOBİ Anında Kredi’ye başvurmanız ve kredi başvurusu sırasında ING Bonus Business Card ürününü seçmeniz gerekir.*
 • ING uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir.
 • ING kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
*Başvuru ve kullandırım sırasında kredi faiz oranları değişebilir. ING kredi faiz oranlarını, kredi tutarını, kredi kullandırım ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. KOBİ Anında Kredi ile ilgili detaylı bilgiye ing.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Nasıl katılırım?

 • Yukarıdaki linklerden ürün başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz.*
 • İhtiyaç anında 0850 222 0 464 no’lu KOBİ Destek Hattı’nı arayarak veya sayfadaki formu doldurarak destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
*Başvurunuz, adımlarda yer alan bilgileri eksiksiz doldurmanız durumunda tamamlanır.